Skoči na vsebino

Soliden ATV ki ga bom čez 3 mesece najležje prodal ???


Andrej777

Priporočene objave

Zdravo,

Pred tremi tedni sem imel nesrečo ker sem bil mal štorast in sem padu čez eno konkretno mejo. In posledica je "FRACTURA CRURIS DEX." :headbang: :headbang: Ali po domače noga pod kolenom zlomljena do konca. Seveda so mi dohtrji nogo lepo porihtali in pošraufali a na nogo se vsaj še kakšen teden ne smem opirati nič, potem pa še vsaj en mesec ne z polno močjo. Se pravi tako moj motor kot moped odpade.

In ker cele dneve bulim v luft in tudi do soseda na morem brez svojih lepih berglc sem prišel na idejo da bi si za 2-3 mesece kupil ATV-ja da sem mal mobilen. Da lahko pridem do kakšne zihančke pa kevdra :rolleyes: :rolleyes: ker ne mislm celga Avgusta preležt oz biti odvisen od drugih.

Zdaj denarja nekaj mam sam nebi preveč zapravu za tako zadevo. Recimo tam do 2.000 eur pa da je registrirano in ne novo ker drugač v kratkem času preveč zgubi na ceni. Pa glede na to da sem vajen cestnih motorjev nebi glih mel 5kW jajčka ampak nekaj solidnega. Tako da KAJ MI PRIPOROČATE DA KUPIM?? Z ATV-ji nisem na tekočem in ne vem kaj je prava cena in kaj se prodaja. Nimam pa en mesec časa za nakup da bi se o vsem pozanimal ker ga rabm zdele in ne pol.

POMOČ???

Hvala lp Andrej

Popravljeno . Popravil Andrej777
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK "malenkost" čez mojo zastavljeno ceno sam kaj pravite na tole??

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2105160" target="_blank">OGLAS</a>

Tut tolk denarja mam samo zanima me če čez nekaj mesecev ali pa recimo pol leta še dobim približno toliko za njega pa če ga bom lahko prodal. Koliko je problemov z prodajo ATV-jev?? Najbolj me je strah tega ker denar bom drugo leto potreboval za avto tako da ATV-ja ravno ne mislm obdržat.

Al pa tole mi je še v oči padlo. Dobr zgleda in dobra cena. Kaj pa kvaliteta???

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2139610#

Popravljeno . Popravil Andrej777
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se na tvojem mestu ne bi zajebaval sploh dokler noga ni čist OK..........tudi z ATVjem lahko hitro prideš čez mejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne nameravam rekordov podirat in se po hostah vozt. Rad bi samo sam pršu do trgovine al pa prjatla ne pa da me more nekdo vozt. Če se lahko moj stric ki je paraplegik vozi z ATV-jem se lahko tut jaz.

Pa zakaj je pru link zginu ??

Prvi je bil en Suzuki LTZ 400 za 4.000 eur.

Drugi pa sym quadlander za 2.800 eur

Oba sta na avto net pa oba sta letnik 2006

Popravljeno . Popravil Andrej777
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj je pru link zginu ??

Oba sta na avto net

glih zaradi tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne nameravam rekordov podirat in se po hostah vozt. Rad bi samo sam pršu do trgovine al pa prjatla ne pa da me more nekdo vozt. Če se lahko moj stric ki je paraplegik vozi z ATV-jem se lahko tut jaz.

Pa zakaj je pru link zginu ??

Prvi je bil en Suzuki LTZ 400 za 4.000 eur.

Drugi pa sym quadlander za 2.800 eur

Oba sta na avto net pa oba sta letnik 2006

Oba motorja,ki si ju naštel sta dobra izbira,samo Suzuki ziher ni registriran,ker nima homologacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor

Sem mal prebral o SYM-u pa je vidt kr vredu zadeva za svoj denar. Pa še všeč mi je k ma bolj tak potovaln cesten izgled in ne tako oofroad športen.

Cena je tut vredu, lastnika sem pa klical je pa še en teden na morju :headbang: Saj verjetno je pa vsen bolš da se lahko vsaj mal upiram na nogo preden splezam na tole pa da vsaj 2x prespim zadevo.

Predlogi še vedno dobrodošli.

andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric naj ti voziček posodi, pa še u roke boš malce ojačal, kar ti bo mogoče še kdaj prav prišlo. Odpadle bodo težave z prodajo. Stricu vrneš vozek mu daš za dva piva in sta kvit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziček že mam doma sam nažalost bolj star in švoh pa na en kolo mal bremza in se ne pelje najbolje. Roke dost treniram z berglam tako da za mojo kondicijo se ne bat.

Doma sem pa v majhni vasici v hribih in izlet do trgovine bi trajal min 20 min do kakšenga mal oddaljenega soseda pa eno uro. Ni problem 1km razdalje ampak 40-50m razlike v nadmorski višini :closedeyes: :closedeyes: Preprosto je preveč hriba kamorkoli se obrnem da bi se okoli vozil z vozičkom.

Nevem kaj je problem. Denar imam, kupim nekaj solidnega, da ne bom preostanek poletja preležal doma, v najslabšem primeru pa zadevo naprej prodam za 100-200 eur manj. Sem kaj zgrešu?? Je ATV-ja bistveno težje prodat kot avto ali motor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pravo ceno se ponavadi vse relativno hitro proda. Če boš pa za ATV dal 2800, potem naredil servis na njem in ga nato hotel prodati za 3500, bo šlo pa malo težje. Poglej kakšnega Sym-a, Kymco-ta, oboje 250ccm. To boš kasneje tudi lažje prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj cilj je samo da nič ne zgubim in to je to. Tudi če 100-200 eur zgubim jih reskiram, da lahko vsaj še kam grem ta poletje pa da nisem v hiši. Dans em bil na pregledu. Do 5.9.2008 se še vedno ne smem upirati na nogo ampak lahko samo polagam na tla in obremenjujem z težo nogo. Tako da sem sedaj še bolj odločen da si res nekaj kupim.

Če se SYM-a da solidno prodat naprej se mi ta varianta še najbolj dopade. Vzel si bom še par dni za premislek samo nasledn teden grem res verjetno na lov za štirikolesnikom.

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!