Skoči na vsebino

World Superbike - WSBK - dogajanje


Furioso

Priporočene objave

Enostavna logika. Edwardsu je Honda zabila nož v hrbet. Za dobro mero pa so za naslednje leto v MotoGP, kot partnerja Rossiju, vzeli američana. Nicky Hayden, 21 let, je Hondi lepo služil v USA in privozil kar nekaj prvenstev. Očitno je Hondi v MotoGP bolj ustrezal.

Ob zmagi Baylissa, ki gre prihodnje leto v MotoGP, bi Ducati ostal brez motorja, ki bi nosil številko 1. Dirko v Imoli dobi Edwards in Ducati bo tudi prihodnje leto imel številko "1" na svojem motorju. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Še ena enostavna logika: Edwards prav na koncu dirke v "silnemu trudu" naredi napako, prehiti ga Bayliss in tako Ducati spet postane prvak.

Tako so (skoraj) vsi srečni: Bayliss ker je spet prvak, Ducati ker so spet osvojili prvenstvo in tudi Edwards, ki je s tem 1. nož iz svojega hrbta potegnil ven in ga zapičil v Hondo, in 2. se bo tako že vnaprej ful prikupil svojemu naslednjemu denardajalcu, ki bo zato primaknil še kakšno ničlo...

Jasno da nakladam, ampak logik je VEDNO več, tudi enostavnih... :wink:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imola - 1. kvalifikacije:

1 Colin Edwards 1'48.336

2 Ruben Xaus 1'49.256 +0.920

3 Neil Hodgson 1'49.414 +1.078

4 Troy Bayliss 1'49.444 +1.108

5 James Toseland 1'49.792 +1.456

6 Pierfrancesco Chili 1'50.005 +1.669

7 Noriyuki Haga 1'50.103 +1.767

8 Alessandro Antonello 1'50.371 +2.035

9 Ben Bostrom 1'50.408 +2.072

10 Lucio Pedercini 1'50.790 +2.454

:shock: :? :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična dirka v Imoli, Colin prvak, sta šla z Baylissom na nož...We'll see next year, ko bojo novi tisočaki v konkurenci, se pa neki šušlja, da bo Honda šla stran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Phijuuu... Še vedno mi mravljinci letijo... Fantastično dirkanje in zaslužena zmaga Colina. Kar naj si pri Hondi malo pulijo lase, kakšnega dirkača so spustili h konkurenci. :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fenomenalni dvoboj Edwards-a in Baylis-a, mater sta res mojstra. Edwards-su se je poznalo da so pri Hondi razvijali motor dalje, pri Ducatiju pa so zaspali.

Bomo videli, nasljednje leto, verjetno bo Honda ostala tudi v SBK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YES Honda je King!

KING OF THE ROAD HONDA :lol: :lol: 8) :D :) :D :!: :lol: 8) :P

MAN je King Of The Road!! :roll: :twisted: :!: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrrrrrrrr ... :evil: ... zamudil dirko in posnetke dirke. :cry: videl samo zadnja dvakroga druge dirke ... nooooooroooooo.

Upam da ima kdo posnet ta dvoboj velikanov ... oba sta kralja, žal pa odločajo malenkosti. Le tako naprej, da bomo še lahko sedeli pred TV in gledali zanimive boje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huaaaa, to je pa bila dirka :shock: ... res noro, neverjeten užitek je bilo gledati to vrhunsko predstavo!!! Svaka čast fanta, hvala... samo to mi ni jasno, kako da ni noben od njiju padel :?: :?: :?: Pravzaprav nihče (pomemben) ni padel - no dobro, Neill (v prvi dirki), v katerega se je neumorno "zaletaval" Haga, čeprav sem pričakoval, da bo prej Haga na tleh kot Neill :wink: ...

Edwards pa IMHO zasluži še posebne čestitke zato, ker se je noro boril do konca, čeprav se mu ne bi bilo treba - taki so tapravi 8) :lol: !!!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrrrrrrrr ... :evil: ... zamudil dirko in posnetke dirke. :cry: videl samo zadnja dvakroga druge dirke ... nooooooroooooo.

Upam da ima kdo posnet ta dvoboj velikanov ... oba sta kralja, žal pa odločajo malenkosti. Le tako naprej, da bomo še lahko sedeli pred TV in gledali zanimive boje.

SuperSport in drugo dirko SBK imam posneto, prvo dirko pa sem (žal) prespal. :wink: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal obe dirki tudi jaz. Sem bil precej jezen, ker je bila druga samo v posnetku. Zgleda, da je na Eurosportu kolesarstvo bolj "massively popular" kot SBK. :evil: Če koga zanima, posneti imam obe.

Prvo dirko srce utripalo cel čas kot navito, pri drugi mi je bilo to prihranjeno ker sem že vedel rezultate. Svaka čast obema za predstavo, posebej še Edwardsu, ki je Hondi lepo pokazal kaj si lahko misli o GP kombinacijah s Haydenom. Bayliss pa bo moral verjetno v GP malo bolj upoštevati varnostne distance, še posebej če se bo kdaj srečal v tako tesnih situacijah z Biaggijem ali Capirossijem. Tako fer nasprotnika kot je Edwards bo tam težko srečal.

O Akrapovičih pa seveda vse naj naj... :wink:

PS

Pa še čestitke Furiosotu za vizionarsko napoved :idea: 8) :

Zdaj naj pa samo še kdo reče, da bo Edwards na zadnji dirki vozil malo zadržano... :wink: :shock:

Seveda bo. V obeh dirkah bo zmagal z samo sekundo prednosti pred ostalo Ducatijevo gardo. 8) :lol: :!: :!: :wink: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo mojstra videt zraven Rossija pa da vidimo kiri je iz tapravega testa?. Kar se pa tiče zadnje dirr pa noro noro noro nebi mu blo treba pa je to se ceni reskiro je naslov svetovnega prvaka in t navlko pa vendarle mu je ratalo res svaka čast. Pa sicer sta oba pelala ko da sta na igli. Človek skoraj nebi mogo verjet da je vse to še sploh mogoče. Skratka bil do fula navdušen in upam da bomo tudi naslednjo sezono priča takim dirkam!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!