Skoči na vsebino

fergazer, stranska tačka


Matic386

Priporočene objave

Zdravo, mam SF2, pa sem dobo en filter, od prijatla, proizvajalec je mallosi, zaj pa me zanima, ker mi preveč lufta skozi potegne, kaj naj menjam dizo al fergazer

1. če naj menjam dizo, za približno katero

2. če naj menjam fergazer, za katero valikost, mislo sem 21mm, ali je 19mm dovolj? samo zdi se mi da se mi 19mm ne splača dat gor bolše se mi zdi dat malo večjega.

zanima me tudi kolko več bo žrl z 21 fergazerjem, ter katerega mi priporočate?

skuter ma originalni avspuh, te je še vedno 50ccm

Zanima me tudi nekaj glede stranske tačke na SF2

1. kaj je treba rezat plastike?

2. kaj je možno met stransko tačko in originalni štender gor, ker se mi zdi uporabn za šraufanje skuterja

3. kje kupit stransko tačko

Sem iz MB če ve kje bi se tu dalo kako stransko tačo dobit, sem gledal nekaj malega na cilinder.si samo nimajo nobene kolko sem vido

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš original avspuh, pol ti tud filter velik ne pomaga...če boš pa dal večji frgazar bo več pil. Najbolje je dati športen avspuh, pa filter, pa mal večji frgazar, ne pa 19mm al pa 21mm, to je preveč po mojem mnenju. Stransko tačko pa imaš lahko gor brez rezanja plastike, pa tud štender lahk gor ostane, nebo neč narobe. Sej v MB pa mora bit kej trgovin z motodeli, greš tam vprašat pa naročiš, al pa pr cilinder.si. Po mojem bi moral imeti, vprašaš ga po mailu pa ti pove če ma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me tudi nekaj glede stranske tačke na SF2

1. kaj je treba rezat plastike?

2. kaj je možno met stransko tačko in originalni štender gor, ker se mi zdi uporabn za šraufanje skuterja

3. kje kupit stransko tačko

Sem iz MB če ve kje bi se tu dalo kako stransko tačo dobit, sem gledal nekaj malega na cilinder.si samo nimajo nobene kolko sem vido

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem moral na speedfightu 1 kupt tačko prov posebi za ta skuter, ker ma drugačen nosilc ki drži tačko...

Popravljeno . Popravil dmandro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no te pa ko si že omeno auzpuhe, zanima me če je ta dober(http://scooter-center.com/catalog/product_...af0e151543a0a7e), al je še kaki bolši za SF2

mam 50ccm mašino

pa pol recimo če bi dal ta auzpuh gor, keri fergazer bi mi priporočali da dam gor(samo par primerov če mi date)? :unsure:

delorto 16 bo zadost al pa 18

čeprov za orginal cilinder je delorto 16 čist dost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolko pa je te originalni fergazer(velikost) od SF2, če gdo ve? ker to me pa res zanima, naj bi bil 17,5mm al nekje približno tu, tak mi je en reko, zaj pa nisn več prepričan da je tolko.

kolko pa je te oriiginalni fergazer vlki, kaj ni 17,5 al nekje približno tu, vsaj tak mi je en reko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolko pa je te originalni fergazer(velikost) od SF2, če gdo ve? ker to me pa res zanima, naj bi bil 17,5mm al nekje približno tu, tak mi je en reko, zaj pa nisn več prepričan da je tolko.

kolko pa je te oriiginalni fergazer vlki, kaj ni 17,5 al nekje približno tu, vsaj tak mi je en reko

mislm da so majnši, zato kr sm mev jst orginal 16 pa sm mev yamaho tzr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je avspuh za 70ccm, najboljši za 50ccm je po mojem mnenju zx ali pa laserx-pro, zraven daš še valčke druge, fedrčke, frgazar mal večji sam pa kak variomat pa je dost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zaj sem tačko zmontiro gor, ful lepo paše zaj pa me zanima še nekaj odločam se me proizvajalcema auzpuhov gianeli in yasuna, ma že go kake izkušnje z katerim??

Plz če mi lahko povete kiri je bolši, opišete pač če mate kakega zakaj ej dober in zakaj ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm pa še nekaj, zaradi pravil na cesti pa tak si bom še dal not en omejevalec obratov, kaj ve gdo kam se to priklopi?

Mam tut enga prijatla ko ma aprillio cestaka pa si ga bo malo predelal pa si bi v četrtek dal not ta omejevalec obratov ampak bo na daljinca, kam se priklopi, če ve gdo, pa kaj je bolše mehanski al na daljinca? Kaj že ma gdo, to, če ma naj mi pove prosim kam je priklopo pa če mu vredu dela in služi svojemu namenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zaj sem tačko zmontiro gor, ful lepo paše zaj pa me zanima še nekaj odločam se me proizvajalcema auzpuhov gianeli in yasuna, ma že go kake izkušnje z katerim??

Plz če mi lahko povete kiri je bolši, opišete pač če mate kakega zakaj ej dober in zakaj ni?

yasuni :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no zaj sn dal yasunija R gor pa valčke sn menjo za lazje, pa fedrce za rumene od mallosija, ampak se vedno mi ne gre v vecji hrib, v srednjega gre lepo, no kaj zaj bi mogo dat se trse fedrce not (rdece al pa modre)? Pa se to me zanima recimo ko sn priso do vrha hriba pa se ustavo pa po ravnini probal spelat, ni potegno nikam pa tud na samo 6k obratov mi je sol, ce sn pa malo pocako predno sem spelo pa je slo bolse, kaj bi blo to?

Kaj mi lahko gdo pove kako kombinacijo ma v skuteru z nekim podobnim auzpuhom?

Prosim za hiter in konkretn odgovor, ker ne morem z skuternm nikam zaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povraten feder trši, moder če ga maš.

Popravljeno . Popravil andro007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em zaj sem dal zeleno povratno fedro not, samo mam tako lukno v pospeških, recimo takoj gre na 6-7k obratov pol more na teh obratih prit do 20km/h pol pa gre v sekundi na 11000 obratov pa ful potegne, sn probo dat bol mehke fedre not, samo pol mi pa v hrib ni šol (zaj mam rumene not od mallosija) pa 4g valčke. kaj morem povratno dat bol močno? ono vijolčno za +80% moči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Kaj mislite je tole kaj boljše kot original filter?

http://www.ebay.com/itm/320741112102?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Drugače pa jaz sem na svojem keeway matrixu pucal filter in prižgem da probam kako gre in zalaufa takoj ko pa sem dodal gas pa je ugasnil...sem mislil, da ne dobi bencina...razšraufam fergazer in nič boljše...potem pa skupaj zašraufam filter in gre normalno skuter...tako da je tolko zamoril motor da je preveč lufta potegnil vase...zato vas sprašujem kako je pri filtrih, verjetno je treba dizo še potem menjat pri tem filtru iz ebaya..sam kje pa se samo diza kupi in koliko potem kaj več pije bencina??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, jaz imam Tomos Alpino 2002 letnik, in me zanima kateri športni filter bi lahko vgradil? zraven uporabljam še MF Power izpuh, in bi biu zelo lep glas! =) zanima me pa še, kje lahko kupim ferdre za glavno stojalo (dvižno tačko) ker zdaj uporabljam stransko tačko, sam bi rad imel obe... =)

Hvala!

Lp, David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dajal športni filter menjaj (oz. povrtaj) še glavno dizo.Svečka mora bit kavno rjave barve. Nekaj časa vozi z polnim gasom, ugasni mašino, ustavi in poglej svečko. Če je bela dobi preveč zraka in lahko zariba.

Fedre pa dobiš v merkurju, bauhausu itd. različnih dolžin in trdot

Popravljeno . Popravil trojan69
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ampak tole mi še ne pove, kateri športni filter rabim, in kje ga kupim?

Streetfighter, Hvala

P.S.: tam ko prodajaš streetfighter... če se ne motim je streetfight =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam hotu sem te opozorit da menjaj tud dizo, čene ti zna zaribat mašina.

P.S.-je kr prov napisan streetfighter ;)

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!