Skoči na vsebino

Nove registrske tablice


Noise

Priporočene objave

Sam pol če ni pravih okvirjev je ne moreš tablce monterat...prevrtat je ne smeš(naj je ne bi poškodoval), če pa probaš doma kj sčarat pa ni homologeran pa take frke...mater so čudni :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri tablicah... Rad bi imel nekaj napisano na tablici torej me zanima: Koliko pride ena črka? Ter koliko črk lahko imaš največ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri tablicah... Rad bi imel nekaj napisano na tablici torej me zanima: Koliko pride ena črka? Ter koliko črk lahko imaš največ?

Na moto tablicah štiri črke, na avto tablicah pa pet. Tako piše, ampak sem videl enkrat enega Twingeca s tablico LJ*UBEZEN... Šest jih je, če znam kaj šteti. Torej zakon za ene je, za druge ne. Glede na to, da so zdaj večje tablice, bi na moto tablico moji logiki lahko dal pet črk.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učerej klicov na AMZS v Lj., stric na telefonu reku, da že majo na zalogi nove okvirčke - super, dons mati naročil, naj mi nazaj grede iz Lj. prnese še okvirček. Pa mi reče da ji je teta za šaltarjem rekla da okvirjev sploh še nimajo :eek: :headbang: Nej se gonijo nekam u 3pm - da mi zdej motor doma u garaž stoji registriran,zavarovan,poservisiran in natankan sam zarad enga j€b€nga okvirja -to je pa že 3much :angry: Ker pa po tanovem zakonu(tako teta na šalterju pri registraciji vozil v Lescah) tablice lahko navrtaš in pršraufaš (seveda ne tako, da bi na kakeršenkoli način spremenil/zabrisal črke,znake in številke), bom to ta trenutek tudi naredil - pa nej se j€b€jo, pol leta ne mislm čakat na okvir :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boste dali okvir bo vse skupaj še 3x3cm večje.... pa še tabljico lahko izgubite zaradi povečanega (18x18cm) zračnega upora... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kašen okvir, prevrtaš pa je, nobene tablice ne mislim več zgubit zaradi okvirja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da so zdaj večje tablice, bi na moto tablico moji logiki lahko dal pet črk.

Če bo to možno, zamenjam svojo staro za novo. Pa še tistega lepega zelenega roba ne bom več pogrešal. :photo: :grim

Drugač pa fajn pritrjujte svoje tablice. Več avtomatskih nadzornih sistemov ponavadi potegne za seboj več kraj tablic.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam ponavad sem imela vedno prevrtane in zašravfane

ko pa sem kupila motor ki je že imel gor okvir sm jo dala not in jo kmalu tudi izgubila

sicer mam navado da zadi na tablico napišem naslov in gsm za vsak slučaj če jo zgubim in jo kdo najde

pa zgleda da pr suzukiju dela tud napako k sm jo u okvir dala pa tko se je mudil da jo tud ocahnala nisem

ja če bomo tel obdržat tastare targe pač ne bomo motorja prodajal :naughty:

pr nas bo na jawi za zmeri ostala tale gor razn če ne bojo ob reg potrebne menjave

pol bomo pa najbrž dali gor en napis PO-JAWA :whistle: na goldy je pa še tastara tazelen rob bo najbrž tud še kr neki cajta,pa tud če bo večja na goldy bo prov lepo videt še večji napis LJ-SEBA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaka bi naj bla prednost teh gigantov?

ja kako ne vidis prednosti? joooj..

prednost je v tem da je stric nekega ministra po mamini strani ki je slucajno lastnik firme ki dela tablice prsu spet do posla..

ker so ga svinje zavarovalniske zajebale in omogocle celoletno registracijo motorja za polovicno ceno.. + popust za neodjavo motorja

treba skrbet za biznis.. drgac ni €€€

more bit ekonomska racunica :lol1:

pa je blo tko s potnimi listi.. pa nalepkami za registracijo pa zdej s tablicami.. itd...

kaj bi pa s temi ljudmi naredu?.. pa rajs nam nc reku :whistle:

hitler bi hit use poslihtov.. pa zajfo naredu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač a se že prodajajo tablice takih velikosti? Če grem motor v petek registrirat bom dobil to vlko čudno stvar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač a se že prodajajo tablice takih velikosti? Če grem motor v petek registrirat bom dobil to vlko čudno stvar?

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleta banda hinavska :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

naj še za osebne in privat avione dajo delat nove tablice 1mx1m..da jim je...

Dejmo še mal počakat ko bodo še trikotniki za motorje, pa nova prva pomoč, pa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TITOta za precednika! B)

..doživljenskega... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvir ti lahko nardi vsak šlosar iz rosfrej-pleha in to takega-za zmeraj! In tablice 100% ne boste več izgubljali pa še zakona ne kršiš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moto tablicah štiri črke, na avto tablicah pa pet. Tako piše, ampak sem videl enkrat enega Twingeca s tablico LJ*UBEZEN... Šest jih je, če znam kaj šteti. Torej zakon za ene je, za druge ne. Glede na to, da so zdaj večje tablice, bi na moto tablico moji logiki lahko dal pet črk.

Dam pa js takoj CVIČK na tablco napisat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm jo vseen zamenou

me je motu znak LJ

:rolleyes:

Zadnjič, ko si prišel v Celje je malo manjkalo, da te nisem prebutal... :lol1: pol sem ti pa še za pijačo dal... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam pa js takoj CVIČK na tablco napisat!

neamorš, ker naši imboti za tablice nimajo čšžumnikow :alien1:

kvečjem Cvichk....samo pol pa spet placa ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoce kdo ve.. a je mogoce ze obstojece tablice naknadno "registrirat" kot osebne?

da bi pac tablico ki jo mam gor "kupil" sele zdej kot osebno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvečjem Cvichk....samo pol pa spet placa ni

Počakaj eno leto pa bojo že 30x40 pa bo placa ohoho :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoce kdo ve.. a je mogoce ze obstojece tablice naknadno "registrirat" kot osebne?

da bi pac tablico ki jo mam gor "kupil" sele zdej kot osebno?

To mene tut zanima. Ve kdo kaj o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost ni možno uporabil vse možne zveze vendar ne gre :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem GS-ja registriral 8.7.,dobil nove tablice,novi okvir pa je bil že na motorju(Selmar).Ko so na motorju kovčki,tablica sploh ne izgleda velika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!