Skoči na vsebino

400 ccm madness


Priporočene objave

Sicer nimam nič povedat o 400ccm motorjih... me pa zanima zakaj se ne dovoli teme o Hondah(glede na to, da jo ima BMW, Suzuki, Kawasaki, Ducati, Guzzisti in verjetno bi se našlo še kaj)?

OK, OK-že grem... Saj vem, da je to privat forum in, da ni demokracije... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ti je pa to reku???

sej majo Afričani svojo temo, pa goldwingerji pa CBFaši........a to niso honde :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lowrenc, sej lahko tud tu govorimo o hondah, navsezadnje je moja mini superbike glih honda........

...tema pod krinko :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tu povem; iščem enga lastnika honde vfr 400r, ker me zanima par stvari glede električne napeljave..

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Še tu povem; iščem enga lastnika honde vfr 400r, ker me zanima par stvari glede električne napeljave..

Hvala

Težka bo. Jst sm mel sicer Cbr 400 rr pa sm si Haynes knjigo nabavu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lp!

a ima mogoče kdo suzo gn 400 ali pa sp 400 tam okoli 1980?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nas je res tako malo 400-tic????? A sem se zastonj prijavil? Ne,ne samo malo več dela imamo!! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem čisto mlad,tako da se pomoje tistih +/- 50 kubikov ne pozna prav dosti.No, jaz moram še nekaj malenkosti na apn4 1973 spedenat, ker grem v petek z njim v Koper na srečanje,ki bo v soboto v Tomosu(sem glih zdej naroču lep vreme).Potem pa moram nove gume na suzo zmontirat , ležaje zamenjat pa semering od dekomresije na glavi, potem pa bi se že lahko dobili na kakšno kavico v petek popoldne.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
350 tud štejejo :unsure:

mam eno jawo namreč :yea1:

sem se spomnil da pašem v to temo. suzi je pa mal razdrta , kar mi je šel "kiphebel" in čakam novega-naročeno!upam da bo gotova do 24.6. da se bom lahko peljal na proslavo v Ljubljano. sj če ne bo, bom šel pa s apnčkom, če me je letos že v tretje pripeljal do kopra in nazaj pri svojih 36 letih me bo pa še v Ljubljano.

če bo kdo sploh še zašel na to temo naj še kaj napiše - sploh če ima slučajno suzuki-ja dr 400 okrog letnika 1980-83!

kot sem zasledil imajo isto mašino kot moj- kurbl pa dekompresijo, 2 ventila itd.

trojan69 ne sekiraj se zarad jawe pa kubikov, predstavljaj si,kaj bi bilo če bi ble teme po kW!kater letnik je jawa,veš mogoče sta z mojo suzo skup v šolo hodile? Če RHonda dovoli, si čist dobrodošel! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he nč se ne sekiram zarad kubikov. Drgač bom pa še cilinder od kšnga frčota na zic prvezu pa jih bo glih 400. Drugač je pa 88 letnik, sem jo pa pred ene dvemi leti u nulo zrihtal-no še zloglasno Jawarsko puščanje olja bo treba odpravit pa bo. Super motorček za vsakodnevne vožnje na šiht pa v šolo. Tud po snegu je šlo brez problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he nč se ne sekiram zarad kubikov. Drgač bom pa še cilinder od kšnga frčota na zic prvezu pa jih bo glih 400. Drugač je pa 88 letnik, sem jo pa pred ene dvemi leti u nulo zrihtal-no še zloglasno Jawarsko puščanje olja bo treba odpravit pa bo. Super motorček za vsakodnevne vožnje na šiht pa v šolo. Tud po snegu je šlo brez problema :)

ja živjo! pa tts v bencin , jst se bom pa za tabo peljal , da se ga mal navlečem!vonja.se mi zdi da z istim oljem stare mašine velik lepše dišijo.prav lepo da si jo zrihtal,take cenim!!kar se pa snega tiče je pa ena tema o slončkanju ki bo februarja 2010 v kamniški bistrici pa gremo 400cc skupaj mal zmrzovat,ha,ha! lp :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol zanimiv je ko jo do konca stisnem pa zagledam v vzvratnem ogledalu ogromne oblake dima, ki se valijo za mano. Posledica Jikov frgazarja. Kurim pa kar petrolov 2 taktol-TTS že mal previsok rang za tole nenašponano mašino. Žal pa Jawa letos po vsej verjetnosti ne bo registrirana in bo verjetn šla spat pod kakšno dekco do stare mame, ker zasede preveč prostora v moji delavnci. (mam namreč dve pa še ful nekih delov, ki delajo nepopisno gnečo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tts je res drag.sem pa na apnčku prešaltal lani na motula,pa sem veliko bolj zadovoljen.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej motul tud ni tko pocen.

ja res, sam jst pridem z eno flašo 3x do pirana pa nazaj!! lp :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
nisem čisto mlad,tako da se pomoje tistih +/- 50 kubikov ne pozna prav dosti.No, jaz moram še nekaj malenkosti na apn4 1973 spedenat, ker grem v petek z njim v Koper na srečanje,ki bo v soboto v Tomosu(sem glih zdej naroču lep vreme).Potem pa moram nove gume na suzo zmontirat , ležaje zamenjat pa semering od dekomresije na glavi, potem pa bi se že lahko dobili na kakšno kavico v petek popoldne.Lp

v kopru sm bil!

no na suzi sm pa glih včerej pokrov glave ( k je obenem zgorna polovica ležaja od nokenvele) lepo zadihtou pa z moment klučem zategnu , še dobr de mam skor celo knigo na CD-ju (pa de se dobr razumemo s fanti k so mehaniki za tovornake - sosedje na šihtu - pa so mi posodl tamal moment kluč , k sm rabu sam 9-10 nm zategnt).zdej pa še ostalo gor namečem , takoj ke bo kakšn cajt, pa registrirat, ke mi je potekl, pol pa gaaaassaaa 8ke nek do 110-120 max,de se bova še dolg družla pa se lepo mela ! k

ko bom fertik se mormo pa res en petek popoldne ne eno kafe dobit - btw a pride kdo jutr- ups je že dons - na proslavo v ljubljano ?? lst bom šou kr z apnčkom, de se bom lohk čist na izi pelou! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

v moji kleti že nekaj let počiva kawa mach 400 2t letnik 74 je že mal bogi

dej to zrihtej !!! teh je še zelo malo , sploh ne vem koliko jih je pri nas...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno teh motorjev v slo. ni ravno veliko , lahko pa napišem da je en 500tak 2t lociran nekje v kosezah v lj. sem srečal lastnika letos poleti v šiški, motor je spedenan v nulo vse original sem bil čist očaran nad motorjem, pa še en 250tak 2t se nahaja nekje v lj. sem ga videl na celovški

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kle je ena stara dirka med japonskimi 400(4t) in 250ccm(2t) sportniki, kdo zmaga se lepo vidi :worship:

Med drugim so v teh dirkah nastopale tekmovalne RVF400, ki so razvile 85hp@15700rpm pri tezi 117kg in to ze leta 88!!!

Nekaj o teh hondah.. povezava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!