Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

To ti jo bo scvrl..mar ne? :)

ne bo ker ni to na auspuh loncu ampak na zaščiti ki je prek lonca in ni prišvasana na lonc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
A jo kdo porajta :whistle: ...midva s kawasakigirl mava stil :naughty: tongue.gif

V letu 2009 bo Dars prekinil povezavo s Kawasakijem in bo začel sodelovati s KTMom :krneki:

60217290.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno glupo vprašanje?

A tist bel rob okol vinjete ne bo potem nalepljen? Samo oranžn del bo?

Verjetno bo kar ostal, če pogledaš zdajšne, ker so v belem polju številke! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim butli......kdo jim je bil oblikovalec...A niso mogli tisto 12 dat notr tko kot so dali 9.

Čeprav po tihem upam, da tisto kar je belo ostane s spodnjim kuponom kot dokazilo. Nalima se pa sam oranžn del.....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj je avto nasmejan? Avto se pa ja ne zna smejat, pa tut če bi se znal, se verjetno ob dejstvu, da stoji na klocnih, ne bi pretirano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj je avto nasmejan?

zanjeleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj je avto nasmejan? Avto se pa ja ne zna smejat, pa tut če bi se znal, se verjetno ob dejstvu, da stoji na klocnih, ne bi pretirano!

Point!

Še bolj pa me zanima, zakaj se potem tudi na moto-vinjeti motor ne smeje. Kaj, zdej ko mamo 2 kolesa manj, so pa avtomobilisti nekaj več? Čisto pravilno, da je avto na klocnih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva si jih letos nisva kupovala ker sva se po SLO zelo malo vozila ampak drugo leto jih imama namen. Pa če kdo ve ali bodo polletne ostale iste da ti jo naluknajo glede na datum nakupa, ali bo kak bedast sistem po datumu kot je letna :blink: (To da velja od 31.1. do 31.1. naslednje leto je največja bedarija kar jih je svet videl :headbang: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva si jih letos nisva kupovala ker sva se po SLO zelo malo vozila ampak drugo leto jih imama namen. Pa če kdo ve ali bodo polletne ostale iste da ti jo naluknajo glede na datum nakupa, ali bo kak bedast sistem po datumu kot je letna :blink: (To da velja od 31.1. do 31.1. naslednje leto je največja bedarija kar jih je svet videl :headbang: )

Polletna velja 6 mesecev od nakupa :evilgrin: , torej luknjice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da velja od 31.1. do 31.1. naslednje leto

Če jaz razumem pravilno vse okoli vinjet, potem bo letna za leto 2009 veljala on 1.12.2008 pa do 31.01.2010, se pravi 14 mesecev. Me pa veseli, da bodo tudi polletne za motor; za mene je od 15.aprila pa do 15. oktobra več kot dovolj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

prednji blatnik na zadnji strani, ki gleda proti hladilniku - slike nimam.

je pač treba belanco dat čisto v levo ali desno, da bi nadzornik videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čim bol je treba skrit to grdobo od nalepke :D Uporabljam jo sam če me tema prime ,ker se mi ne da izmikat srnam pa gledat kje mi bo kšna na cesto skočila. Sicer vinjete ne rabim ,ker je avtocesta živ dougcajt in se mi zdi bedno z motorjem po avtocesti vozit :D Letos je nism kupil tko da kadar se je zmračilo sem zavil na avtocesto pa se pač peljal brez. Drugo leto jo pa mogoče skrijem nekam. Da bi jo na plastike limal mi pa ne pride na kraj pameti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zic gre pa amen!ta fuj od vinjete,pa lohk oni na darsu zarad mene lupinge delajo,če jim ne paše,tak jim sam pomaham ko me hočejo ustavit nazadnje mi je celo policaj nazaj pomahal,zelo prijazni so tile fantje hehehehe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zic gre pa amen!ta fuj od vinjete,pa lohk oni na darsu zarad mene lupinge delajo,če jim ne paše,tak jim sam pomaham ko me hočejo ustavit nazadnje mi je celo policaj nazaj pomahal,zelo prijazni so tile fantje hehehehe!

pri meni se je pa dru pa liziko fuknu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod zic gre pa amen!ta fuj od vinjete,pa lohk oni na darsu zarad mene lupinge delajo,če jim ne paše,tak jim sam pomaham ko me hočejo ustavit nazadnje mi je celo policaj nazaj pomahal,zelo prijazni so tile fantje hehehehe!

Veš da nisi neumen. Dobro idejo si mi dal :D Jst jo bom tut pod zic nalimal :D Niti pod razno je ne bi nekam na vidno mesto ker se mi zdi škoda motorja za take svinjarije. Da bi bla vsaj lepo narjena nalepkica ampak ne tole kr je kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami pozerji...

Pozer sm zato ker nočem met ene idiotske nalepke na mopedu ? Pozerji so zame tisti k se nonstop po avtocesti furajo :) Ih ni malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozer sm zato ker nočem met ene idiotske nalepke na mopedu ?

Ne. Pač pa je vprašljivo dejstvo, da se ti zdi vredno s tem duvat po motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozer sm zato ker nočem met ene idiotske nalepke na mopedu ? Pozerji so zame tisti k se nonstop po avtocesti furajo :) Ih ni malo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozer sm zato ker nočem met ene idiotske nalepke na mopedu ? Pozerji so zame tisti k se nonstop po avtocesti furajo :) Ih ni malo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!