Skoči na vsebino

Kako Izgleda vaš motor, ko je popolnoma "osedlan"


MiNa

Priporočene objave

FZ1 če ve :) vžda ve, sam se pelje isto kt da nima nič zadi, hehe. Kolko kil je blo - zadaj okoli 20 do 25 pomoje, je blo kr težko za dvignt vse skupi. Ma nimaš kaj, jz tak sm, pa je treba naložit kok se da. Na SV-ju je blo pa še en cink več kil, sam je tud z lahkoto nesu, je pa tu pa tam malo bolj zahopsalo, a ni blo panike, dober motor nimam kaj rečt! Vedno pa fejst ojačam nosilne sisteme, tako da nimam kaj potem na poti skrbet. Na SV-ju mi je lani poknala plošča pa en šrauf je utrgalo, potem sem pa vse naredil precej močnejše in je držalo kot pribito. Na FZ1 sem pa tudi fejst pojačal, naredil debelo podložno ploščo, orenk vijake...pa je držalo odlično!

Ma v uni torbi na kovčku je not lepo šotor+ 2x spalke + kladivo + 2x mala povštrčka. Mela sma pa točno tako naloženo, sej prva je nekje na severozahodu Škotske, druga pa nekje na Jadranki.

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Opreme za 8 dni Juge.

post-12625-125641674098_thumb.jpg

Na V stromu opreme za 22 dni klatenja.

post-12625-125641699101_thumb.jpg

Scarabeo

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opreme za 8 dni Juge.

post-12625-125641674098_thumb.jpg

Na V stromu opreme za 22 dni klatenja.

post-12625-125641699101_thumb.jpg

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilagam še jaz svoj del:

4 dnevno kampiranje

* tank torba - v njej klasika, kozmetika z adva, fotoaparat, 0,6 l plestenke z pijačo)

(pod njo napihljiva blazina 190 x 140) - ni ga čez udobno spanje, zložiš v pravokotnik, tank torbo pa na njo :)Če imaš povišano steklo gre in prav nič ne ovira, tudi s povišano torbo se vidi armatura, ...

* Givi Kovček 52 l - v njem vse za 4 dni - 2 osebi

* Luis torba 60x30, v njem šotor Mc Kinley Oregon 4, tlačilka za blazino, dekca, 2x superge, 2 x šlape, 2x mini spalne vreče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilagam še jaz svoj del:

4 dnevno kampiranje

* tank torba - v njej klasika, kozmetika z adva, fotoaparat, 0,6 l plestenke z pijačo)

(pod njo napihljiva blazina 190 x 140) - ni ga čez udobno spanje, zložiš v pravokotnik, tank torbo pa na njo smile.gifČe imaš povišano steklo gre in prav nič ne ovira, tudi s povišano torbo se vidi armatura, ...

* Givi Kovček 52 l - v njem vse za 4 dni - 2 osebi

* Luis torba 60x30, v njem šotor Mc Kinley Oregon 4, tlačilka za blazino, dekca, 2x superge, 2 x šlape, 2x mini spalne vreče, mini gorilnik in bombica, 2xbrisača

*DEžni kombinezoni so vpeti pod gurtnami v zaveterju sovoznika, pa še kot naslonjalo mu služi. V primeru dežja ne razkopavamo nič, samo vzameš kombinezon, oblečeš, bolj zategneš gurtne in že gremo dalje.

* Tlak v pnevmatikah sem imel spredaj 2,5 bara, zadaj 3bare, ker sva bila dva + toliko prtljage.

* Vožnja bp, nič ovir, samo od 160 dalje pa na dolgih hitrih AC ovinkih mehke prednje vilice kličejo po tem, da se vožnjo umiri.

* Na lokalni cesti vozimo v skladu z obremenjenim motorjem, gledamo neravnine, da zadnji prtljažnik na relativno veliki ročici in zelo preobremenjen še vedno deluje v skladu z namenom in ne poči.

Toliko moje skromno mnenje, vozite hitro, a varno in pri tem uživajte.

Lp

Urban

post-23139-125648375248_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je bil ta najbolj natovorjen kar sem jih v živo vidu :eek:

post-17572-125649139151_thumb.jpg

....uuuumater...ne vem ali se mi smilita ali bi jima rekla da sta malo tok,tok:headbang::headbang:-

Upam,da ju je čakal kje kombi z ostalo klapo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....uuuumater...ne vem ali se mi smilita ali bi jima rekla da sta malo tok,tok:headbang::headbang:-

Upam,da ju je čakal kje kombi z ostalo klapo...

meni se taki začnejo smilit, ko navdušeno povejo: kok je blo fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gume sma dostavla Španskim kolegom, ki sta veselo razlagala, da jih bosta kupla v Romuniji, no v Romuniji bi čakala ca 14 dni na gume, zato sma jih midva vzela zraven in sta jih tako dobila v enem dnevu :). Druč pa smo bli v Romuniji ca 10 dni.

No tak pa smo jih menjali

img3522.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....uuuumater...ne vem ali se mi smilita ali bi jima rekla da sta malo tok,tok:headbang:headbang.gif-

Upam,da ju je čakal kje kombi z ostalo klapo...

Men se pa čist nč ne smiljo. No to so pa taki, ki pravjo, da je kufer na cestaku grdo za videt. A ti štorasti ruzaki so pa lepš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa čist nč ne smiljo. No to so pa taki, ki pravjo, da je kufer na cestaku grdo za videt. A ti štorasti ruzaki so pa lepš?

Nekoč sem se vozila z motorjem,kateremu niso pasali kufri.Glih tako sem plačala to ceno,da sem 15kg imela na hrbtu.Ko sem ugotovila,da so mi potovanja všeč,sem pač motor menjala,pa hrbet prišparala.

Je videt na sliki,da sta še zelooo mlada...bosta že pogruntala,upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti v Romunijo...

p8014890.jpg

Tale slika je res čisto popolna...od rožic naprej...vsaka čast!!!!!:worship:

Ktmjček je neopisna zadevica!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako zgleda Varči na Korziki, Sant Florian, l.2009...14dni, jst i punca

v drugi sliki pa dodatna oprema BMW-ja...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!