Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Čeladko od kje se midva poznama?

En mrzu zimski večer si se oglasil pri Vaških mal za tabo pa se še jest pršov na enega-dva sva bla pa edina z motorji :worship: :worship: ... pa za gumo si prjev če je kej topla hehehe :whistle::whistle: .Takrat sva se osebno spoznala.. kerga leta pa nevem .. datuma pa ne vem k nisem ženska hahaha !

Lepo mej pa vidmo kej !

Lp mi 4je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz Žirov, pa pocajtej se in starše pozdrav!

Vine :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomnu sm se nesreče on je kriv,ko sm ga vidu je bil na moji strani pa sm se mu hotu izmaknt,pa sm šov na njegovo pa ko me je vidu je šov nazaj na svojo sram ga bodi kriv je za nesrečo.

Prefukjen je on,naj zgnije u peklu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomnu sm se nesreče on je kriv,ko sm ga vidu je bil na moji strani pa sm se mu hotu izmaknt,pa sm šov na njegovo pa ko me je vidu je šov nazaj na svojo sram ga bodi kriv je za nesrečo.

Prefukjen je on,naj zgnije u peklu.

OO martin to pa super da si se lahka spomnu... :worship:

Maš prf..naj gre nekam! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomnu sm se nesreče on je kriv,ko sm ga vidu je bil na moji strani pa sm se mu hotu izmaknt,pa sm šov na njegovo pa ko me je vidu je šov nazaj na svojo sram ga bodi kriv je za nesrečo.

Prefukjen je on,naj zgnije u peklu.

Tole pa je zelo pomembno, Cvičko.

Spomnil si se nesreče ... vedno več stvari se boš spomnil. Dolgo traja, a ne obupaj. Vedno več boš vedel, kaj se je dogajalo prej.

:worship:

Vendar se boš tudi spomnil, da ni dobro komurkoli želeti slabega. Niti tistemu ne, ki nehote zakrivi takšno nesrečo. Verjemi, da ni nalašč. Najbrž se te spominja vsak dan. Brez skrbi, da ima že sam svojega pekla dovolj.

Vzrajaj, trudi se, razmišljaj, napenjaj možgančke. Le tako se boš lahko vedno več stvari spomnil.

Lahko noč, Cvičko!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA hotu me je pridit sam enkrat pogledat,sram te blo peder.

Dobro jutro, Cvičko!

:winkiss:

Lep dan je zunaj, uživaj ga!

Ni tebi podobno tole, kar pišeš. Lepo napreduješ, zato pusti bridke misli. Škodijo le tebi.

Pa starše in sestrco pozdravi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jih poudravl,pa on je kriv,peder prefuknjen,naj gre v kurac,pretepu ga bom ko ga srečam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tut ubil ga bi če je on kriv za nesrečo.Pa je

Martin tole ti pa ni nič podobno.... Verjami ,da ni tega storil namerno !!!

Namesto da se jeziš se rajši poglobi v svoje okrevanje :worship: :worship: in verjami da bo boljše!!!

Lep pozdrav in ohladi se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin tole ti pa ni nič podobno.... Verjami ,da ni tega storil namerno !!!

Namesto da se jeziš se rajši poglobi v svoje okrevanje :worship: :worship: in verjami da bo boljše!!!

Lep pozdrav in ohladi se

Ja, Martin tudi sam sem malo razočaran nad tvojim pisanjem v takšnem stilu.Tudi Mutika ti je že napisala, da

nesreča ni bila povzročena namerno in da verjetno ta človek tudi preživja pravi pekel.

Zato bi te prosil, da se v bodoče vzdržiš takšnih komentarjev in nam napišeš kaj veselega,naprimer kdaj nas boš prišel

kaj obiskat na Toti konec kakšen torek.

Lep pozdrav tebi in tvojim domačim. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel vas bom pogledat ko bom mel izpit,to pa je 15. maja,mam zdravnika za izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jih poudravl,pa on je kriv,peder prefuknjen,naj gre v kurac,pretepu ga bom ko ga srečam.

Pa tut ubil ga bi če je on kriv za nesrečo.Pa je

Cvičko, predaleč greš ... upam, da resnično ne čutiš tega, kar pišeš.

NIHČE NE PRIČAKUJE od tebe takega pisanja!

Vsi te poznamo kot umirjenega, strpnega dečka.

Ja, seveda je grozno, kar se ti je zgodilo, ampak, nihče na svetu tega ne bi storil nalašč. Zato nehaj s takimi obkladanji, ki ti niso v čast. Raje razmišljaj o tem, kako boš napel vse sile in vložil vso energijo in ves trud v to, da boš spet vozil motor in popolnoma ozdravel. Vanga in čeladko, oba sta ti že napisala enako. Prosim, ne podleži trenutnemu razpoloženju, poslušaj sebe takšnega, kot si v resnici.

Lep dan in mir v tvoji duši ti želim!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm si že pomiril.pa obžalujem to k sm pisal.

:friend2:

Vem, da si človek na mestu, z veliko dušo, dragi dečko.

Le zate je dobro, da si čim bolj miren. Tako boš tudi hitreje okreval.

Vsi ti stojimo ob strani, vsi toteki!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo cvičko...

v mirni peči, ko si že sedel v avtu sm ti js mahala iz zadnega sedeža rdeče honde cbr... če se mogoče še spimniš? lepo da si nas pršu mau pogledat.. nasledje leto pa le glej da boš eden izmed nas na motorju... :grim hitro okrevaj... :OK:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, Cvičko, dečko dragi!

:winkiss:

En lep pozdravček iz Maribora ti pošiljam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika jst pa en lep pozdravček iz dežele Cvička.

Hvala, srce!

Pa lahko noč.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, slišim da si bil v Mirni peči. LEPO, samo škoda da se nismo srečali, pa drugič.

Lepo se imej in čim prej na stara pota.

Pozdrav vsem domačim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!