Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

Ti...eno glupo vprašanje...Kako si jo pa nalepil na notranjo stran, če ima vinjeta za motorna kolesa na hrbtni strani lepilo...(je zunanja)

:oops: Se opravičujem na glupem vprašanju nisem te hotu užalit. Drugače pa kot je k0ci napisu nalimano je na ohišje števca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Se opravičujem na glupem vprašanju nisem te hotu užalit. Drugače pa kot je k0ci napisu nalimano je na ohišje števca.

Saj odgovor si pa tudi dobil - šipo dol, pol pa gre.

Sam lanske sploh nisem dol spravljal - je šla kar letošnja čez.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Se opravičujem na glupem vprašanju nisem te hotu užalit. Drugače pa kot je k0ci napisu nalimano je na ohišje števca.

Saj me nisi hehehehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js je nimam, mam jo sam na avti, me pa zanima kako je če te ustavijo za pregled, ker a jim morm ustavit al sem dolžan ustavit samo uradnim osebam (vojska, policija, carina)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸... me pa zanima kako je če te ustavijo za pregled, ker a jim morm ustavit al sem dolžan ustavit samo uradnim osebam ...

Ni problema, mirno pelji naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se spet vrnemo v temo pokaži vinjeto, prilagam fotko vinjete na moji lubici. Je še lanska, letošnja pride na njeno mesto.

LP Robert

post-20894-1235242233_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se spet vrnemo v temo pokaži vinjeto, prilagam fotko vinjete na moji lubici. Je še lanska, letošnja pride na njeno mesto.

LP Robert

Ko vidim tole zeleno grdobo kako tako izstopa, me kr srce zaboli :unsure:. Jst pa nimam poguma, da bi jo zalimau, čeprav že vem kam :glare: Se bojim, da mi bo pol motor zameru :blush: Ko zberem pogum bom pa prilimal slikco :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js je nimam, mam jo sam na avti, me pa zanima kako je če te ustavijo za pregled, ker a jim morm ustavit al sem dolžan ustavit samo uradnim osebam (vojska, policija, carina)?

Saj so uradne osebe,samo oni ne ustavljajo ampak kontrolirajo tam kjer je promet popolnoma upočasnjen in te v skrajni sili potegne z motorja dol ali si zapiše številko tvoje tablice in predno boš doma bojo policaji pri tebi.Največkrat kontrolirajo kar skupaj s cariniki,ali promet v eni koloni peljejo preko benzinske črpalke,na raznih zoženjih kot npr.ko se AC konča(Karteljevo pri Nm ali Lj.- Nm pred Trebnjem in tudi na plačilnih postajah kjer je omejitev 40 Km.Tako,da ti priporočam Maja kupi poletno vineto za 17,50 EU in ti velja do konca oktobra bo najcenejša varijanta v primerjavi z kaznijo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vidim tole zeleno grdobo kako tako izstopa, me kr srce zaboli :unsure: . Jst pa nimam poguma, da bi jo zalimau, čeprav že vem kam :glare: Se bojim, da mi bo pol motor zameru :blush: Ko zberem pogum bom pa prilimal slikco :photo:

Res je grda, jo je pa dobro imeti nalepljeno, če se kdaj pelješ po AC. Predvsem zvečer, če dežuje in bi rad prišel čimprej domov.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se spet vrnemo v temo pokaži vinjeto, prilagam fotko vinjete na moji lubici. Je še lanska, letošnja pride na njeno mesto.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so uradne osebe,samo oni ne ustavljajo ampak kontrolirajo tam kjer je promet popolnoma upočasnjen in te v skrajni sili potegne z motorja dol ali si zapiše številko tvoje tablice in predno boš doma bojo policaji pri tebi.Največkrat kontrolirajo kar skupaj s cariniki,ali promet v eni koloni peljejo preko benzinske črpalke,na raznih zoženjih kot npr.ko se AC konča(Karteljevo pri Nm ali Lj.- Nm pred Trebnjem in tudi na plačilnih postajah kjer je omejitev 40 Km.Tako,da ti priporočam Maja kupi poletno vineto za 17,50 EU in ti velja do konca oktobra bo najcenejša varijanta v primerjavi z kaznijo. :hmm:

Sprašujem zato ker so ta teden punco ustavl ko je zapelala dol z avtoceste na izvozu ljubljana center. Ona je sicer imela vinjeto, js se pa z motorjam ne vozm po avtocest, sm pa dvakrat šel od tega izvoza do šentjakoba ker se mi je mudil. Sm pa danes enga policaja vprašu pa je reku da sicer ne ve, ampak da morajo imet ta pooblastila ker sicer nebi smel te ustavt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat...imajo pooblastila. Sicer so pa tako al tako, več al manj, v spremstvu s štrumfi.

Pri motorju te pa itak mora vstavit popolnoma, če hoče preverit ali imaš vinjeto ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil DanD :wacko: . No sej ne zgleda tako hudo, zgleda pa da bom mogu vsako leto letno kupovat, oranžna še še, ma....zelene ni šans da gor nalimam :evilgrin:

post-17281-1235851928_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če koga zanima v Domžalah na OMV imajo še letne vinjete za motor po 27eur + še neki centov čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima v Domžalah na OMV imajo še letne vinjete za motor po 27eur + še neki centov čez.

...pa saj taka je cena povsod. Ali pa se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima v Domžalah na OMV imajo še letne vinjete za motor po 27eur + še neki centov čez.

In imeli jih bodo po taki ceni do 1. julija. Prav tako polletne vinjete po 17,5€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da se ne boste zgražali nad barvami vinjet:lol1:

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boste zgražali nad barvami <a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/novice/barvne_vinjete_za_motoriste-22804.aspx" target="_blank">vinjet</a>:lol1:

....če si mislil na ČLANEK IZ RAVIJE MOTO MAGAZIN ...mislim da je prvoaprilska šala...!!! :unsure:

Popravljeno . Popravil DESIM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!