Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

takole je izgledalo na sv-ju:

DSCN1529.JPG

takole pa izgleda na fazerju:

DSCN1815.JPG

Punca če še ti noben ni povedal... to ni fazer ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča, da je bil kontrolor mlajši od mene, da se je lahko zadost prpognil :lol1:

Še rajš bi vidu da bi bla kontrolorka ane da ? :whistle: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca če še ti noben ni povedal... to ni fazer ;)

so povedali.

ok. ni panike.

se opravičujem za narobe napisane besede... fz6 n

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so povedali.

ok. ni panike.

se opravičujem za narobe napisane besede... fz6 n

ni panike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole zleda pri meni-kaj bojo pa DARSOVCI rekli pa sporočim.

Glede na tvojo vožnjo po avtocesti, ne bojo rekli nič. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo letošnjo...če bo kdaj situacija da bo treba na avtocesto,čeprav jih nimam rad...

nekaj me zanima...malo prej sem opazil da sem izgubil vinjeto :whistle: pa me zanima, če lahko jaz to kam pokličem in dobim drugo s spodnjim delom vinjete in računom?

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgubit jo ne moreš. :whistle:

Lahko pa dobiš drugo ko pokažeš uničeno oz. poškodovano in s spodnjim delom vinjete.

bla je gor...zdaj je pa več ni-drugiga kot dol past oz odlepit se ni mogla...jutr bom poklical pa videl ka bojo rekli...spodnji del vinjete je še vedno pod sedežem prleplen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa lahko vinjeta odlepi, mi pa ni jasno :hmm: Prej je težava, da je ne moreš enostavno odlepit, kot da se sama od sebe odlepi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima...malo prej sem opazil da sem izgubil vinjeto :whistle: pa me zanima, če lahko jaz to kam pokličem in dobim drugo s spodnjim delom vinjete in računom?

Če boš kaj dosti zahteval bo še "kazen" ker SIGURNO vinjeta ni bila pravilno nalepljena ali si kako drogače z njo manipulliral.

Sicer je večji problem, kot je bilo že omenjeno odstranit PRAVILNO prilepljeno vinjeto.

Ps; ni mi pa jasno zakaj vinjeto lepo ne nalepite na predpisano mesto (spredaj desno)saj je vsakemu lahko v ponos, da se nešverca in da da nekaj za naš tako dolgo pričakovan AC križ.Npr. sam sem letos kupil dve vinjeti za motor in eno za avto en avto pa nima vinjete je samo za lokalno uporabo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš da pokličeš pa vprašaš. Glede kazni pa nič ne skrbi jo 100% ne boš dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš da pokličeš pa vprašaš. Glede kazni pa nič ne skrbi jo 100% ne boš dobil.

se strinjam.

vse kar boš moral narediti je to, da boš moral kupiti novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla je naleplena gor...je vidno na eni strani nazaj...če pa kdo ne verjame pa lahko dam sliko da je več NI...odlepit je pa nisem šo, slucajno sem danes vido da je več ni,...v nedeljo sem se še po avtocesti pelo,...če ne bojo hotli nove dat se bom pač brez vozo, še enkrat je ziher NE bom kupo, mam odrezek da sem jo že enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama se ni odlimala dol, ni variante da bi se. Al so ti jo mulci na kakem parkingu, ali pa... so temne sile na delu (če sem lahko malo zloben).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgubit jo ne moreš. :whistle:

Lahko pa dobiš drugo ko pokažeš uničeno oz. poškodovano in s spodnjim delom vinjete.

bla je gor...zdaj je pa več ni-drugiga kot dol past oz odlepit se ni mogla...jutr bom poklical pa videl ka bojo rekli...spodnji del vinjete je še vedno pod sedežem prleplen

Če jo je pa šel nalimat na mašino oziroma v bližino mašine ... to pa vsi vemo, da se vinjeto odstrani tako, da jo s fenom segrevaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama se ni odlimala dol, ni variante da bi se. Al so ti jo mulci na kakem parkingu, ali pa... so temne sile na delu (če sem lahko malo zloben).

Njemu se je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla je na okvirju...okvir se res da segreje, potem posledica dezja da se je mogoce "splazila" dol...lahko pa tud da so mi jo kje spizdli...vglavnem naenkrat sem opazo da je vec ni, ni pa nic videt ostanka lepila, tak da ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla je na okvirju...okvir se res da segreje, potem posledica dezja da se je mogoce "splazila" dol...lahko pa tud da so mi jo kje spizdli...vglavnem naenkrat sem opazo da je vec ni, ni pa nic videt ostanka lepila, tak da ne vem

Sprijazni se s strašansko izgubo in kupi novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, če je bila na mestu, kjer se segreje, je pa čisto možno, to pa ja. Jo je potem eden čisto z lahkoto dol potegnil in se sedaj veselo vozi. Poskusi, če ti bodo dali novo -na osnovi računa in ostalega kupona. Samo, če ti ne bodo komplicirali, da se pa ja ve, da je predvideno mesto na rezervoarju. Kdo jo bo pa tja tiščal, da skazi cel motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni neka strašanska izguba...drugač pa do nove nisem upravičen, ker del na katerem je bla nalepljena ni bil poškodovan oz zamenjan...

za vinjeto je samo predvideno da se nalepi na desno stran, ne pa kam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej teoretično ti lahko vsak dan kdo ukrade vinjeto... pa nič. V avtu je na notranji strani. Za motorje bi morale biti brezplačne avtoceste, pa amen. Koliko se pa obremenjujejo ceste z motorji...? Pa tako plačamo cestno takso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!