Skoči na vsebino

prvi avto...


igralec

Priporočene objave

Calibra pa je že druga pesem. Letnik 91 dobiš za približno tak denar, seveda brez usnja. 2.0 mašina, 116KM (približno, nisem sigurn), lega zelo solidna, kak pa je s takimi starimi zgonjenimi mašinami pa tak sam dobro veš...

Vsaka 2.0 Calibra ima ali 150 konjev ali pa turbo nekje med 180 in 200. Tko da se ni bat zarrad pomanjkanja moči.

mam eno fiksno idejo, da more met avto turbino al pa vsaj dobro zgledat

Pri izgledu pa tudi ne bi primerjal petke s spuščeno Calibro, no. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka 2.0 Calibra ima ali 150 konjev ali pa turbo nekje med 180 in 200. Tko da se ni bat zarrad pomanjkanja moči.

Hja, pri 2.0 115 KM se je za bat glede pomanjkanja moči in je prav pošteno manjka :)

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, a obstaja tud 2'0 Calibra s 115 konji?

Mi smo mel čist navadno 2'0, pa je imela 110kW/150KM. Moči full, vleče tud kot se zagre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kot ti jeze kdo prej svetoval: glede na tvoje izkusnje v avtomobilizmu (recimo, da trenutno se limitirajo bolj proti 0% kot pa 100% :wink: ) bi bilo za prvi avto mogoce res bolje kupiti kaj bolj umirjenega, pa si na njem pridobivati izkusnje in kilometre, ne pa takoj sopati na koncno hitrost in pospeske. Jaz sem si izkusnje nabiral na stoenki, yugotu petki in sele nato presaltal na Alfe in vec kot 100 konjev. Ti povem, da ko si se mlad in neizkusen in ko gres 180 kmh, ni veliko prostora za napake.... Razmisli o tem, pa ce se da, mi s turbinami in 200 konji ne hodi na pot... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, 120 KM bo dovolj :D

pač sem rojen norc :lol:

upam, da se nikoli ne srečava na ovinku :? :? ... sploh če bom z motorjem in preživim :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer še nimam izpita, a za prvi avto imam ogledana dva kandidata in sicer Renault 5 GT Turbo in Fiat Uno Turbo

... a ti že veš, da boš imel službo z zelo dobro plačo? ... če jo boš imel, potem kar po enem od teh dveh, drugače pa ... te bo pač avto slekel ... dobesedno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, 120 KM bo dovolj :D

pač sem rojen norc :lol:

upam, da se nikoli ne srečava na ovinku :? :? ... sploh če bom z motorjem in preživim :!: :!:

tudi jaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer še nimam izpita, a za prvi avto imam ogledana dva kandidata in sicer Renault 5 GT Turbo in Fiat Uno Turbo

... a ti že veš, da boš imel službo z zelo dobro plačo? ... če jo boš imel, potem kar po enem od teh dveh, drugače pa ... te bo pač avto slekel ... dobesedno ...

na nek način vem, ja :) samo če bi šlo za velike vsote, bi si raje kupil Mitsubishija 3000 GT VR-4 (sanjski avto :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je mel moj stric 3 dni pol ga je pa razbil.

Če bi tak avto dobil v roke brez kakršnih koli izkušenj bi se ubil v prvem kilometru vožnje, ker to dejansko letiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zlahta tudi ga mel............................cele 4 mesece, potem pa bum seveda, kaj pa drugga pri takem avtu! Ali ga mas za sminko al pa ga sesujes slej ali prej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kaj sem do zdaj prebral in neglede na to kaj kupiš, upam, da se nikoli ne bova srecala na cesti kaj šele v kakem ovinku pa naj bom z motorjem ali z avtom!

Ker kot je Hotscho ze napisal :

... sploh če bom z motorjem in preživim

Boš garal do smrti, samo, da boš plačeval odškodnine :!: :!: :!:

Razmisli :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, saj tudi tukaj se najdemo tisti, ki imamo težko nogo, roko - karkoli pač nadzoruje plin. Angelov takorekoč ni, sploh pa na cesti !! Večina nas je prehitrih, pa tudi pamet tu pa tam odpove, ker pač prevlada strast,.... karkoli,..... nebi razglabljali....

Še penzič, ki drgne 60 km/h pri omejitvi 90 km/h je sploh nevaren.

Kaj šele če mu prileti od zadaj taka kamikaza kot ti !! Kaj misliš kolko mrtvih sledi ?? :?

Sicer nočem izpasti kot angelček, ki te želi spraviti na prava pota. Sem prevelik grešnik, da bi lahko bil sploh kaj podobnega. :)

Boš že sam ugotovil kako in kaj !!

Upam samo, da si boš kupil vsaj toliko pameti kot konjev !!

P.S. : Preberi si, kaj si do zdaj napisal :idea: :idea: :idea: mogoče,......

Ah ja, mobikrog je še vedno cenejši kot pa sodni stroški !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno tako je kruto močna - nismo mogli it smučat, ker nas je vrtelo na sneženi cesti. Ne gume, ampak cel avto je zavrtelo okoli osi.

:idea: To pa je dokaz da je avto kruto močan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, 120 KM bo dovolj :D

pač sem rojen norc :lol:

Kar se mene tice, zlahka shajam brez enega norca na cesti, sploh ce bom slucajno z motorjem ... Ce ima kdo zeljo po preseravanju, jemanju prednosti in podobnem, naj si organizira kako zaprto obmocje, kjer se bodo vozili vsi s tanki ali vsaj oklepniki, nadobudnez pa v kaki petki, s turbino ce hoce ... potem naj pa izsiljuje in jemlje prednost kakor mu pase :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ti tudi reku, da najprej pomisli na to kolko izkušenj imaš. Ce ti bo avto zacelo odnasat, kaj bos naredu in podobno. Pa ne samo to! Jaz in moji kolegi imamo pri očetovi mami (na Krasu) eno staro katrco. Pa se vozimo z njo okoli po šodru, blatu,... Tko da nekaj izkušenj si smo s tem dobili. Res da smo kdaj nardili napake pa zapeljali v kakšnem ovinku ven s ceste oz v kakšno luknjo (in mlako), ampak to napako težko ponoviš. Ker pač veš kaj si naredu narobe in to skušaš popravit. Če pa bi se tega rad naučil na cesti pa rajši ne poskušaj, ker ga lahko naje** kdo ki ne bo nič kriv. Upam da veš na kaj mislim... Pa še s tabo se lahko konča slabo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da o bežanju pred policaji ne goworim. Enkrat smo vidli en avto podoben policijskemu in gaassssssssss. V prve možne grme. Tam smo zapeljali še malo naprej in v upanju da se ne bo vidlo nič počakali da je šou avto mimo. Gremo mi počasi nazaj in... sploh se ni vidlo da smo šli noter. Pa ne mislim v grmih ampak na mekedamu. Take črte kot so jih v tistem ovinku nardile zadnje gume bi težko kakšen, pa tudi policaj, spregledal. :D

p.s. Po poti smo pa še auspuh zgubili od take sile! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sem slucajno srecal kolega, ki je imel R5 turbo pa jo je takoj prodal ker je registracija draga (najvisji razred) pa tudi skoz je crkovalo nekaj (tip sam sraufa pa mu je bilo predrago).

pol je mel calibro 4x4 turbo pa je tudi prodal ker je porabila od 20 do 30 l/100 km.

tako da kupi si avto ne pa trugo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!