Skoči na vsebino

Slike uporabnikov foruma


Priporočene objave

dudo? bo nehal bubat.

Btw nč ne buba sam na kurac mi grejo taki kmetavzarji zahojeni k ne štekajo da je slovenija mala amerika al pa mala francija. šiptarski čefurji bi vas mogli skrbet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw nč ne buba sam na kurac mi grejo taki kmetavzarji zahojeni k ne štekajo da je slovenija mala amerika al pa mala francija. šiptarski čefurji bi vas mogli skrbet :D

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw nč ne buba sam na kurac mi grejo taki kmetavzarji zahojeni k ne štekajo da je slovenija mala amerika al pa mala francija. šiptarski čefurji bi vas mogli skrbet :D

haha mislm kdo je šiptar pol :rolleyes: pa je res d sm s kmetije, pa kaj!

ampak ti trot zahojn naslov teme je SLIKE UPORABNIKOV FORUMA in ne KDO JE ČEFUR! jst sm samo povedow d nism čefur kr je blo prej dost govora o tem. pa kdo pa mislš da si d se kr tak name spravlaš? zihr čefur :rolleyes: mislm kje je nacjonalnost?

sej ni čudnu da je svet tak pol, k je polnu glupih ljudi kot ti recimo.

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha mislm kdo je šiptar pol :rolleyes: pa je res d sm s kmetije, pa kaj!

ampak ti trot zahojn naslov teme je SLIKE UPORABNIKOV FORUMA in ne KDO JE ČEFUR! jst sm samo povedow d nism čefur kr je blo prej dost govora o tem. pa kdo pa mislš da si d se kr tak name spravlaš? zihr čefur :rolleyes: mislm kje je nacjonalnost?

sej ni čudnu da je svet tak pol, k je polnu glupih ljudi kot ti recimo.

pa baj d mimo se pišm fink in nism čefur (sam tolk za informacijo).

Mislm nobenga ne briga kaj si, nobenga ne moti kaj si. Zarad mene si lahko iz Tuzbekistana pa ti ne bom reku čefur. Ti in tebi podobni ste itak idioti in vas mam poun kurac s tem čefurizmom. Zame je fink totalno čefurski priimek totalno alien. Prvič slišim za ta priimek torej je zame to tuje in si ti zame čefur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a rabite kanglco pa lopatko.......... a040.gifu010.gif

inštrukcije slovenskega jezika so pa zraven gratis :evilgrin:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa baj d mimo se pišm fink in nism čefur (sam tolk za informacijo).

Mislm nobenga ne briga kaj si, nobenga ne moti kaj si. Zarad mene si lahko iz Tuzbekistana pa ti ne bom reku čefur. Ti in tebi podobni ste itak idioti in vas mam poun kurac s tem čefurizmom. Zame je fink totalno čefurski priimek totalno alien. Prvič slišim za ta priimek torej je zame to tuje in si ti zame čefur.

ja to sm pa napisow zato ker je blo par postow nazaj full komentarjev o čefurizmu

fink je pa nemški primk

pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sm pa napisow zato ker je blo par postow nazaj full komentarjev o čefurizmu

fink je pa nemški primk

pa brez zamere

Nemški praviš :> jah pol si čefur ni kej :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fink je kar star Slovenski primek.V petdeseth letih smo sošolcu Finku peli pesmico:Finka teče Fink za njo Finka pade Fink na njo Finka vriska Fink prtiska Finka pravi kaj bo to Fink pa pravi sinček bo !

Ps: pa vsi Finki brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fink je kar star Slovenski primek.V petdeseth letih smo sošolcu Finku peli pesmico:Finka teče Fink za njo Finka pade Fink na njo Finka vriska Fink prtiska Finka pravi kaj bo to Fink pa pravi sinček bo !

Ps: pa vsi Finki brez zamere!

:kva1: ta je pa dobra :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obravnavanje priimkov in izvor le teh pa res ne spada v to temo.. :glare: ..še mal pa boste žačeli raziskovat družinska drevesa..kdo si je s kom v žlahti.. :D ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obravnavanje priimkov in izvor le teh pa res ne spada v to temo.. :glare: ..še mal pa boste žačeli raziskovat družinska drevesa..kdo si je s kom v žlahti.. :D ..

ma ne sej fora ni v priimkih ampak k nonstop serejo čefur levo čefur desno :> ne zavedajo pa se da so sami največji čefurji v tej naši mali deželici :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flatron, mas ze kaksno novo fotografijo ? :evilgrin:

Ima, ampak mu je nerodno, ker sta na njej z Damjanom Murkotom v 'žgečkljivi pozi' :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ljudje...res ne vem kaj vam je...en pokaže svojo sliko, zato ker ma pač dobro mnenje o sebi, pa že vsi po njemu...bi blo velik bolš, da bi blo več takih kot je on.. :worship: al je bolš, da ljudje sami sebe zaničujejo? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ljudje...res ne vem kaj vam je...en pokaže svojo sliko, zato ker ma pač dobro mnenje o sebi, pa že vsi po njemu...bi blo velik bolš, da bi blo več takih kot je on.. :worship: al je bolš, da ljudje sami sebe zaničujejo? :slap:

SoRcHy no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petdeseth letih smo sošolcu Finku peli pesmico

V petdesetih? Kolk pa si pol star? 102? Pa še vedno na motorju? To bi pa blo skoraj obvezno eno slikico objavit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sm že jest hotel prilepit svojo sliko, pa sem se v dobro ostalih uporabnikov foruma premislil... Sem namreč tako grd, da bi se forum takoj sesul... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sm že jest hotel prilepit svojo sliko, pa sem se v dobro ostalih uporabnikov foruma premislil... Sem namreč tako grd, da bi se forum takoj sesul... :krneki:

:lol1:

ja tu jest ja, al pa bi kermu pol crknu ekran k bi pogledu mojo sliko :lol1: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!