Jump to content
  • Sign Up
  1. DAMI34

DAMI34

2. maus

maus

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kristjan poljsak
      Pozdravljeni. Zanimam se za nakup tega motorja, pa me predvsem zanima vzdrzevanje duke proti japoncu.
    • KennyJR
    • Tex
      Bunkice niso problem, so samo za feeling da se bližaš (so zginle tako hitro, da sem prav na fotke šel gledat, če so sploh bile montirane 😇) .... Štender je štala, ko ga zahaklaš kam v kakšno luknjo te lahko mimogrede snede, nima "lufta" .. reši zaenkrat z gumico, bo mir in pol na posezonsko menjavo vzmetenja .. žal je očitno res en japonček z 55 povrečnih kg dizajniral zadevo .... sem večkrat v prvih 3 mesecih (ko sem bil na stock vzmetenju) boga prosil, naj že bo konec ovinka ... ampak to je blo novo vzmetenje in na max obremenitvi (2 + max kufri) .. Edit: + pakla je/zna bit zajebana za mopet in pilota ..  Edit2: glede stabilzatorja, po upgrejdu in pravilni nastavitvi zadeva nima kaj woblat .. stock/iz trgovine nastavitve pa verjamem, pa pleše vsepovprek ..
    • 25cm
      Drsam z bunkicami seveda, sm naredu ravnokar eno Paklo, pa jih pol manjka. Motor mam 1 teden, se še privajam nanj. Ni problem se dajo dol, ali jim bom pa zamenju za krajše. Sam štender, pa res neprijetno zagrabi v ovinku.  Hvala za nasvete. 
    • hy650
      Kar sem napisal še vedno velja.... Očitno bi nekateri radi zapravljali in ne upoštevali preverjene rešitve. Zelo spodoben stabilizator se  pri LKtajcih dobi za dokaj malo denarja....
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!