Skoči na vsebino

Nove registrske tablice


Noise

Priporočene objave

tako je.

oz. lahko deponiras tudi navadno tablico sam jo lahko das samo na isti motor na nov motor je ne mores dat.... kao samo ce si ga odjavis cez zimo.

Jest predlagam da se v kako zakotno obcino odpeljete tam je mogoce se na zalogi kaksna stara tablica ki je se niso vrnili... tako sem sam prisel do stare v jesen ko so imeli ze posvsod nove. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti koncu lanske sezone sem odjavil motor, in dal deponirat registrske tablice "ta male" na LPP-LJ.

Je kdo naredil enako, in registriral letos motor, in dobil tablice deponirane nazaj na LPP??

Ko sem šel po preizkušnjo v petek,mi je model na okenčku rekel,da bom moral novo tablico-"veliko" kupit, pa me zanima če je to res? :wacko:

Ehm....zakaj si pa preizkušnjo šel iskat, če imaš tablice deponirane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: enako...a se da mogoče isto tablico prenest na drug motor???? se prav kupm drug motor in dam to tablico na novga???? k une ta velike jao jao

Samo če imaš tablico po naročilu, navadne žal ne.. Meni je skratka žal, da nisem takrat reskiral tistih 70 al 80 eur in si dal naredit.. Tako je pa velika verjetnost, da bom ob menjavi motorja (ko bo prišla na vrsto) dobil tisto tablo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm....zakaj si pa preizkušnjo šel iskat, če imaš tablice deponirane?

Nism dobil agenta,da bi mi sklenu zavarovanje,ker sem se spomnu zadnje minute,da bi se jst šel mal pelat z motorjem, pa sem šel po preizkušnje (3dnevne) sam za vikend (22.5€).

Drgač se pa deponirajo tablice,ker jih deponirajo na tehničnih par sto metrov nazaj od LPP-ja, kjer je avtotehna vis, un bel objekt pri železnici.Samo Lpp bi rad bil neki poseben očitno pa ti najprej zaračuna deponiranje tablice,potem pa te hoče prepričat,da kupiš novo tablico,lopovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni smo se že privadli na tavelike .

:yes: Tko pač je, prej kot jo sprejmeš, manj te glava boli. Meni se ne zdi preveč napačna. Moj prvenstveni namen motorja ni ta, da lepo zgleda in ga gledam...raje ga furam, takrat pa tablice ne vidim :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani menjal motor in želel s starega tablice (KP SS 44 :wub: ) prenesti na novega. Ni šans! Pri vseh vezah ki jih imam na UE se ne da oz. ne sme Tako da imam nove že od avgusta lani in sem jih že absorbiral (prebavu) nimaš kej zakon je zakon, en red pač mora bit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: off topic sam vseeno Tanova tablica za moped/skuter je pa vrhunska TAKA bi morala bit za cestake (nevem kje je slikca sam zgleda k une angleske rumene k so cca 8cm visine * 15 sirine. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Tko pač je, prej kot jo sprejmeš, manj te glava boli. Meni se ne zdi preveč napačna. Moj prvenstveni namen motorja ni ta, da lepo zgleda in ga gledam...raje ga furam, takrat pa tablice ne vidim :evilgrin: :whistle:

res je kar praviš ampak iz druge perspektive gledano.. zakaj naredit nekaj grše brez pravega razloga oz. če za to

sploh ni potrebe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja.. sj jo lahko uporabiš kot lopato.. ravno prav je velika za kidanje snega ali pa da se izkoplješ iz globokega peska ali blata :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lahko nam nebo nikoli, je več upora od tablce ko ce bi s padalom vozu bajk :alien1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre stavit, da bomo čez par let spet menjali tablice...? Upam, da na manjše nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre stavit, da bomo čez par let spet menjali tablice...? Upam, da na manjše nazaj.

Da bi se ti besede pozlatile......kar se manjših tiče, seveda :P Drgač me pa niti ne mot več tok velikost novih tablc, ker jo mam pršraufano - okvir jo pa res naredi gromozansko :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, če bi pred kakim mesecem vedel da ima litija še stare tablice bi si moped registriral tam.

sem par UE LJ okrožja preklical, pa so imeli samo tavelike. litijo sem pozabil, pa se vsak dan skoznjo peljem... je že tako, da najtežje opaziš tisto, kar imaš pred nosom...

tako pa sem si naročil tablico z delom oznake po lastni izbiri, LJ-ELO. eden izmed razlogov je bil tudi ta, da tako kratka oznaka vsaj malo zmanjša videz velikosti, poleg tega pa je ob "unikatnosti" potreba po velikosti bolj izražena, hehe.

kakorkoli že, če bi imel možnost izbirati, takoj podpišem za malo tablico...

pa ne me zdaj s ceste sklatit, zdaj ko mojo tablico poznate!

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne predstavljam si moj motor z to velko tablico zadi :slap: :lol1:

guma 140...pa že tko vse bol majhno narejeno pa una jumbo tablica :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš ej ... Vsakič ko vidim nov post v temi 'Nove registrske tablice' upam, da bo nekje novica, da se vračamo nazaj na stari format. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko.. Zdaj ko si jih začeli delat, bo to verjetno kar nekaj časa, pogodbe so sklenjene, naročila oddana.. Se ne da to kar čez noč spreminjat, zato pa smo še tako dolgo imeli tamale, čeprav so bile tavelike dokončno sprejete in potrjene želep čas nazaj.. Bi pa tudi jaz seveda veliko raje videl spet tamale, sicer zaenkrat jo imam, ampak ko bom menjal motor bo šla.. Tolažim se samo s tem, da bom itak tudi potem kupoval rabljen motor 2-3 leta in bo mogoče še tamala gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja taka je ta reč, nove tablice dobesedno uničijo izgled zadnjega dela motorja, pokrije veliko celoto, kot dodaten blatnik, še posebi pri cestnih in neked motorjih, zadnja guma ni lepo vidna, kar naredi grd izgled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kmalu bomo kot Hrvati, s svojimi plahtami zadaj... Me prav zanima, kateri tepec je dal idejo o takih velikih tablicah. Oziroma, kako je pojasnil potrebo po večjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!