Skoči na vsebino

Mešanica


Priporočene objave

Živjo!

Mene pa zanima če lahko delam mešanico z 98 oktanskim bencinom.Uporabljam pa motul olje za mešanje.

Imate že kaj izkušenj s tem?Je ribal ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delaš lahko komot tudi z 100 oktanskim, sam merkaj da daš pravilni procent mešanice (če maš motula lahko daš tam od 1 do 2 procenta olja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima če lahko delam mešanico z 98 oktanskim bencinom.Uporabljam pa motul olje za mešanje.

Imate že kaj izkušenj s tem?Je ribal ?

LP

Lahko samo pomagalo nebo nič namreč pri dvotaktnih motorjih nikoli ne pride do samovžiga in je brez veze dajat več oktanski benzin kajti kalorična vrednost manj oktanskega benzina je za manj denarja mogoče celo večja.Visoko oktanski benzin vsebuje aditive za povišanje oktanske vrednisti,ki jih dvotaktna mašina nepotrebuje.Sicer pa preveri in boš sam ugotovil,da je razlika samo v ceni!!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal pa kakšne razlike res ne opazim.Mogoče se mi edino zvok cilindra bolj kot ponavadi sliši kot da bi imel čebelo notri.Sumim da imam počen batni obroček ker mi na starter teško vžiga.Bo treba odpret pa pogledat imam že nov malossijev kit 70 pa bom kar komplet zamenjal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se pa dalo nabavit motul olje zato ker jaz sm vprašal v trgo-avto pa majo sm castrol pa še ena olja. :headbang: :headbang: :headbang: .Je castrol dobro olje in katero mi priporočate :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sm ja bi rajši motul. Pa kje v novem mestu ali šentjerneju bi se ga dalo nabavit. Pa zna gdo približno ceno za liter :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem d je za krosle ipd :D

jst sm ga dav v apn6 pa je bolji vlekl

al se mi je pa sm zdel :unsure:

:lol1: :lol1: :lol1: ni šans, ne more bolj vlečt.......bo pa manj vleklo če ne boš nehal točit tega olja ker ti bo izpuh čisto zapacalo......ni videt da veš da je za krosle, oz. da veš zakaj je za krosle...to olje ti v APN sploh ne izgori ampak ti maši izpuh

da sm ja bi rajši motul. Pa kje v novem mestu ali šentjerneju bi se ga dalo nabavit. Pa zna gdo približno ceno za liter :naughty: :naughty:

Jeršin pa euroton imata motul.........a ga tudi ti misliš dajat v APN :slap:........aja, okol 20€ je liter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se pa dalo nabavit motul olje zato ker jaz sm vprašal v trgo-avto pa majo sm castrol pa še ena olja. :headbang: :headbang: :headbang: .Je castrol dobro olje in katero mi priporočate :naughty: :naughty: :naughty:

Tule imaš telefon od glavnega importerja za Motul Slovenija,pa ga pokliči in vprašaj,če ti pošlje po povzetju sicer, pa vsi MK lahko naročijo večje količine s popustom.

GSM: 041/666342

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero olje od teh treh bi blo najboljše za tzr-jko, (smo dol blokade in drugi avspuh)

glejte tudi malo na ceno ker mislim da sta tudi dve cenejši olji dosti vredni kaj vi menite

KLIK

Popravljeno . Popravil raikonen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: ni šans, ne more bolj vlečt.......bo pa manj vleklo če ne boš nehal točit tega olja ker ti bo izpuh čisto zapacalo......ni videt da veš da je za krosle, oz. da veš zakaj je za krosle...to olje ti v APN sploh ne izgori ampak ti maši izpuh

Jeršin pa euroton imata motul.........a ga tudi ti misliš dajat v APN :slap: ........aja, okol 20€ je liter

kwa nm vedu d je za krosle k mi ga je en dal k je imu kawasakija 250ccm pa sm ga imu sm en tedn k ga je bl 2dcl :D no v glavdn dolžan mi ga je bil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero olje od teh treh bi blo najboljše za tzr-jko, (smo dol blokade in drugi avspuh)

glejte tudi malo na ceno ker mislim da sta tudi dve cenejši olji dosti vredni kaj vi menite

KLIK

nekaj si pozabil povedati

1. DOSTAVA PO POŠTI

Naročene artikle vam lahko dostavimo po pošti. V tem primeru, vam zaračunamo stroške pošiljanja in sicer ne glede na težo naročenih izdelkov, in sicer v višini 6€. V kolikor Vaš nakup preko spletne prodajalne Cilinder.si presega 150€ vam stroške pošiljanja blaga podarimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero olje od teh treh bi blo najboljše za tzr-jko, (smo dol blokade in drugi avspuh)

glejte tudi malo na ceno ker mislim da sta tudi dve cenejši olji dosti vredni kaj vi menite

KLIK

motul 710

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero olje od teh treh bi blo najboljše za tzr-jko, (smo dol blokade in drugi avspuh)

glejte tudi malo na ceno ker mislim da sta tudi dve cenejši olji dosti vredni kaj vi menite

KLIK

ej k si ti kje iz dolenske?

če si, se malu do mene zapel pa bomo šla po tts-a za 14 eur al pa še cenej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm iz bele krajine blizu lahko se zmenmo ker glih kar kupujem tzr-jko.

pa ker avspuh misliš da bi bil najboljši zanjo i kje da ga nabavim (če lahko izpod 100 eur)

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm iz bele krajine blizu lahko se zmenmo ker glih kar kupujem tzr-jko.

pa ker avspuh misliš da bi bil najboljši zanjo i kje da ga nabavim (če lahko izpod 100 eur)

:worship: :worship:

najbolš je leovinči v6 sam je mal več kot 100 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom vidu kaj lahko nabavim pa jaz sm iz metlike(južna stran gorjancev) najbližje novemu mestu tako da se lahk dobimo ko nabavim motor pa nardimo skupno furo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom vidu kaj lahko nabavim pa jaz sm iz metlike(južna stran gorjancev) najbližje novemu mestu tako da se lahk dobimo ko nabavim motor pa nardimo skupno furo :evilgrin:

ja lahk sam nebom z mojim motorjm kr sm mew prometno pa je totalka. bom z rs 125 prletu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!