Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

EEEEEEEE,dans je pa bil en štajerec pr men toti ataIBA,pa sm ga bil zlo vesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEEEE,dans je pa bil en štajerec pr men toti ataIBA,pa sm ga bil zlo vesel.

Ojla, Cvičko, to me pa res veseli, da si imel obisk in to še super obisk povrhu!

AtaIBA je pravi car in verjamem, da sta si imela kaj za povedat!

:worship:

Moja služba pa je takšna, da zdaj sploh nimam časa, cele dneve delamo in ko bo to mimo, ziher pridem kaj naokoli, še s kakšnim totekom in totiko, pa bo veselo!

Ti pa lepo pazi nase, preberi čim več knjig in skušaj veliko razmišljat, o veliko različnih stvareh. Pa kakšen račun izračunaj. :D

Bo čas hitreje minil.

Velikokrat se spomnim nate. Lep dan ti želim!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se spominjam ko sm toteke obiskoval pa ko sm videl mlado mutiko k je bla/je blond ampak premlada za mene.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo šov moj virago kdaj 130,če bom shujšu na 70 kil?jst bi ga mel pa bi rad vidu da gre 130,ko sm mel 78 je šov če sm se sklonu 120.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

http://www.lokalno.si/si/aktualno/kronika/...ge=6#komentarji ,tle piše da je kriva neprimerna hitrost ampak čigava???moja najbrž ni k jst sm se na križišči ustavu,pa bi vprašu čigava neprimerna hitrost????

malo gor zavrtiste iod komentarjev.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA ko sm ga vidu da se po moji strani pele sm se mu hotu izognt pa sm šov na njegovo pa se sklonu pa dal po gasu kolk grepol se je pa on le zaletel u mene,grrrrrrrrrrrrrrrrrr,motor mi je uniču.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa fejst sm jezn na njega k mi je motor uniču,grrrrrrrrrr,uf kr jeza vre od mene.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm se že pomiril,končno.uffff,hvala bogu.

Ej, dragi moj dečko! Saj boš videl, da jeza samo škodi. Z veseljem, branjem, daljšimi sprehodi in sploh gibanjem, boš še hitreje pridobival na kondiciji.

Imaš res srečo, da si v taki dobri družini :worship: . Tvoji najbližji trije so zlata vredni in to moraš vedet in cenit. Da ti pa vsi hočemo najboljše pa ti je tak jasno.

Pozdrav tebi in domačim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo šlo pa kolk bo šlo če bom dal športni filter pa večje dize?To me zanima k mislim it u bosno z njem.Čeprov sm že bil z njem u bosni.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bo žru moj virago če bom dal večje dize pa športn filter?Zdj mi žere slabih tri litre na sto km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laura pa je bla 14 stara pa je hotla seks od mene ampak jst sm bil pr pameti pa nism bil zato ker je dost premlada,14,uuuuuuuuu,bla takrat.Vem da čudno za motorista ampak tak je.

PA upam da zdj seksa s fantom,lepo uživa,to jst prosim.Upam da je srečna,ampak zakaj me je pustila?????

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok se slika naloži,bi sliko od Laure naložu.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj Policija bla pr men k sm se grdo obnađšu,pa pršli so me sam opozorit,nobene kazni al pa kej taga.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bi bla res zalublena u mene bi ostala z menoj,tko da ni bla u mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdj sm se spomnu ko sm bil v Albaniji z viragotom,Črni Gori,tok km sm naredu ej da me kr glava boli,ko da bi mel ker drug motor.

Aja zakaj moj motor ne pali več,dela džk džk džk k prtisneš na ajnlaser,pa je že več ko en mesc na delta teamu,me mal skrbi da bo vlki račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CVIČKAR1!

Takole je;

Določene stvari boš moral preboleti, sicer te bo to bremenilo vse življenje. Vem, da je težko, a tako pač je.

Če padeš iz čolna sredi reke, (bog ne daj, da so v reki tudi krokodili), si v vodi, in ne preostane ti drugega, kot da plavaš do obrežja.

Z življenjem je enako. Razen, če se prepustiš toku, da te odnese proti slapu, odkoder ni vrnitve...

Če se s tem sprijazniš kolikor se da kmalu, bolje boš shajal v življenju. Vem pa tudi to, da je to položiti na srce drugemu veliko lažje, kot se sam soočiti s tem dejstvom.

Nebi se rad delal pametnega, a zate bo bolje, da stvari vzameš v svoje roke, kajti verjamem, da ti dotični človek ni to naredil zanalašč, časa pa se ne da zavrteti nazaj. In s tem se boš moral prej ko slej sprijazniti. - Odpuščati, če je še tako težko, pa je svojevrsten blagor. - Pravijo celo; "Vsaka stvar v življenju, se zgodi z namenom." - Zakaj, to je težko razumeti! Vedi pa, da nikoli ni tako slabo, da nebi moglo biti še slabše. Tebe pestijo določene težave, vedi pa, da bi teh lahko bilo veliko več, in hujše, težje. To je dejstvo. - Vsi pa sočustvujemo s teboj in kot je rekel ata IBA, imaš družinske člane (in prijatelje), ki te ne bodo pustili na cedilu. To pa je tisto, kar mnogi nimajo, in tega se zavedaj.

"Padel si iz čolna"... (Ne po svoji krivdi!) Torej si "v vodi" in plavati boš moral "do obale." Bolje kot se boš potrudil, prej boš "na zeleni veji" in manj problemov te bo pestilo v življenju.

Ne zameri mi. Nasvet je dobrohoten! Imaš pa voljo, kakor moč in prepričan sem, da boš "splaval" iz težav, s tem postal močnejši, tvoj vsakdan pa se bo vrnil v utečene tirnice življenja.

Te pozdravljam! :worship:

mr

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tole si pa tako lepo napisal, da si je kar za zapomnit.

Upam da bo Cvičko čim prej tole prav razumel.

Cvičko na obupaj prehitro.

Tudi jaz sem padel v reko in lahko rečem da sem po dolgem plavanju že precej blizu "obale".

Tudi ti uspešno plavaš, zato "plavaj" dalje

Včasih je dobro misliti tudi še na kaj drugega kot na motor. :closedeyes:

Pač motor ni vse v življenju, (je pa res da je v tvojem življenjskem obdobju lahko zelo veliko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ok pa se bom oglasil,rad bi spet kavo kuhal na motosrečanjih za motoriste in motoristke,pa mel eno torbo iz LOUISa tako črno,pa še misllim it na Češko.Drugač pa počasi gre,hodim lahk brez bergl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok pa se bom oglasil,rad bi spet kavo kuhal na motosrečanjih za motoriste in motoristke,pa mel eno torbo iz LOUISa tako črno,pa še misllim it na Češko.Drugač pa počasi gre,hodim lahk brez bergl.

Le tako naprej. :OK:

Jutri bo eno leto, drži se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok bom se držal,pa čimveč vas naj pride na motosrečanje od motokluba škorpijon.PA fejst sm jezn k sm se po njegovi krivdi zaletu pa uniču XTjko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa sm se le pomiril,to je pač nesreča,noben ni kriv.pač tko je.

Pozdravljen Cvičkar, da se še ti jaz malo oglasim po dopustu.

Lepo je prebrat take stvari, ki si jih napisal zgoraj, le tako naprej

in se vidimo kmalu.

Lep pozdrav tebi in tvojim domačim. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!