Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

Zmer se najde en za folk jebat :P

L :lol1: Mogoče bo letos kej več kawasakijev prodanih. Naslednje leto bo pa poleg kawe verjetno še ktm povečal tržni delež. Kdo bi vedel, morda pride kdaj tudi kaka roza barva. Bomo potem masovno na roza barval mopede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jo kdo porajta :whistle: ...midva s kawasakigirl mava stil :naughty: tongue.gif

Morda pa tudi ne...

Stavim, da ima Kawasakigirl boljšo barvo kombinezona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jo kdo porajta :whistle: ...midva s kawasakigirl mava stil :naughty: tongue.gif

Ja sam res :naughty: prov huda sva :P :grim

Morda pa tudi ne...

Stavim, da ima Kawasakigirl boljšo barvo kombinezona.

Kaj ne :evilgrin:

Ja jest sm pa kr v črno oblečena na mojmu motorčku, je vse v stilu :naughty: motorčk, obleka, čelada,... pa vinjeta :rolleyes: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem z vinjeto. Kupil sem jo na pošti, kjer mi je niso preluknjali. Kar tako sem nalepil na motor. Zadnjič me pa ustavi Carina in zato zahteva račun, ki sem ga pa seveda vrgel proč. Niso me kaznovali, dejali pa so, da kolegi z Darsa ne bodo tako uvidevni in me bodo kaznovali. Sedaj nisem čisto prepričan, če me lahko. V izogib problemom prosim, če mi kdo lahko odstopi račun za vinjeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi ti poklicu na DARS na službo za stike z javnostjo pa ti bodo vse povedal kako pa kaj, pomojem bi blo najbolš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi ti poklicu na DARS na službo za stike z javnostjo pa ti bodo vse povedal kako pa kaj, pomojem bi blo najbolš

rekl bodo, naj pridem k njim in bodo vse uredil. meni se pa ne jemlje dopust, da ga porabim za popravljanje njihove šlamparije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jo kdo porajta :whistle: ...midva s kawasakigirl mava stil :naughty: tongue.gif

Moder kombinezon na zeleni ninđi...kaj je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pantom: Najdi tipa, ki bo kupil vinjeto (magari na MS) in ga lepo prosi, če ti v zameno za pijačo podari račun. Jaz bi ti ga poslal, pa sem ga tudi že vrgel stran :unsure: Tako si boš prihranil sitnosti, pa še vinjeta ti bo dalj časa veljala :naughty:

V SSKJ piše:

vinjeta -e ž (e)

1. majhna, preprosta okrasna risba, zlasti na začetku ali koncu besedila: narisati vinjeto; z vinjetami okrašena knjiga

2. nekdaj nalepka z majhno risbo in naslovom izdelovalca, trgovca: lepiti vinjete na stekleničke z zdravili

3. lit. dekadenčna, impresionistična črtica, zlasti Cankarjeva: pisati vinjete; zbirka vinjet / literarna vinjeta

Izgleda, da Toporišič še ni posodabljal... :P

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje:

kaj pa ce se pokvari motor\avto in bi hotel dat vinjeto na novo vozilo?

V bistvu se je punci pokvaru avto pa je glih teden prej kupila vinjeto...

seveda je shranila tisti nelepljiv "kartoncek",mislim pa tudi racun.

Do koga se morem obrnit da dobim "nadomestno vinjeto"?

V Avstriji baje ti jo zamenjajo...sem pa prasal na bencinski pa je tip rekel "da ni sans"!!!

Po mojem je bil slabe volje in se mu ni dalo o tem debatirat...sej ce se mi razbije vetrobran!??!

Hvala za koristne odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje:

kaj pa ce se pokvari motor\avto in bi hotel dat vinjeto na novo vozilo?

V bistvu se je punci pokvaru avto pa je glih teden prej kupila vinjeto...

seveda je shranila tisti nelepljiv "kartoncek",mislim pa tudi racun.

Do koga se morem obrnit da dobim "nadomestno vinjeto"?

V Avstriji baje ti jo zamenjajo...sem pa prasal na bencinski pa je tip rekel "da ni sans"!!!

Po mojem je bil slabe volje in se mu ni dalo o tem debatirat...sej ce se mi razbije vetrobran!??!

Hvala za koristne odgovore!

nič ne bo

vinjeta ni prenosljiva in to je to... pač fuck it popravta avto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim pa da se da zamenjat, če pa ne pa pač (saj imaš zavarovane šajbe ne?)na staremu razbij vetrobran in ga daj popravit, boš pa dobil novo vinjeto :whistle: samo če se splača hodit na zavarovalnico :hmm: in če imaš preveč živcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje:

kaj pa ce se pokvari motor\avto in bi hotel dat vinjeto na novo vozilo?

V bistvu se je punci pokvaru avto pa je glih teden prej kupila vinjeto...

seveda je shranila tisti nelepljiv "kartoncek",mislim pa tudi racun.

Do koga se morem obrnit da dobim "nadomestno vinjeto"?

V Avstriji baje ti jo zamenjajo...sem pa prasal na bencinski pa je tip rekel "da ni sans"!!!

Po mojem je bil slabe volje in se mu ni dalo o tem debatirat...sej ce se mi razbije vetrobran!??!

Hvala za koristne odgovore!

men se ne da iskat, mislim pa, da je nekdo opisal postopek menjave ob razbitju stekla v tej ali neki drugi temi od vinjet...

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje:

kaj pa ce se pokvari motor\avto in bi hotel dat vinjeto na novo vozilo?

V bistvu se je punci pokvaru avto pa je glih teden prej kupila vinjeto...

seveda je shranila tisti nelepljiv "kartoncek",mislim pa tudi racun.

Do koga se morem obrnit da dobim "nadomestno vinjeto"?

V Avstriji baje ti jo zamenjajo...sem pa prasal na bencinski pa je tip rekel "da ni sans"!!!

Po mojem je bil slabe volje in se mu ni dalo o tem debatirat...sej ce se mi razbije vetrobran!??!

Hvala za koristne odgovore!

menjajo ti jo seveda samo na darsu...pumpa nima nič s tem....

kliči ti bodo povedali kaj in kako....tudi po pošti se da uredit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rekl bodo, naj pridem k njim in bodo vse uredil. meni se pa ne jemlje dopust, da ga porabim za popravljanje njihove šlamparije.

morda pa ne bo treba tja hodit ... pokliči, za vsak slučaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinjeto se nalepi na transparentno folijo in natakne pod šipo. Se ne more uničit, pa še prenašaš jo lahko.

Pravijo, da če je narobe nalepljena da nič ne težijo, samo da jo imaš. Drugo leto pa bodo.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!