Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Tudi z moje strani ..Cvičko..čimprejšnje popolno okrevanje.. vse dobro in lepo...ti želim.. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar............res vse najboljše............za tvoj rojstni dan, želim ti predvsem čim hitrejše okrevanje.............. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvičkar vse naj naj naj . . . . .pa da čimprej okrevaš in pocajtaš . . . . . da boš lahko užival v stvareh k te veselijo . . . :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin - z manjšpo zamudo, za katero se opravičujem, ti želim VSE NAJBOLJŠ IN NAJLEPŠ :yea1: !

:004 M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin - z manjšpo zamudo, za katero se opravičujem, ti želim VSE NAJBOLJŠ IN NAJLEPŠ :yea1: !

:004 M.

Hvala lepa. JA maus sm že doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Cvičko, dolgo časa se ti nisem javil! Malo sem pohajal po Italiji-bordanje in to :naughty: Vidim da si že doma :worship: :OK: AJA PA VSENAJBOLŠ (malo sm v zamudi) in da si čim bolje pozdraviš, si kupiš motor in dobiš pošteno mrho :grim :kva2:

Upam da se vidimo kmalu do takrat pa bodi priden, ubogaj starše in ne delaj neumnosti :whistle: :whistle: :whistle:

Pozdravi starše in sesto!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok bom ubogal starše.Pa pršu u idrijo eno furo ko bom lahko pa na kačje ride boma šla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok bom ubogal starše.Pa pršu u idrijo eno furo ko bom lahko pa na kačje ride boma šla.

Da ne boš pozabil še mene zraven poklicat! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Martin - malo dolgo ti že nisem pisala, pa saj veš, vedno je kakšna gužva okoli :blink: . Povej mi, kako ti kaj gre. Zdej si doma in kako je kaj s tvojo terapijo? Ali moraš sam delat vaje, al hodiš kam drugam na fizioterapijo al oboje (kar je verjetno še najbolje) :? ? Sem sigurna, da je sedaj v domačem okolju mnogo bolje, kot tukaj, na inštitutu :D . Ob priliki, ko se bom potepala na tvojem koncu te pa pridem pogledat :yes: , ampak prej se bom seveda najavila :) .

Imej lep večer (danes baje moški praznujete) in pozdravi tvoje :OK: - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen prijatelj, ko bom mogel pridem na obisk, z motorjem seveda.

Pozdravi vse domače, posebno pa še mamo!

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok bom ubogal starše.Pa pršu u idrijo eno furo ko bom lahko pa na kačje ride boma šla.

No pa ne pozabte u Idrji še mene pobrat :naughty: ..da končn tud tebe spoznam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E pa se spomnem ko sm pr ataIBI se ustavil pa šov v MB.pa se spomnem pa bom še prišel ko bom mel izpit za motor.Moram še zdravniškega nardit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!