Skoči na vsebino

Kako Izgleda vaš motor, ko je popolnoma "osedlan"


MiNa

Priporočene objave

V tem primeru ostanete "normalno široki", ker vas stranski kovčki ne ovirajo v prometu.

Imaš sicer prav, ampak ko človek zvečer parkira, je navadno zmatran, in ni ga elegntnejšega načina kot "klik, klak" pa odneseš kovček v sobo... in zjutraj ravno tako elegantno s ključem pritrdiš, brez nekega vezanja...

Kar se pa voznih lastnosti in prtljage tiče, pa itak ni cilj polnonaloženih izletov podiranje hitrostnih rekordov...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa tele kufre nehal vsak večer dol odpenjat. Imam vso robo po torbicah in zvečer ko najdeš spanje iz kovčka vzameš torbico z oblačili ter čevlje in to je to, nič vlačenja kufrov po stopnicah, nič obtolčenih vrat...... zaenkrat se obnese.

Bom pa letos v ta namen nabavil nekaj torbic od Kriege ker tele Merkurjeve za 5 EUR se prehitro strgajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš sicer prav, ampak ...

Kar se pa voznih lastnosti in prtljage tiče, pa itak ni cilj polnonaloženih izletov podiranje hitrostnih rekordov...:rolleyes:

ferek!

Saj imaš prav!

Jaz takole naložim motor, ko grem npr na morje ali krjašo furo - sam. Tank torba, Top-Case in ta torba, pa si "manekensko" ozek. In greš lahko postran' k šus!

Saj vam ni treba tako nalagati motor. Samo povedal sem.

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še jz svojo naloženo kobilco prlepim, čeprov se kr neki hudite tam gori :P Če greš sam boš seveda naredil moped kar se da ozek, z lubico zadaj pa brez bočnih ALU ne gre več, hehe. V litrih je pa skor več placa kt ma najin avto :D 45l + 45l + 42l + 18l = 150l kar ni švoh

Doma še po končani preobrazbi

post-14218-0-61639300-1289931439_thumb.jpg

Pa nekje daleč v Maroku

post-14218-0-10410400-1289931463_thumb.jpg

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam za 2 posta, samo obeh vreč sploh nism pri računici upoštevu, kar lahko nanese še za dodatnih 100 litrov (torej na 250l), kar pa res znese ogromno! :P

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

tak je moj zgledal ko smo bli polno naloženi za v črno goro...od kolega punca je pa mela še nahrbtnik

26.7.2009

kr-tak-foto_1301768_17460505_18827451.jpg

tak je pa zgledlo letos za vikend na morju, vsak je pa mel še poln nahrbtnik

26.6.2011

kr-tak-foto_1301768_17460505_18853480.jpg

oboje slikano na isti lokaciji...Brod na Kolpi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18923-0-97864300-1309248203_thumb.jpg

Krpanova kobilica pred odhodom. +2 osebi da ne bo pomote.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18923-0-97864300-1309248203_thumb.jpg

Krpanova kobilica pred odhodom. +2 osebi da ne bo pomote.

dobro si jo nakrcal. a na torbah maš samonapihljive blazine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si jo nakrcal. a na torbah maš samonapihljive blazine?

Ja, goldwing varianta, naslona za roke trance_38_surprise.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, goldwing varianta, naslona za roke trance_38_surprise.gif

pa nič ne trže torb? a maš za torbe kake nosilce?

post-1354-0-90165600-1309250983_thumb.jpg

jaz se je bol ko tolko ne upam naložit. torbe na sliki so več al manj prazne. zato bi letos raj naložil torbe in kufer pustil kar doma. Lani kufer nit ni bil naložen. Not so ble 4 knjige par brisač in 2 piksni Illya. Pa se je VTR med prehitevanji kar ene parkat na zadnje kolo postavla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nič ne trže torb? a maš za torbe kake nosilce?

post-1354-0-90165600-1309250983_thumb.jpg

jaz se je bol ko tolko ne upam naložit. torbe na sliki so več al manj prazne. zato bi letos raj naložil torbe in kufer pustil kar doma. Lani kufer nit ni bil naložen. Not so ble 4 knjige par brisač in 2 piksni Illya. Pa se je VTR med prehitevanji kar ene parkat na zadnje kolo postavla.

Ja teža je itak problem, jst mam prav distančnike za stranske torbe in je vse fixno in ne plapola, večino teže poskušam spravit v stranske torbe in tank torbo, v kufer pa gre samo šotor 4kg, fotkič, denarnica dokumenti, 2 ležalki, šatorsko in pregrinjalo za motor (luksuz), na kufr pa 2 vzglavnika in dve odeji oziroma čimbolj lahka roba. V stranske torbe pa vse cunje brisače, superge natikači...žepna knjiga...na torbe pa samonapihlijve blazine v katere zavijem še trikotne stolčke, v tank torbo pa pade kozmetika (težka roba, šamponi..), oprema za motor, pixna za verigo, dežne zadeve in ostala šara.

p.s. pa jaz tut sedim ene 5 cm bolj naprej whistle.gif, pa tudi pospešujem bolj na izi, sicer pa z vso to kramo itak ni nobenga užitka bolj ostro vozit

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z "mini" motorji se da.

Zadaj spalka+šotor, pri šotoru zraven še stolček na 3noge, pokrivalo za motor. V tank torbi mini gorilnik na kartušo+par alu posodic za kampiranje, dokumenti... Zraven sem imela še nahrbtnik v njem kozmetika+oblačila. Pod zadnjim sedežem prva pomoč, veriga(za čelado) in disk ključavnica.

Za v prihodnje moram dobiti nekoliko manjši šotor. Kakšne teže ni bilo in motor se je peljal normalno.

Takole je bil opremljen nekaj dni nazaj za na morje.

post-21512-0-68921800-1309253442_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa se par nabasanih fotk.

Sposojen APN 6S pošta edition na poti na sloncke. Najs, a?

Moja Futka na slonckih, skrajno polno nabasana.

Moja Futka slikana z balkona, standard spec s tanktorbo, katere ne maram.

Moja Futka slikana 1.1.2011, pripravljena na cist normalno voznjico. Tanktorba odstranjena, ohranjeno samo podlozje, katerega uporabljam za denarnico, mobitel in kljuce.

matr mi je vsec pisat "MOJA FUTKA" :D

No, pa bom se ene parkrat napisal. Moja Futka, Moja Futka, Moja Futka, Moja Futka, Moja Futka, Moja Futka,

uuuuu, this just made my day

post-1357-0-03324900-1309264862_thumb.jpg

post-1357-0-39542100-1309265017_thumb.jpg

post-1357-0-68004400-1309265184_thumb.jpg

post-1357-0-66774100-1309265777_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Multipraktik je pa takle, ko je otovorjen.

Dej se kako sliko, ko sta s tvojo oba na motorju, pa da je moped polno nalozen. Pliiiiis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se kako sliko, ko sta s tvojo oba na motorju, pa da je moped polno nalozen. Pliiiiis.

Nimam, ampak letno pade sezonsko vsaj 5000 takih otovorjenih km (230 kg tovora skupaj). Pa vzmetenje je še prvo, se ni nič uscalo ali utrgalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko nekak :photo: Givi kovček 55L in Givi torba od 14-18L, zajla za čeladi ali kombinezona prklent pod zic. pa ruzak k ga dam tamali na hrbet pa not čim več :evilgrin:

post-15759-0-27615200-1309294148_thumb.jpg

post-15759-0-33446300-1309294200_thumb.jpg

post-15759-0-79579700-1309294245_thumb.jpg

post-15759-0-91776700-1309294282_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reče se: sory "MENI" so topkejsi za kozlat na SS motorjih. :closedeyes:

Točno tko!

Jst pravm, ni ga čez komot.

Zakaj ne bi imel 2 v enem, če se da SS pa potovanje. Bi moral potemtakem kupiti še en motor ali kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, ampak tejle topkejsi so za kozlat na SS motorjih. Bljak.

So bljak ampak nujno potrebni, sicer pa se jih da , ko jih ne rabiš tut dol odšraufat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!