Skoči na vsebino

VOLITVE 2008


SF

Priporočene objave

Gospod Janez Janša, hvala za sodelovanje, vam gospod Bajuk, pa srečno, in vse dobro v pokoju.

Konec "Janšizma"...........upam da za vse večne čase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bajuk.......Argentina te pričakuje......again!!!

:beer2: :beer2: :010 :010 :010

Argentinček, hitro po letalsko karto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: :beer2: :010 :010 :010

Argentinček, hitro po letalsko karto :D

Dex on je že dobil,pa še bo - toliko penzijona,da ti cel življenje neboš prišparal. :headbang: :headbang:

Za Janšo ti bo pa še žal,samo počakaj 4 leta,če bo ta rdeča koalicija sploh zdržala!!!!

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko raje rdeča kakor klerikalno bela ;)

Sploh pa se lahko zahvali svojemu volivnemu telesu, da je sploh tako blizu SDju, neizobražene ljudi se lažje za nos vleče in so bolj dostopni Janšizmu. To je pa dokazano, kakšno volivno telo ima katera opcija, se nisem zmislil :)

Naj samo povem, da je na po tistih majhnih kmečkih vasicah, kjer je narod manj izobražen in bolj veren povsod močno povedel Janša, tudi po 60-70% glasov je imel, vem ker sem v komisiji, pa sem malo povprašal po ostalih voliščih.. Ampak k sreči mu letos tudi to ni pomagalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex on je že dobil,pa še bo - toliko penzijona,da ti cel življenje neboš prišparal. :headbang: :headbang:

Za Janšo ti bo pa še žal,samo počakaj 4 leta,če bo ta rdeča koalicija sploh zdržala!!!!

verjemi, da bi baj-juk dal veliko denarja za ranjen ponos, isto general in njegova vojska. mislim da mora zelo boleti. sign0191.gifsign0186.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap:

Dex, malo ti je "vujslo", a ne? Prav rad preberem tvoje poste, ki se ticejo motociklizma, ta tvoja hipoteza je pa cisto mimo. Torej, "pravi" folk je v velikih mestih, vse ostalo je neumno. Med drugim tudi zato, ker je verno.

In midva sva iz relativno malih mest(ec)... :hmm:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap:

Dex, malo ti je "vujslo", a ne? Prav rad preberem tvoje poste, ki se ticejo motociklizma, ta tvoja hipoteza je pa cisto mimo. Torej, "pravi" folk je v velikih mestih, vse ostalo je neumno. Med drugim tudi zato, ker je verno.

In midva sva iz relativno malih mest(ec)... :hmm:

Nikoli nisem rekel da je kdorkoli neumen. Je pa dejstvo, da je pri tem segmentu volivcev bolj prisoten sindrom velikega vodje in odrešenika, oziroma ljudje ne volijo stranke in njenih vrednot, ampak velikega JJ, ker so mu nasedli.

In kot sem rekel, vera me sploh ne moti, tisti, ki v njej najdejo nekaj pozitivnega, oziroma sredstvo za boljše življenje, super.. Me pa moti mešanje cerkve v politiko, oziroma priviligiranje le te, s strani določenih strank, ki imajo oblast. Cerkev in država MORATA biti ločeni in praviloma ne smeta vplivat ena na drugo. Tako določa ustava, ki je temeljni in najvišji pravni akt naše države in družbe v kateri živimo.

Naj ob tem še omenim, da imajo po ustavi vse vere "enake pravice" in priviligiranje ene s strani vladujoče opcije oziroma s strani države enostavno ne sme biti dopustno! Neglede na to, da ta vera pri nas prevladuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj grem pa iskat odrešitev, ker sem menda s tem, ko sem dal glas levemu bloku, storil smrtni greh :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj grem pa iskat odrešitev, ker sem menda s tem, ko sem dal glas levemu bloku, storil smrtni greh :slap:

...odresitve na zalost ne bo, ker si namrec dal glas kvazi levemu bloku. Jaz se vedno cakam na prave levicarje, prave socialdemokrate. Sicer mi se ni cisto jasno kateri so ali bodo to, ampak kristalno jasno mi je, da ti to niso. Zal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex on je že dobil,pa še bo - toliko penzijona,da ti cel življenje neboš prišparal. :headbang: :headbang:

Za Janšo ti bo pa še žal,samo počakaj 4 leta,če bo ta rdeča koalicija sploh zdržala!!!!

Pahor kot lider zagotovo ne bo zdržal, ker je šibka persona.

No, upam, da bo levo-sredinska koalicija zdržala.

Janšisti pa se lahk mal pod nosom obrišete. .. ;)

Že čutim svež zrak ... prav malo lažje se diha spet ... se mi zdi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Janez Janša, hvala za sodelovanje, vam gospod Bajuk, pa srečno, in vse dobro v pokoju.

Janša se je bojda zabarikadiral v bunker ... (deruntergangpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.finance.si/224172/Osmoljenci_volitev

Volivci niso izvolili sedem dosedanjih ministrov iz vrst stranke SDS, pred vrati parlamenta pa so ostali tudi predsednika SLS in SMS Bojan Šrot in Darko Krajnc, ter podpredsednik SLS Janez Podobnik

Kljub dobrim volilnim rezultatom, pa se nekaterim poslancem in ministrom ni uspelo uvrstiti v parlament.

Najbolj odmevno ime iz vrst SD, ki mu ni uspel preboj v parlament je poslanec Milan M. Cvikl, dovolj glasov volivcev pa niso zbrali med drugim tudi Miroslav Klun, Jure Meglič in Eva Štravs Podlogar.

Sedem ministrov SDS ostalo pred vrati

Pri SDS se v parlament niso uvrstili zunanji minister Dimitrij Rupel, minister za kulturo Vasko Simoniti, minister za javno upravo Gregor Virant, ministrica za zdravstvo Zofija Mazej Kukovič, minister za notranje zadeve Dragutin Mate, minister za šolstvo Milan Zver, minister za razvoj Žiga Turk in med drugim še Polonca Dobrajc, Dimitrij Kovačič, Miran Pavlin, Romana Jordan Cizelj, Zvonko Lah, Gregor Pivec, Srečko Hvauc, Robert Časar, Bine Matoh in Rudi Veršnik.

Neuspešno tudi nekateri kulturniki pri Zares

Dovolj podpore niso zbrali tudi kandidati pri stranki Zares: Bogdan Biščak, Vito Rožej, Lado Leskovar, Janez Kopač, Esmeralda Canjuga Vidmar, Cvetka Zalokar - Oražem, Roman Jakič, Miha Ulčar, Matej Požun, Tadej Slapnik, Alenka Šoštarič in Feri Lainšček.

Erjavcu ni uspelo

Pri Desusu preboj v parlament ni uspel predsedniku stranke Karlu Erjavcu, predsedniku sindikata KNSS Dušanu Rebolju, najmlajši kandidatki Tei Konrad, pa tudi Doru Hvalici, Mitji Meršolu, Jožefu Zimšku in Patriku Peroši.

Šrot in Podobnik ostala zunaj

Zunaj parlamenta so ostali tudi Franc Mišič, Matjaž Peskar in Peter Thaler iz Jelinčičeve stranke SNS.

Izvoljena pa nista bila niti predsednik in podpredsednik stranke SLS Bojan Šrot in Janez Podobnik, prav tako ni uspelo predsedniku stranke SMS Darku Krajncu. Volivci se niso odločili niti za župana Železnikov Mihaela Prevca, Nado Skuk, Miho Jazbinška in Franca Čebulja.

Pri LDS ostalo zunaj nekaj znanih imen

Iz vrst LDS se v parlament niso uvrstili Lucija Čok, Črtomir Špacapan, Draško Veselinovič, Anton Anderlič, Marjan Šetinc, Alenka Žavbi Kunaver, Jožef Školč, Aleš Bučar Ručman, Slavko Ziherl, Aleš Gulič, Davorin Kračun, Rudolf Moge in Mitja Slavinec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskrene čestitke volilcem, ki so izločili bagro kakršna je bila znanstvenica z znanstvenimi objavami v lokalnem "Naš časopis", skoraj plešasti zarukani kmetavzarski smrkolinski radikalnež, pastir iz bankrotiranih pamp in Herr Flick.

Vsaj to, če nič drugega je demokratični uspeh letošnjih volitev. Jasen glas kleru najbolj priliznjeni in podložni stranki obloženimi s preperelimi kostmi, da naj izginejo na smetišče zgodovine in tam strohnijo do konca, ne pa da delajo nepopravljive škode narodu in ga razprodajajo najkrutejši in največji multinacionalki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj samo povem, da je na po tistih majhnih kmečkih vasicah, kjer je narod manj izobražen in bolj veren povsod močno povedel Janša, tudi po 60-70% glasov je imel, vem ker sem v komisiji, pa sem malo povprašal po ostalih voliščih.. Ampak k sreči mu letos tudi to ni pomagalo.

Waw,a ti dejansko mislis da je za Janso volil vecinoma manj izobrazen narod??? U pismo,spet neki novga vem... Cerkev je pa bolj naklonjena Nsi kot pa sds-u ;)

Ce se ti pa slucajno da kej gledat,si pa poglej se tole http://volitve.gov.si/dz2008/rezultati/izidi_okraji.html Tuki je po volilnih okrajih,da bos vidu kje je kaksna stranka dobila vec glasov :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dex, malo ti je "vujslo", a ne? Prav rad preberem tvoje poste, ki se ticejo motociklizma, ta tvoja hipoteza je pa cisto mimo. Torej, "pravi" folk je v velikih mestih, vse ostalo je neumno. Med drugim tudi zato, ker je verno.

In midva sva iz relativno malih mest(ec)... :hmm:

Nič mu ni ušlo. Ima čisto prav, le malo si priredil njegove besede. Pa to ti je že on odgovoril.

V prid njegovemu razmišljanju so tudi poteze, ki jih je vlekla dosedanja vlada z zvišanjem šolnin in sploh podrejanjem znanja kapitalu. Neuke ljudi, torej tiste, ki se niti v širjenju znanja prijaznih časih niso hoteli izobraziti in tiste, ki se niso sposobni zaradi psihičnih ali sedaj finančnih težav lahko spretno vodiš za nos. K temu vera, bolje rečeno nauki in pridige cerkve ogromno pripomorejo. Neukost in zloraba ljudi gre s Katoliško cerkvijo, Vatikanom v krepki navezi. Že dolga stoletja!

Zato pa gre meni tako na kozlanje, ko vidim vso to frdamano pokvarjeno politiko ko se razkazuje po cerkvah pri vseh pasjih procesijah. To je čista zloraba šibkih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waw,a ti dejansko mislis da je za Janso volil vecinoma manj izobrazen narod??? U pismo,spet neki novga vem... Cerkev je pa bolj naklonjena Nsi kot pa sds-u ;) ...

Cerkev je že naklonjena NSi-ju, ker je njen ministerski nabor brezkompromisno ropal narod po njenem naročilu. In ker je cerkev postala preveč agresivna v svoji politiki tudi po samih farah, se jim je to maščevalo in dobršen del njenih volilcev se je o brnil k rezervni opciji SDS. Sicer bi tudi ti izgubili več kot so. Poleg tega je treba SDS-u pripisati še vse bivše komuniste (rasa veternic) in vaške aktiviste, ki so v napačni veri videli spet svoj petelinji položaj na vaškem kupčku gnoja. O akademskih nazivih, s katerimi se repenčijo pa ne vem povedati nič dobrega. Namignem naj le na razprodajo in korupcijo. Pa tudi sicer, akademski naziv še ne pomeni pameti in razsodnosti. Študiran bik je namreč nevarnejši kot tisti običajni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa zadovolen,da Nsi-ja pa Lipe ni v parlamentu :)

Se strinjam. Le da bi poleg Lipe morala izpasti tudi SNS. Prej v celoti ali potem po delitvi je po besedah nekaj poslancev (u četiri oka) to najbolj koruptivna stranka. Na govorniškem odru govore eno, pritisk na gumb pa je čisto drugačen. Sem lepo preizkusil to teorijo pri sprejemanju zakona o gozdovih in naslednjega o lovu. Ista bagra, ki si je pač želela drugačne delitve umazanega denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam stavit, da bo kljub volilnim napovedim zmagala SD ! ! :naughty:

saj ne da bi se hvalil, škoda edino da nobeden ni upal kontra stavit ! :smoke:

ps

na graškem vlakovnem poštnem terminalu se je našla vreča z 30 tisoč glasovi iz diaspore ! mate šped d.o.o. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!