Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Ok pa se bom oglasil,rad bi spet kavo kuhal na motosrečanjih za motoriste in motoristke,pa mel eno torbo iz LOUISa tako črno,pa še misllim it na Češko.Drugač pa počasi gre,hodim lahk brez bergl.

Bravo Cvičko! Lepo je prebrat take fajn informacije. Boš vidu, da se ti bo ves trud poplačal v hitrejšem okrevanju. Na začetku, ko opustiš bergle je spet nov izziv in težko, ampak se z vajami pa hojo stanje kr hitro izboljša. Vendar ne pretiravat, vse zmerno pa po počutju. Kar se nesreče tiče, pa je najboljše pozabit na vse skupaj in se osredotočit na prihodnost. Škoda energije in sekiranja, ker ne bo vrnilo časa nazaj. Zdej smo tu, in gledat moremo le naprej in se trudit za lepši jutri. Še dolgo življenje je pred tabo, ničesar še nisi zamudil. :naughty: Ciao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa sm se le pomiril,to je pač nesreča,noben ni kriv.pač tko je.

Tinko kar s takim razmišljanjem naprej, kajti nesreča nikoli ne počiva in če te doleti jo moraš čim prej pozabiti in misliti na boljši jutri, ki sto posto pride. Samo vstrajno naprej!! Upam da se kmalu kaj pripeljem v vaš konec pa bova kakšno rekla.

Pozdravi vse

:yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laura pa je bla 14 stara pa je hotla seks od mene ampak jst sm bil pr pameti pa nism bil zato ker je dost premlada,14,uuuuuuuuu,bla takrat.Vem da čudno za motorista ampak tak je.

PA upam da zdj seksa s fantom,lepo uživa,to jst prosim.Upam da je srečna,ampak zakaj me je pustila?????

hahaha ti jo kr nažgi, lukna je lukna hahahahaha...kere izjave :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi je mama razložla da me je pustila k je nism prepoznal.Eh takrat še mame nism prepoznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi je mama razložla da me je pustila k je nism prepoznal.Eh takrat še mame nism prepoznal.

CVIČKAR! Tako boš pa še zmeri lohka najdu! :grim

V bistvu pa tudi mene nisi pozitivno poskeniru. :nono:

Prav debelo si me gledu, :eek: kot da me še v življenju nisi vidu...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA js mislim da je ena uporabnica foruma u mene,pa jst tut njo ljubim sam kak naj zvem da če je u mene,eh jo bom kr vprašu,ena EVA iz Škofje Loke.Mogoč jo kdo pozna.Bom ji sms poslav,OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ko ste vidli moj motor na slikah ali je vreden popravila ali naj ga po delih prodam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVA LJUBIM TE

Nism prav napisal,Valentina sem mislil samo ena iz duhovnih vaj mi je šla po glavi.VALENTINA LJUBIM TE------->tko je prov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E če bo pršla ena punca z menoj jo probite prepričat da hodi z mano.je z u7ne vasi ko bo motosrečanje,aja pa dedek ji je umru,aja pa ni nujn da bo z mano.Lušna pa mlada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje-prodaj po delih ali v celoti, kar je ostalo, če bo hotu ker kaj dat, vsaj jaz sem tako naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut teb lepga,sm bil na škorpionih,sm bil sam do treh,aja pa če ne boš jezna pošl en lep pozdrav hčerki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut teb lepga,sm bil na škorpionih,sm bil sam do treh,aja pa če ne boš jezna pošl en lep pozdrav hčerki.

O, super, da si bil na Škorpionih, fajn!

Seveda bom povedala hčerki, da pošiljaš pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E zdj sm pa js našu ljubezen tko da ne iščem več,to je moja ljuba samantha,je že bla moja punca,aja pa zdj ni moja punca.Pa pustu sm jo ne vem zakaj sm jo pa dostkrat prevaru.žal mi je.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičko, kot ti je že povedal mashina, so to osebne stvari, ki ne spadajo sem na forum, ki je javen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ni blo sm bil z očetom pa brez bergl.čudno.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!