Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Dober dan CVIČKO-TINKO

Upam da uživaš in se imaš lepo.

Pozdrav vsem domačim iz deževne Idrije

ČAU ČAU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jih prebudu pa pozdravljajo nazaj.aha Brumer oprosti ampak kawasakija er6-n nimam tak rad.mam bol XT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprehajl se,pa mal na eno mariborčanko mislil k je blond.

Se imam lepo pa tudi uživam.

Sm jih prebudu pa pozdravljajo nazaj.aha Brumer oprosti ampak kawasakija er6-n nimam tak rad.mam bol XT.

Oj, Cvičko naš!

:winkiss:

Se spet malo javljam na tvojo stran, hja, čas beži kod blisk.

Dela je povsod dovolj, v službi in doma, zato sem bolj redko tu gor.

Aja? Na katero Mariborčanko pa te ti misliš? Blont je? :hmm: Če mislim pravo, je ta Mariborčanka trenutno v Parizu, v Franciji.

Če pa se motim, pa ne bi vedela, na katero misliš, potem boš pa že sam kaj več poveda, če boš želel. .)

Še misliš na katerega toteka, tak posebej? Pa verjetno na precej kolegov motoristov s foruma, pa tudi na tiste, ki si jih na moto-srečanjih videval ... me zelo zanima, na koga vse se spomniš, a boš malo povedal?

Sem precej radovedne sorte, upam, da ne zameriš.

In me tudi zelo zanima, kaj počneš doma. Telovadiš kaj? Hodiš še kam na kakšno terapijo?

Napiši malo, da izvemo.

Vesela sem, da se imaš lepo. In očitno že fejst na motorje študiraš ... ja, seveda ti je xt všeč, a razmišljaš, da bi si enakega kupil, ko boš lahko spet motor vozil?

Se spomniš, kakšen motor imam jaz?

Uh, koliko vprašanj sem ti natrosila ... lepo počasi. Na vsakega posebej lahko odgovoriš, imaš čas.

Ampak, pozabit pa ne! Čakam na odgovore.

Želim ti lep spanec, pa se kmalu spet beremo!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ko ste vidli moj motor ,ali ga je trebA DAT POPRAVT ALI PO DELIH PRODAT??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FUUU,a je šla na romantično potovanje?Lahko noč.

Oj, Cvičko!

:winkiss:

Ne, ni šla na romantično potovanje, šli so s šolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jih prebudu pa pozdravljajo nazaj.aha Brumer oprosti ampak kawasakija er6-n nimam tak rad.mam bol XT.

:OK: :OK: :OK:

pozdrav cvičko tud iz moje strani po dougem času... :worship:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm zrihtu moj računalnik ga je od sestre fant.Peklene ose povejte če se splača motor prodat al popravt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, Cvičko!

Kako si kaj?

:winkiss:

Kar o motorjih razmišljaš, a ne ... mi je čisto jasno, saj si želiš čim prej prebrodit težave in se spet z motorjem vozit. Vseeno pa ne pozabi, da je zdaj tvoj edini in prvi cilj, da ozdraviš! Spet si moraš nabrati novih moči, da boš lahko sploh študiral na motorje.

Pa saj sam to veš, a ne?

Potem bo prišel tudi motor na vrsto.

Nisem ravno prava za nasvete te vrste, sem pa prepričana, da je bolje tvoj motor po delih prodat, kot ga popravljat.

Upam, da bo kdo, ki se na to res spozna, kakšen odgovor napisal.

No, kje ste vsi?

Tinko čaka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se na hitro spomnim slik od tvojega motorja mislim da je boljše da jo razstaviš, kar je uporabnega in dobrega poslikaj pa daj v oglase, kar je pa polomljeno pa na odpad. Lep pozdrav z Obale :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bom jo po delih prodal.pa rad bi dubu vsaj 1000 evrov.

Živjo kolega ;)

Js se tudi strinjam,da je blojše ,da jo prodaš po delih.Mislim,da bi kar veliko mogel plačat za popravilo.Vendar se rajše še pozanimej za vsaki slučaj ;)

Drgač pa lep pozdrav tebi in tvojim domačim ;)

Lep preostanek dneva želim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hojla, vidim da si že zlo aktiven pri iskanju punc in pa tudi motorja, to je res lepo videt in me veseli, da si se že tolk pocajtu, sej zdele se bodo pričel motozbori in bo punc velik, pa tud motorjev bo velik za kupt, le tako naprej CVIČKO :yea1: :yea1: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor že vem ker bom mel Fazerko s poloklepom al pa z1000 s poloklepom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Martin.

Se nisem že dolgo nič oglasil, upam, da si skoz boljše.

Pozdravi vse domače, pa se ga kej vidmo

:worship: :whistle: :worship: :whistle: :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene po dolgem dolgem času...vidim , da te je poletje ki se bliža že čist pozdravilo ! Lepo , da tak napreduješ! :worship: :worship: Moje babe lepo rastejo in se tudi že veselijo njihovega prvega poletja! Še mal pa na morje! :worship: :worship:

Stari mo drž se pa vidmo !!!

Lp mi4je

Pa še eno fotko da vidiš moje srake he he he kok so že zrasle med tem cajtom !! Že tud nazdravjo včas ! :whistle::whistle: Lp

post-10583-1239275071_thumb.jpg

post-10583-1239275251_thumb.jpg

post-10583-1239275284_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hojla, vidim da si že zlo aktiven pri iskanju punc in pa tudi motorja, to je res lepo videt in me veseli, da si se že tolk pocajtu, sej zdele se bodo pričel motozbori in bo punc velik, pa tud motorjev bo velik za kupt, le tako naprej CVIČKO :yea1::yea1: :yes: :yes:

Pa saj to ni res :worship: . Točno to sem hotel tudi jaz napisat :eek: !!

Dodal bi še to: domače lepo pozdravi!

Se vidimo čimprej, "dečko moj dragi" bi rekla tudi Mutika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos prijatl, vidim da si že vredi, če o puncah študiraš. Pomlad je tu, sezona lova je odprta, torej se bo že kera našla da te bo masirala :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!