Skoči na vsebino

Nove registrske tablice


Noise

Priporočene objave

A zej se že da dobit okvirje za nove tablice?

LP

Mislim, da se nove okvirje da dobit povsod, kjer prodajajo nove motorje. Včeraj sem na primer videl novega er6 z novo tablico in okvirjem od uvoznika za kawasaki.

Pa tudi na kakšni AMZS bi se morali dat dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebno tud ne zgleda tako grdo sm jo vidla na enmu gsxr pa še porajtala skor ne bi če ne bi imela tistga zelenga roba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako in drži kot pribitoto.

Samo ne smeš dat TESA trak k je bel in se trga. :naughty:

Ta 1. kar sm pa naredu je da sm okvir odfuku stran k je skos ropotal pa rožljal!

Smem vprašati, kje in kateri dvostranski lepilni trak ste kupili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo jo se dobr odnesl ,mal cez mejo poglejte !Hrvati, Nemci :headbang: so precej na slabsem !Evo Takele majo pa Norvezani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je nova enake velikosti kot imajo avstrijci. Kakšne velikosti pa so italijanske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je nova enake velikosti kot imajo avstrijci. Kakšne velikosti pa so italijanske?

Nova tablica je tako velika, kot so italijanske, avstrijske pa so še večje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je čudno zdel vse skupi in sem šel zmerit. Dobil sem še ta stare tablice 15x15cm, zato majo črn rob :OK: Če koga zanima, v Litiji majo še kar nekaj starih tablic, vsaj ene 7 mi jih je dala na izbiro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je čudno zdel vse skupi in sem šel zmerit. Dobil sem še ta stare tablice 15x15cm, zato majo črn rob :OK: Če koga zanima, v Litiji majo še kar nekaj starih tablic, vsaj ene 7 mi jih je dala na izbiro.

sam ne da si bodo čez kakšen mesec zmislili da bomo mogli vsi zamenjat s totimi traktorskimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je čudno zdel vse skupi in sem šel zmerit. Dobil sem še ta stare tablice 15x15cm, zato majo črn rob :OK: Če koga zanima, v Litiji majo še kar nekaj starih tablic, vsaj ene 7 mi jih je dala na izbiro.

Imaš kakšen naslov, da vem kam poklicati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že uredil :-) Thanx, hvala za info.

P.S.: Ne vem zakaj ne morem popravljati mojega posta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne da si bodo čez kakšen mesec zmislili da bomo mogli vsi zamenjat s totimi traktorskimi

Sem jo videl v živo, saj ni take panike kot jo zganjate, res malo večja, pa še vedno ne istopa tako kot nekatere iz drugih sosednjih držav :whistle: res pa je da je ta stara prava lepota :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni nazaj sm se peljaj z dvema prijateljema do tolmina. Na poti smo srečali 7 britanskih motoristov. Morm rečt da so mi njihove tablce ok. Zdele so se mi manjše od naših starih sam kurc k so rumene :> Ne vidim razloga zakaj bi povečali tablce ? razn to da bo država spet kasirala mastne pare. Slovenci smo pa znani da se nam neda za nič bunit niti za plače niti za nič :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

presnete tablce grde...

še nosilc nism mel prav prav ... grrrrr

pol sm ga pa sam z rosfraja naredo

kmal bomo mel traktorske tablce gor !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tablce so po mojm prevelke :closedeyes:

...upajmo le, da ne dobimo ''avstrijskih''...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je nova enake velikosti kot imajo avstrijci. Kakšne velikosti pa so italijanske?

Nova tablica je tako velika, kot so italijanske, avstrijske pa so še večje

Ni ravno tako, naše so celo večje, saj zgrešijo ITA nosilec za 1mm :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Eto, včeraj sem v Litiji dobil še zadnjo tablico 15x15 :worship: za mojega lepotca. :krneki:

Je prišraufana direkt skozi luknje blatnika. Prijazni mehankarji v TSC LABI v Litiji so mi jo montirali tako lepo in na center, da jo je veselje gledati. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa mene nekaj zanima

gledala sem tole:

Tablica z izbranim delom označbe:

2 x cena serijsko izdelane tablice

Rezervacija izbranega dela označbe

registrske tablice:

7 x cena serijsko izdelane

registrske tablice, če je

rezerviranih do 10 označb

3 x cena serijsko izdelane

registrske tablice, če je

rezerviranih več kot 10 označb

zakaj moram ob naročilu tablice plačati 9x ceno tablice? zakaj potrebujem rezervacijo, če pridem danes tja in jo naročim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa mene nekaj zanima

gledala sem tole:

Tablica z izbranim delom označbe:

2 x cena serijsko izdelane tablice

Rezervacija izbranega dela označbe

registrske tablice:

7 x cena serijsko izdelane

registrske tablice, če je

rezerviranih do 10 označb

3 x cena serijsko izdelane

registrske tablice, če je

rezerviranih več kot 10 označb

zakaj moram ob naročilu tablice plačati 9x ceno tablice? zakaj potrebujem rezervacijo, če pridem danes tja in jo naročim?

Rezervacijo moraš plačati, če boš ti svojo označbo rezervirala in bo ta označba 5 let rezervirana zate. To pomeni, da če boš dala tablico delati takoj, tega ni treba plačati. To je samo v primeru, da si rezerviraš označbo in se kasneje odločiš za njo.

P.S.: Upam, da sem prav povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo povedano, vendar so mi danes povedali, da moram plačati 9x ceno navadne.

me pa zanima, kam bi se lahko obrnala za pomoč oz. kje bi mi to znali povedat. mogoče kdo ve?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!