Skoči na vsebino

Nove registrske tablice


Noise

Priporočene objave

Ma sj to je itak sam prehodno......

dokler si ne bojo omislili 200x200 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo pa prišraufaš....itak.

ja pa da ti štrumfi še za to težijo, mene so masiral kr neki cajta k sm mel pršravfano je pa odvisno od štrumfa samga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm šu po tablce za nou motor, pa je sm dubu tablco ki je malo večja in negre v navadn okvir. baje bodo zdej take.

problem je nastau ko sm jo probu na motor pritrdit, prevrtat jo kao nesmem, zalimat z montažnim lepilom tud ne ker mora biti odstranljiva če napr. policija ugotovi neizpraunost.... okvirja pa nikjer ne dobim, usaj na tolminskem ne.

a drugje se dobijo okviri za nove večje tablce al jih ravno tko ni?

pa še če ma kdo kšno idejo kako pritrdit tablco na legaln način in de bo lepo zgledlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

če ti bo moja izkušnja v pomoč: zaradi slabih okvirjev sem 2x izgubil tablico, zato sem trejo mirno prevrtal in privil z vijaki (skupaj z okvirjem) na nosilec; kadar me je kak policaj pri kontroli opozoril, da tega ne bi smel in hotel kaznovat, sem mu vljudno povedal zakaj sem to naredil, in vedno je blo potem OK - enako prijatelj, ki jo je kar prinetal :huh:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebes legalno....nikol vec je ne izgubim zarad tistga f00knenga okvirja...

prevrtej pa nanetej pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

če ti bo moja izkušnja kaj v pomoč: zaradi slabih okvirjev sem 2x izgubil tablico, zato sem jo mirno prevrtal in privil z vijaki (skupaj z okvirjem) na nosilec; kadar me je kak policaj pri kontroli opozoril, da tega ne bi smel narest in hotel kaznovat, sem mu vljudno povedal zakaj sem to naredil, in vedno je blo potem OK - enako prijatelj, ki jo je kar prinetal :huh:

tako je, tudi sam sem jo ze zgubil in jo po kaksni urci iskanja k sreci nasel. Od takrat dalje je tudi pri meni prisraufana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam slikano kiblo pa skodo policijsko,ki imata tablice z štirimi neti prinetano na pleh,in če imajo oni lahko, bomo pa še mi imeli,sej so nam za zgled ane :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ne razumem čisto dobro v čem je pravzaprav problem...

A grda da je? Se mi zdi, da je na tem svetu še marsikaj bistveno bolj grdega. Dajmo, na delo, še malo, pa se vam delovni dan konča, tu pa nabijanja že ohoho, vključno s temle mojim drekom.

P.S.: Nisem v službi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm šu po tablce za nou motor, pa je sm dubu tablco ki je malo večja in negre v navadn okvir. baje bodo zdej take.

problem je nastau ko sm jo probu na motor pritrdit, prevrtat jo kao nesmem, zalimat z montažnim lepilom

Saj je odstranjljiva, če jo zalepiš z obojestranskim lepilnim trakom! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ne razumem čisto dobro v čem je pravzaprav problem...

A grda da je? Se mi zdi, da je na tem svetu še marsikaj bistveno bolj grdega. Dajmo, na delo, še malo, pa se vam delovni dan konča, tu pa nabijanja že ohoho, vključno s temle mojim drekom.

P.S.: Nisem v službi.

Problem je v tem, da se nove mere pri nekaterih ne skladajo z linijo motorina. Da ne omenjam frustracij tistih, katerim je grb občine v popolnoma napačni barvi in ni skladen s plastikami. Človek bi pričakoval obilico nasvetov, v kateri konec Slovenije po tablico, ki paše na zelen, moder, rdeč (ok, to pokrijeta LJ in MB) motocikel...

Del ljudi ima, v nasprotju s prejšnjim, realne težave s pritrditvijo tablice na vozilo. Dokler ne bo možno kupiti okvirjev je vsaka druga rešitev legitimna, če si le sposoben to, na normalen način, pojasniti policistu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj registriral avto in sm jo vidu pr sosednjem okencu...... :SS

ta k jo mam zdej na motoju bo z mano do konca....hehehehe, bom motor odjavil in jo lepo deponiral do nakupa drugega :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupu po naročilu že lani, ker sem vedu da bojo menjali(lani se je že nekaj govorilo), jo zalepil z nekim ultra super duper na mojo kravo in valda zgubil. Naredu novo, prevrtal, dal 2 šravfa in kontra matice :evilgrin:

po naročilu je zakon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

če ti bo moja izkušnja v pomoč: zaradi slabih okvirjev sem 2x izgubil tablico, zato sem trejo mirno prevrtal in privil z vijaki (skupaj z okvirjem) na nosilec; kadar me je kak policaj pri kontroli opozoril, da tega ne bi smel in hotel kaznovat, sem mu vljudno povedal zakaj sem to naredil, in vedno je blo potem OK - enako prijatelj, ki jo je kar prinetal :huh:

Ja, meni se je zgodilo isto, in policaj ni mel nic proti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj registriral avto in sm jo vidu pr sosednjem okencu...... :SS

ta k jo mam zdej na motoju bo z mano do konca....hehehehe, bom motor odjavil in jo lepo deponiral do nakupa drugega :naughty:

Deponiraš lahko samo tablico po naročilu, kolikor jaz vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi že zgubil tablico, ki je padla ven iz skoraj novega, popolnoma celega okvirčka. Od takrat naprej imam vedno prevrtano in prišraufano, težav v 3 letih še ni bilo.. Če bi pa bile, bi pa policaju lepo prijazno razložil, da se ne mislim živcirat zaradi zgubljenih tablic, ki zaradi tresljajev padajo iz okvirčkov in da če sem naredil tako hud prekršek, naj kar napiše kazen ampak, da bo tablica ostala taka kot je, ker polovička za napačno nameščeno tablico ni bistveno dražja od nove tablice skupaj z novim prometnim in komplikacij, ki so s temi povezane. Če mu pa takšna kazen, pri sicer lepo vidni tablici, nameščeni pod pravilnim kotom, predstavlja kakšno posebno zadovoljstvo, pa bog mu požegnaj tisto položnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam brez okvirja tablco prlimano z nekim dvostranskim limom...Ni problema.

Enako in drži kot pribitoto.

Samo ne smeš dat TESA trak k je bel in se trga. :naughty:

Ta 1. kar sm pa naredu je da sm okvir odfuku stran k je skos ropotal pa rožljal!

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: Grde in Nagnusne so te velke table :slap: :slap: :BUA: :BUA:

Sm vedu da bodo naši hmal posnemal švabe :slap: :slap: :BUA:

Da bi pa na avtocesti dal No Limit - to pa ne , ker mamo preslabe ceste :xx: pa evropske plače :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za vas primerjava stara in nova tablica v sliki! ;)

Sedaj so enako velike kot za traktorje, katere so po novem manjše! :whistle:

Drugače pa imam tablico prilepljeno z obojestranskim lepilnim trakom že na drugem motorju in nimam nobenih težav čeprav motor nekoliko bolj vibrira! ;) Prav tako imam tablico nalepljeno na avtu (že na četrtem) in resno nisem nikoli imel težav! :kva2:

post-5873-1215019496_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil 2Bad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pa kaj tako komplicirate s vrtanjem in šraufanjem tablice, ko pa črni silikon drži tako zelo močno, da jo potem komaj dol dobiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!