Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

Guest GixxerPilot

Saj je izven avtoceste še čisto dobra

hehe, ja, ker je izven avtoceste sploh ne rabiš :lol1:

@horn3t: hvala za info in tudi tebi lep večer (in ostalim seveda tudi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info, SP01. Hm, 47? Te bom, kot vsakič do zdaj, raje kupu pol-letno. Sicer mi pa trenutna velja še do marca, tak da bom lepo skozi prišu, vsaj enkrat :)

Preveri, če ti res velja do marca. Tisti, ki so npr. za avto kupili letno maja 2009, jim poteče 31.1.2010.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Preveri, če ti res velja do marca. Tisti, ki so npr. za avto kupili letno maja 2009, jim poteče 31.1.2010.

Mora veljat, ker sem jo kupu isti dan kot motor (27.8. lani, torej velja SKORAJ do marca - pač rad malo zaokrožim navzgor :lol: ) in je 6-mesečna. Kot pa zgleda vreme pa je sploh ne bom mogu uporabit, lol, ker tak cabin-fever že mam da se mi že zdi da ta prek...i sneg nikoli ne bo zginu ampak bo vedno znova nov zapadu. :wacko: :nono:

Popravljeno . Popravil GixxerPilot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora veljat, ker sem jo kupu isti dan kot motor (27.8. lani, torej velja SKORAJ do marca - pač rad malo zaokrožim navzgor :lol: ) in je 6-mesečna. Kot pa zgleda vreme pa je sploh ne bom mogu uporabit, lol, ker tak cabin-fever že mam da se mi že zdi da ta prek...i sneg nikoli ne bo zginu ampak bo vedno znova nov zapadu. :wacko: :nono:

Kje vidiš kak sneg? :blink: Mi se veselo furamo po suhih cestah ob sončku... :evilgrin: Lani sem se težko odloču KAM bi jo prilepil...letos se pa težko odločam ČE bi jo prilepu :wacko: Modra nalepka na rdeč motor :slap: :slap: :slap: , pa še cena... :slap: :slap: :slap: Letna moto vinjeta je dražja kot v švici letna avto vinjeta...:slap: :slap: :slap: . BTW, koliko pa je v švici vinjeta za motor, gli tako informativno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Kje vidiš kak sneg? :blink: Mi se veselo furamo po suhih cestah ob sončku... :evilgrin: Lani sem se težko odloču KAM bi jo prilepil...letos se pa težko odločam ČE bi jo prilepu :wacko: Modra nalepka na rdeč motor :slap: :slap: :slap: , pa še cena... :slap: :slap: :slap: Letna moto vinjeta je dražja kot v švici letna avto vinjeta...:slap: :slap: :slap: . BTW, koliko pa je v švici vinjeta za motor, gli tako informativno?

Čuj, zmenima se tak, pridi ti živet v MB za preostanek zime, jaz pa grem dol v Izolo :OK: , malo zamenjava, ker ti očitno gre prelepo :wink: in moraš malo doživet sneg pa zimo.

Pri nas je ta tedn sneg malo začel kopnet (zeeeeeelooooooo počasi ker je skoraj nonstop maximum 0 stopinj tudi če je sonce) in sem že mislu da smo home-free, ko je ta prekleti sneg danes (erm, včeraj) dopoldan spet začel kar močno padat tak da je SPET vse belo. Grrrrrr. Tak mi že gre ta prokleti sneg na k.... da bi Slovenijo pa njeno lego najraje nekam poslal pa it v Avstralijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tak mi že gre ta prokleti sneg na k.... da bi Slovenijo pa njeno lego najraje nekam poslal pa it v Avstralijo....

Da ti malce pokvarim sanje...

Ko je pri nas poletje, je v Avstraliji:

kangaroos_and_snow.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se bom očitno tud še vozila po avtocestah... rojstnodnevno darilo wink.gif

post-20956-12641695186_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos res, kot je napisal Brumer. Lani pa sem celoletno kupil februarja za ceno, kot je potem bila polletna.

Letos bo pa kar 15.4.-15.10. Modra, -al' bomo barvno usklajeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Brezveze je kupiti celoletno saj če kupiš 1/2 letno 1-vega Maja velja do konec Oktobra !!!:whistle:

Saj je ni kupla, dobila jo je kot darilo za rojstni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je ni kupla, dobila jo je kot darilo za rojstni dan.

Saj pa ni nje citiral ampak je pisal na splošno. Drugače pa bom tudi sam, če jo že bom, kupil polletno. Pa ne toliko zaradi cene, ampak mislim da če jo kupim aprila in mi velja do konca septembra, je to čisto dovolj. Lani je sploh nisem potreboval, mogoče bo tudi letos tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Zdaj pa še ostala dva v moji in očetovi zbirki, ki imata vinjete. Ostala polovica jih nima.

Popravljeno . Popravil GixxerPilot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora veljat, ker sem jo kupu isti dan kot motor (27.8. lani, torej velja SKORAJ do marca - pač rad malo zaokrožim navzgor laugh.gif ) in je 6-mesečna. Kot pa zgleda vreme pa je sploh ne bom mogu uporabit, lol, ker tak cabin-fever že mam da se mi že zdi da ta prek...i sneg nikoli ne bo zginu ampak bo vedno znova nov zapadu. wacko.giftrance_26_nono.gif

Hm, če pa so jih nehali s 01.07. prodajat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Hm, če pa so jih nehali s 01.07. prodajat :)

Niso niso. Jih še lepo prodajajo. Ko bom naslednič v garaži jo bom od blizu slikal da boš lahko vidu :)

Btw., zakaj za tojfla vsi tak skrivate svoje vinjete (tudi tisti z oklepi in pol-oklepi)? Pošteno ste jih kupli, ne se jih sramovat. Jas jih mam na vsakem motoru predi na šipi da se jo ja vidi in me pustijo pri miru. Skozi vsako kontrolo sem do zdaj lepo peljal brez da bi kaj moral ustavlat, samo mahali so mi da grem naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav, sem pozabil, da sem zdaj z mislimi bolj pri avtu :) Tiste pa so ukinili.

Drugače pa je ne skrivam, ampak sem staro že dal dol, nove pa še nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Maš prav, sem pozabil, da sem zdaj z mislimi bolj pri avtu :) Tiste pa so ukinili.

Te pa so ukinili ja, maš prav.

Drugače pa je ne skrivam, ampak sem staro že dal dol, nove pa še nimam.

No, jas sem to bol splošno mislu (ni letelo osebno na tebe), ker ko gledam slike na tej temi jih majo vsi skrite nekje na nihajni ročicah, pa zadnih delih blatnikov, pa amortizerih, pa okvirih od tablic, pa na okvirih od motorov, itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše, ptičica biggrin.gif

trance_28_offtopic.gif Hvala za čestitko blush.gif

Brezveze je kupiti celoletno saj če kupiš 1/2 letno 1-vega Maja velja do konec Oktobra !!!whistle.gif

Problem je v tem, ker se povprečno vozim 8 mesecev in avtocesto ponavadi uporabljam večinoma na začetku in koncu sezone, ko je dan kratek in se ti zato mudi nazaj domov, pa da ne kolovratiš po temi vsenaokoli.

Niso niso. Jih še lepo prodajajo. Ko bom naslednič v garaži jo bom od blizu slikal da boš lahko vidu smile.gif

Btw., zakaj za tojfla vsi tak skrivate svoje vinjete (tudi tisti z oklepi in pol-oklepi)? Pošteno ste jih kupli, ne se jih sramovat. Jas jih mam na vsakem motoru predi na šipi da se jo ja vidi in me pustijo pri miru. Skozi vsako kontrolo sem do zdaj lepo peljal brez da bi kaj moral ustavlat, samo mahali so mi da grem naprej.

Načeloma naj je ne bi smel met nalimane na šipi al pa plastikah. Tm na tistem piltku zadej piše, da jo moreš obvezno nalimat na težko odstranljiv del motorja. Zdej kaj si pa oni predstavljajo pod težko odstranljiv pa ne vem. Do sedaj pa mislim da noben ni nič kompliciral tud če je bla na plastiki prlimana. Jest jo mam spodaj na vilici.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, ker se povprečno vozim 8 mesecev in avtocesto ponavadi uporabljam večinoma na začetku in koncu sezone, ko je dan kratek in se ti zato mudi nazaj domov, pa da ne kolovratiš po temi vsenaokoli.

Enak problem. :(

Če so že tako drage, bi jih lahko vsaj v več barvah nardili za motoriste...ali pa nardili prozorne s črnim napisom. Itak te more ustavit, če želi videt vinjeto na tanku prilimano... :?

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_28_offtopic.gif Hvala za čestitko blush.gif

Problem je v tem, ker se povprečno vozim 8 mesecev in avtocesto ponavadi uporabljam večinoma na začetku in koncu sezone, ko je dan kratek in se ti zato mudi nazaj domov, pa da ne kolovratiš po temi vsenaokoli.

Načeloma naj je ne bi smel met nalimane na šipi al pa plastikah. Tm na tistem piltku zadej piše, da jo moreš obvezno nalimat na težko odstranljiv del motorja. Zdej kaj si pa oni predstavljajo pod težko odstranljiv pa ne vem. Do sedaj pa mislim da noben ni nič kompliciral tud če je bla na plastiki prlimana. Jest jo mam spodaj na vilici.

Jat sm jo mela lani lih na šipi,pa letos jo bom tud kr na vezir nalimala...Pa da me slučajno ustavjo in kontropa-pa zajebavajo.Sem mela tko z avtom probleme,so me ždrocal in ždrocal,ma mole slo vse mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja letna vinjeta je že v dnarnici, ob prvi priliki pa na sprednjih vilcah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Problem je v tem, ker se povprečno vozim 8 mesecev in avtocesto ponavadi uporabljam večinoma na začetku in koncu sezone, ko je dan kratek in se ti zato mudi nazaj domov, pa da ne kolovratiš po temi vsenaokoli.

Ditto.

Načeloma naj je ne bi smel met nalimane na šipi al pa plastikah. Tm na tistem piltku zadej piše, da jo moreš obvezno nalimat na težko odstranljiv del motorja. Zdej kaj si pa oni predstavljajo pod težko odstranljiv pa ne vem.

Lol, prej al pa vsaj istočasno spravim tank dol kot pa predno šipo :krneki: , tak da po njihovi logiki tudi tank ne velja :whistle: . Ne dam pa na tank ker nočem da mi laka ne uniči če je kakšno preveč agresivno lepilo, pa grdo zgleda. Na šipi je vsaj takoj opazno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!