Skoči na vsebino

Nove registrske tablice


Noise

Priporočene objave

Naj mi nekdo pojasni ali se motim. Na tastarih tablicam delanih po naročilu je bilo max število črk, številk - 4? Čudi me namreč, da sem zasledil tablico s 5 črkami.

Tudi za avto tablice naj bi bilo max 5 črk, pa sem videl Twingota LJ*UBEZEN... Je že od nekdaj bilo, da zakoni in pravila ne veljajo za vse enako.

Sem pa na enem skuterju videl tablico po moji oceni 15x18. Torej po višini manj, kot po višini. So spet nove, ali pa za kakšno novo kategorijo...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za avto tablice naj bi bilo max 5 črk, pa sem videl Twingota LJ*UBEZEN... Je že od nekdaj bilo, da zakoni in pravila ne veljajo za vse enako.

Sem pa na enem skuterju videl tablico po moji oceni 15x18. Torej po višini manj, kot po višini. So spet nove, ali pa za kakšno novo kategorijo...?

Mislim da je velikosti 10x15 in zamenjujejo rumene tablice za mopede do 50 ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, to bo verjetno. So pa res lepe, mislim mere.

Če bi bile teh mer tudi za motorje, bi bilo pa skoraj preveč lepo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma je 180 in zarad široke tablce zgleda zgleda kot da bi bla 130 :headbang:

post-18702-1224490007_thumb.jpg

Na xjr tut brez tablce zgleda kot 130 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dolgem času je spet aktualna ta tema

sem že mislil, da je kakšna organizacija ali klub lzačel zbirati podpise za uvedbo prejšnjih dimenzij. :alien1:

Hola mojster,

ja, to bi bilo res fajn - ampak ne na stare dimnenzije, ker so edine poštene mototablice (že od nekdaj) francoske :worship:

za tiste ki jih ne poznate pa še slikca kako to zgleda

post-163-1224498798_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Američani imajo v večini nekaj podobnega :D

Drugače pa bi tudi jaz bil več kot zadovoljen, če bi imeli takšne dimenzije, kot so po novem za mopede. Res lepo zgledajo in še vedno so dovolj razločne, da se da vse razbrat iz njih, nič bistveno manj, kot iz teh jumbo plakatov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma je 180 in zarad široke tablce zgleda zgleda kot da bi bla 130 :headbang:

post-18702-1224490007_thumb.jpg

Saj ni tako velika. Meni je kar všeč.

Hrvaške in švabske so pa prav odurne.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Američani imajo v večini nekaj podobnega :D

Drugače pa bi tudi jaz bil več kot zadovoljen, če bi imeli takšne dimenzije, kot so po novem za mopede. Res lepo zgledajo in še vedno so dovolj razločne, da se da vse razbrat iz njih, nič bistveno manj, kot iz teh jumbo plakatov :D

dol vzemi ta plakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za avto tablice naj bi bilo max 5 črk, pa sem videl Twingota LJ*UBEZEN... Je že od nekdaj bilo, da zakoni in pravila ne veljajo za vse enako.

U, shit, a mamo že zaroto? Mormo že jokcat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Američani imajo v večini nekaj podobnega :D

Drugače pa bi tudi jaz bil več kot zadovoljen, če bi imeli takšne dimenzije, kot so po novem za mopede. Res lepo zgledajo in še vedno so dovolj razločne, da se da vse razbrat iz njih, nič bistveno manj, kot iz teh jumbo plakatov :D

Pri hitrostih, ki jih dosegajo mopedi ...

...

..... weeeeeeeeeeoooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ...........................

ne pa tudi pri 200 km/h ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, shit, a mamo že zaroto? Mormo že jokcat?

''Na jok'' mi je šlo, ko sem hotel naročiti svojo tablico s petimi črkami, od katerih bi ena bila ''i'', pa je teta na UE rekla, da ne gre. Zdaj se mi pa jebe za vse tablice. Če jim je smrdel moj denar, kaj se bi sekiral. Sem si pa dal pri enem privatniku izdelati malo (plastično) tablico, ki jo imam na kufru. Cena? Švoh runda pira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''Na jok'' mi je šlo, ko sem hotel naročiti svojo tablico s petimi črkami, od katerih bi ena bila ''i'', pa je teta na UE rekla, da ne gre. Zdaj se mi pa jebe za vse tablice. Če jim je smrdel moj denar, kaj se bi sekiral. Sem si pa dal pri enem privatniku izdelati malo (plastično) tablico, ki jo imam na kufru. Cena? Švoh runda pira.

jaz bi rad videl to tablico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za avto tablice naj bi bilo max 5 črk, pa sem videl Twingota LJ*UBEZEN... Je že od nekdaj bilo, da zakoni in pravila ne veljajo za vse enako.

Sem pa na enem skuterju videl tablico po moji oceni 15x18. Torej po višini manj, kot po višini. So spet nove, ali pa za kakšno novo kategorijo...?

Za avtomobilske tablice po naročilu je dovoljeno 6 črk.

Imamo tudi KR*ANJSKA, PO*STOJNA, LJ*UBIMTE, LJ*IIIIII, LJ*XXXXXX in še nekaj s 6 črkami, tako da ni to izjema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri hitrostih, ki jih dosegajo mopedi ...

...

..... weeeeeeeeeeoooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ...........................

ne pa tudi pri 200 km/h ;)

Pri 200km/h tudi iz nemške ne boš nič razbral :)

Bistvenih razlik v vidljivosti v glavnem ni med novimi pa starimi, radar pa itak razbere tudi najmanjšo, tako da ne bi bilo čisto nič narobe, če bi pustili tako kot je bilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
A zdaj moraš, ko podalšaš registracijo tudi novo tablico kupit????

Ne novo tablico moraš kupit samo pri nakupu novega motorja,ker moraš tvoj motor prodati s tablico in jo dobi nov lastnik seveda,če jo želi,sicer lahko on vzame novo,tvoja stara pa gre na vničenje.Samo v primeru,da imaš svojo lastno(narejeno po naročilu)ne gre na vničenje in jo lahko preneseš na drug kupljen star ali nov motor in jo lahko zadržiš.Nemoreš si dat več narediti male,lahko daš delat po naročilu samo veliko (18X18).Za izdelavo tablic-malih po naročilu je bil rok,če se nemotim 01.03.2008,kdor je zamudil je pač zamudil,jaz imam hvala bogu na obeh motorjih tamale. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne novo tablico moraš kupit samo pri nakupu novega motorja,ker moraš tvoj motor prodati s tablico in jo dobi nov lastnik seveda,če jo želi,sicer lahko on vzame novo,tvoja stara pa gre na vničenje.Samo v primeru,da imaš svojo lastno(narejeno po naročilu)ne gre na vničenje in jo lahko preneseš na drug kupljen star ali nov motor in jo lahko zadržiš.Nemoreš si dat več narediti male,lahko daš delat po naročilu samo veliko (18X18).Za izdelavo tablic-malih po naročilu je bil rok,če se nemotim 01.03.2008,kdor je zamudil je pač zamudil,jaz imam hvala bogu na obeh motorjih tamale. :whistle:

Hvala ti, si me pomiril; sem že premišljeval, kako jo bom rezal ali pa, da je sploh nebi mel gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sto starih tablic (150x150) je šlo v uničenje, ker jih nihče ni več hotel (glede na pisanje tukaj, mi to ni čisto jasno).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sto starih tablic (150x150) je šlo v uničenje, ker jih nihče ni več hotel (glede na pisanje tukaj, mi to ni čisto jasno).

lp

Franc

Če si iz MB, ne bi hotel na tablici imeti npr. KR, skratka drugega registerskega območja. Jaz imam na srečo 15x15 cm, svojo oznako.

Me pa zanima, kako dolgo bodo ''držale'' te tablice. Se bo spet kakšen ''moder mož'' spomnil zamenjave. Povprečno na 6 let so zamenjave. Bodo držale do 2014...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Proti koncu lanske sezone sem odjavil motor, in dal deponirat registrske tablice "ta male" na LPP-LJ.

Je kdo naredil enako, in registriral letos motor, in dobil tablice deponirane nazaj na LPP??

Ko sem šel po preizkušnjo v petek,mi je model na okenčku rekel,da bom moral novo tablico-"veliko" kupit, pa me zanima če je to res? :wacko:

Popravljeno . Popravil Hytech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti kojncu lanske sezone sem odjavil motor in dal deponirat registrske tablice "ta male" na LPP-LJ.

Je kdo naredil enako, in registriral letos motor, in dobil tablice deponirane nazaj na LPP??

Ko sem šel po preizkušnjo v petek,mi je model na okenčku rekel,da bom moral novo tablico-"veliko" kupit, pa me zanima če je to res? :wacko:

Tablic že nekaj časa ne deponirajo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj jih ne bi, ampak so jih še na veliko mestih :) Vendar mislim, da se je sedaj zares končalo in bo pač potrebno kupit tavelike. Jaz se bom pač oklepal tamale dokler se bo le dalo, ker imam itak skozi registriran motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj jih ne bi, ampak so jih še na veliko mestih :) Vendar mislim, da se je sedaj zares končalo in bo pač potrebno kupit tavelike. Jaz se bom pač oklepal tamale dokler se bo le dalo, ker imam itak skozi registriran motor :)

:OK: enako...a se da mogoče isto tablico prenest na drug motor???? se prav kupm drug motor in dam to tablico na novga???? k une ta velike jao jao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!