Skoči na vsebino

fergazer, stranska tačka


Matic386

Priporočene objave

kakšen auspuh mi pa prioročaš? seveda takega z dušilcom, ker zdaj imam samo MF power in rabim ka registrirati.... z Powerco pa nebo naredil tehničnega pregleda... Dize pa tut nebom vrtu, bom dau kar unih 3 al 4€ k je nova, je bolj zihr =)

Kakšen predlog za izpuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah če hočeš met legalno moraš dobit enega z certifikatom pa zadevo homologirat. Drugač pa nekak MF za visoke, lipnik za moč v nizkih obratih. Če te skrbi za tehničnega pač premontiraj original izpuh za pregled...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ku**c pa te certifikati! država sam išče razloge, da nas uskubi!

kaj pa kakšen TECHNIGAS? kokr jaz vem so zelo dobri, kaj pa certifikat? A se technigas sploh dobi za alpino, ker alpino ni glih automatik.....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj mislite je tole kaj boljše kot original filter?

http://www.ebay.com/...984.m1497.l2649

Drugače pa jaz sem na svojem keeway matrixu pucal filter in prižgem da probam kako gre in zalaufa takoj ko pa sem dodal gas pa je ugasnil...sem mislil, da ne dobi bencina...razšraufam fergazer in nič boljše...potem pa skupaj zašraufam filter in gre normalno skuter...tako da je tolko zamoril motor da je preveč lufta potegnil vase...zato vas sprašujem kako je pri filtrih, verjetno je treba dizo še potem menjat pri tem filtru iz ebaya..sam kje pa se samo diza kupi in koliko potem kaj več pije bencina??

mogoče kdo ve koliko je glavna diza,..19mm,..al manj več? Ker imam tisti športni filter in na mojem skuterju ni uporaben, motor užge normalno, ko pa dam gas pa ga zamoru MUUU, sem pa od kolega fergazer na moj skuter montiral in gor dal tisti športni filter iz ebaya in motor normalno delal, ga ni zadušil...

...torej je nekaj z mojim fergazerjem narobe pa ne vem kaj, ker skuter sem kupil rabljen in ne vemkaj vse je bilo menjano zato me zanima koliko je originalna diza fergazerja.

drugače pa imam v variatorju črne 5g valjčke in zadaj v sklopki modro fedro..je to ok kombinacija?

po ravnem gre po števcu 80km/h..v hrib iz mesta pa slabo potegne oz včas sploh ne potegne sred klanca!!

s kolegovim fergazerjem je pa povelkel iz mesta sred klanca, tako da je nekaj na fergazerju in me zanima če je tole mogoče vredu fergazer

http://www.ebay.com/itm/Carburetor-Yamaha-Jog-50-50cc-90-100-Scooter-Carb-PZ-/180618965754?pt=Motors_ATV_Parts_Accessories&hash=item2a0dbab2fa&vxp=mtr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!