Skoči na vsebino

World Superbike - WSBK - dogajanje


Furioso

Priporočene objave

Ne mislt, da bodo novi motorji začel zmagovat. Ducati, Aprilia, Petronas, Kawasaki... Sicer jim želim vendar ponavadi stvari ne gredo tako lepo in hitro. Upamo samo lahko, da bo na vsaki dirki zmagal drug voznik pol bo pa res luštno gledat. Če se bo pa en vozu daleč spredaj je pa brez veze.

Pri SBK se vozjo skupi pa je zato bistveno bolj zanimiv

uživite ob dirkah

dane

Petronas (Foggy) gre prihodnje leto menda v SBK, ki je letos seveda zelo zanimiv, še posebej, če navijaš za Baylissa... :o :o :o :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še posebej, če navijaš za Baylissa... :o :o :o :wink:

Navijam za dobre dirke in nič več.

Prav da ima vsak svojga No1 voznika vendar je vse skupaj bolj žalost če se vozi pol kroga spredaj.

uživite ob dirkah

dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... SBK, ki je letos seveda zelo zanimiv, še posebej, če navijaš za Baylissa... :o :o :o :wink:

Kaj naj bi to pomenilo? Si ti že prepričan, da bo prvak? Jaz nisem... :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, še posebno po današnji prvi dirki SBK, ko je spet zmagal Edwards... :shock:

Sicer pa a kdo od vas kaj ve, kaj se pravzaprav dogaja? Na Eurosportu je v sporedu pisalo prenos GP dirke iz Valencije, kazali so pa SBK in SS dirko v Nemčiji... :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Desmo a sm dobr vidu, al je dons res dvakrat Ducati zmagal? :twisted:

Honda je zmagala zato kr ma boljše izpuhe :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek Fury-eve izjave:

...v SBK, ki je letos (OK, zadnje čase) seveda zelo zanimiv, še posebej, če navijaš za Edwardsa... :? :wink: :shock: :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že nekaj časa precej v dvomih, čeprav navijam za Baylissa.

Edwards je vendarle zmagal 7-krat zapored, pri Hondi so mu pred kratkim precej izboljšali mašinco, ki jo zna zelo dobro izkoristiti. Bayliss je pa malo polomljen, malo ga že jebe tudi psiha, Ducati je pa zgleda tudi zaspal zaradi uspehov v začetku sezone in verjetno večino inženirjev angažiral na MotoGP projektu.

V vsakem primeru bo šlo čez tri tedne v Imoli na nož, tako da bo zanimivo za pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uni 600 ccm so se kar dobro razleteli, pol so dirko prekinili. Nekdo je pač olje spustil, nato naenkrat štirje na kupu ob ograji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se posipavam s pepelom...

Nad SBK sem letos ob Baylissevi dominaciji že skoraj obupal... ...pa je na srečo zapihal drug veter. Nimam nekega osebnega favorita, hočem samo dobro dirkanje, brez vnaprej znanega zmagovalca.

Komaj čakam dirko v Imoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kva sem reku. :D Zdej pa naj še kdo reče da je GP bolj zanimiv od SBK. :!: :?:

Letos sigurn ne. Honda da mal preveč dnarčka :cry: za zmage tko da drugi sploh ne pridejo zravn. Je pa že bolj zanimiv če bi mi dirkal med sabo. :P :P

uživite ob dirkah

dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tudi mislim, da se je ducati letos ze usmero v Moto GP kao z Capirossijem naj bi ze bili vse zmenjeni za naslednjo sezono pa so malo zaspali v SBK-ju. No zadnja dirka bo ocitno vroca ampak upam in ostajam zvest Ducu in Baylissu.

:roll: :roll: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edwards astonished at his Superbike fortunes

World Superbike Championship leader Colin Edwards is astonished by the dramatic turnaround which has left him two races from a remarkable second title.

Reigning champion Troy Bayliss looked certain to claim back-to-back titles after winning 14 of the opening 17 races, but he has seen Edwards fight back in spectacular style.

Več... :arrow: http://www.ananova.com/sport/story/sm_6692...port.motorbikes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tudi mislim, da se je ducati letos ze usmero v Moto GP kao z Capirossijem naj bi ze bili vse zmenjeni za naslednjo sezono pa so malo zaspali v SBK-ju. No zadnja dirka bo ocitno vroca ampak upam in ostajam zvest Ducu in Baylissu.  

:roll:  :roll:  :roll:

Rđavom kurcu i dlaka smeta... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zadnji, 20. številki Motorrada spet nekaj novic o najboljših ekipah v WSBK.

Tako naj bi v WSBK 2003 pogodbe že podpisali: za tovarniško ekipo Ducatija (heh...) Colin Edwards in Neil Hodgson, za Aprilio Noriyuki Haga in Ruben Xaus, za Suzuki Gregorio Lavilla (drugega pilota še iščejo), prav nič pa se ne ve, kdo bo vozil za Hondo... menda se zna celo zgoditi, da Honda sploh ne bo imela tovarniške ekipe. Škoda, če bo to res...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za tovarniško ekipo Ducatija (heh...) Colin Edwards in Neil Hodgson...

Zdaj naj pa samo še kdo reče, da bo Edwards na zadnji dirki vozil malo zadržano... :wink: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za tovarniško ekipo Ducatija (heh...) Colin Edwards in Neil Hodgson...

Zdaj naj pa samo še kdo reče, da bo Edwards na zadnji dirki vozil malo zadržano... :wink: :shock:

Seveda bo. V obeh dirkah bo zmagal z samo sekundo prednosti pred ostalo Ducatijevo gardo. 8) :lol: :!: :!: :wink: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!