Skoči na vsebino

VOLITVE 2008


SF

Priporočene objave

Bajuk je nakradu tist kar je meu za ukradt zdej bo pa poletetel nazaj v argentino.

Emm ... a maš kake dokaze? Pismo če kdo, potem on ni sposoben kraje, po mojem mnenju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi v tujino jih je bilo poslanih celo 50.000... te še niso bile preštete in upoštevane, ker se baje nobena še ni vrnila.

Tudi ameri so leta 2000 šteli večkrat oz. tako dolgo, dokler je bilo potrebno, da je ratalo.

Leta 2004 se je iz tujine vrnilo 4000 glasovnic cirka ...

In tudi če dobi janša za kak procent ali dva ali tri absolutno zmago - vlade ne bo mogel sestaviti ... In, ne pozabite - Finci obljubljajo že to zimo nek sodni spektakel . :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga qrca o mojem življenju v moji državi odločajo tisti, ki po možnosti še nikoli stopili niso vanjo. :angry:

Naj se za svoje riti brigajo na svojih dvoriščih, pa najsi bodo Janezi ali Johni!

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: tisti, ki ste zagovarjali sedanjo vlado ... kako to ... da večina ministrov ni prišla niti v parlament?

(www.had.si)

Ministri, kje ste?

Neuradni rezultati volitev, ki so se zgodile včeraj, prinašajo zanimiv pogled na ministre trenutne oblasti. Glede na to, da so bili ministri predstavljeni kot visoko sposobni in zaupanja vredni, jim volivci v večini primerov niso dali ponovne možnosti, da zasedejo stolčke v parlamentu.

Seveda se lahko, z glasovnicami iz tujine, rezultati še spremenijo. Vendar trenutno vse skupaj izgleda takole:

V parlamentu:

Janez Janša - Predsednik vlade

mag. Andrej Vizjak - Minister za gospodarstvo

mag. Radovan Žerjav - Minister za promet

Zunaj parlamenta:

dr. Andrej Bajuk - Minister za finance

Dragutin Mate - Minister za notranje zadeve

dr. Dimitrij Rupel - Minister za zunanje zadeve

dr. Lovro Šturm - Minister za pravosodje

Karl Viktor Erjavec - Minister za obrambo

Marjeta Cotman - Ministrica za delo, družino in socialne zadeve

Iztok Jarc - Minister za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

dr. Vasko Simoniti - Minister za kulturo

Janez Podobnik, dr. med. - Minister za okolje in prostor

dr. Milan Zver - Minister za šolstvo in šport

Zofija Mazej Kukovič - Ministrica za zdravje

dr. Gregor Virant - Minister za javno upravo

Mojca Kucler Dolinar - Ministrica za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo

dr. Ivan Žagar - Minister brez resorja, pristojen za področje lokalne samouprave in regionalne politike

dr. Žiga Turk - Minister brez resorja, pristojen za usklajevanje in spremljanje izvajanja

strategije razvoja Slovenije ter gospodarskih in socialnih reform

Odstreljeni/odstopljeni ministri, ki niso prišli v parlament:

mag. Andrej Bručan - Minister za zdravje

dr. Jure Zupan - Minister za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo

Janez Drobnič - Minister za delo, družino in socialne zadeve

mag. Janez Božič - Minister za promet

Marija Lukačič - Ministrica za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: tisti, ki ste zagovarjali sedanjo vlado ... kako to ... da večina ministrov ni prišla niti v parlament?

no, pa odštejmo lahko še Žerjava ker ni SDS. slabo, slabo sad0125.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar me najbolj veseli, predvsem Bajuk in Rupel :evilgrin:

Zunaj parlamenta:

dr. Andrej Bajuk - Minister za finance

Dragutin Mate - Minister za notranje zadeve

dr. Dimitrij Rupel - Minister za zunanje zadeve

dr. Lovro Šturm - Minister za pravosodje

dr. Vasko Simoniti - Minister za kulturo

Janez Podobnik, dr. med. - Minister za okolje in prostor

dr. Milan Zver - Minister za šolstvo in šport

Zofija Mazej Kukovič - Ministrica za zdravje

dr. Gregor Virant - Minister za javno upravo

dr. Ivan Žagar - Minister brez resorja, pristojen za področje lokalne samouprave in regionalne politike

Janez Drobnič - Minister za delo, družino in socialne zadeve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar me najbolj veseli, predvsem Bajuk in Rupel :evilgrin:

Zunaj parlamenta:

dr. Andrej Bajuk - Minister za finance

Dragutin Mate - Minister za notranje zadeve

dr. Dimitrij Rupel - Minister za zunanje zadeve

dr. Lovro Šturm - Minister za pravosodje

dr. Vasko Simoniti - Minister za kulturo

Janez Podobnik, dr. med. - Minister za okolje in prostor

dr. Milan Zver - Minister za šolstvo in šport

Zofija Mazej Kukovič - Ministrica za zdravje

dr. Gregor Virant - Minister za javno upravo

dr. Ivan Žagar - Minister brez resorja, pristojen za področje lokalne samouprave in regionalne politike

Janez Drobnič - Minister za delo, družino in socialne zadeve

Mene pa tale ... grrrrr, sem žal dobro vzgojena. Bi rekla nekaj!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tale najbolj grize: dr. Lovro Šturm - Minister za pravosodje!!! Pri vseh pizda*ijah ki jih imamo v sdstvu, mu je bil edini cilj "dokazati" nedolžnost narodnega izdajalca Rožmana!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor se jaz spomnim, je levica tulila predvsem o revnih slojih, je pa znano, da so revnejši sloji manj izobraženi. Torej zgornje trditve o manj izobraženem desnem volilnem telesu ne držijo. :whistle:

dobr twist ja. odlično si zapalamudil heeh. pozabljaš na tiste izobražence, ki so jim enkrat, takrat v zgodovini rekli razsvetljenci, na tiste ki so, kljub kraljevskemu statusu, ni bilo vseeno za kmete. na ljudi ki imajo vest, in se zavedajo odgovornosti.

da slučajno nebo kdo mislil, da so bli to cerkveni ljudje, vam lahko nalimam en košček Trubarjevga pisanja

Na Slevici, blizu mojega doma na Rašici, stoji cerkev Device Marije. Tu so vsem znana Šavleča Katarina, vdova Margareta Hudakončevka in moj stric, mlinar Gregor Trubar, pripovedovali, da se jim prikazuje Devica Marija in da želi, da na Slevici postavijo nunski samostan. Ljudje so k cerkvi začeli prinašati obleko in živino. Od tega so duhovniki in ključarji dobro živeli, vendar so bili na koncu kaznovani: duhovnika je ubil njegov svak, ključarje so ujeli Turki, strica Gregorja je ubilo drevo, Hudakončevka pa je – nihče ne ve kako - umrla na poti v Ah. Podobne zgodbe se skrivajo tudi pri drugih cerkvah, ki stojijo po slovenskih gorah. Ob tem duhovniki, škofi in nekateri veliki gospodje molčijo, saj na račun praznoverja preprostih ljudi dobro živijo in služijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

da slučajno nebo kdo mislil, da so bli to cerkveni ljudje, vam lahko nalimam en košček Trubarjevga pisanja

...

Ko si že omenil Trubarja in njegovo pisanje in ker vemo, da mu cerkev ni bila "naklonjena", taista cerkev, ki se vpleta v naša življenja še danes ...

Pojdite na tisti konec, tam okoli Rašce vprašat koliko časa si ljudje svojim otrokom niso upali dati imena Primož. Sem se ravno par tednov nazaj tam z domačini pogovarjal. Toliko o cerkvi in njenem vplivu na življenja ljudi.

Da, za največjo zmago teh volitev štejem izpad stranke narodnih izdajalcev NSi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, za največjo zmago teh volitev štejem izpad stranke narodnih izdajalcev NSi!

Drzi. Se bodo pa zdaj malo selili in na naslednje volitve pridejo vsi v eni stranki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tale najbolj grize: dr. Lovro Šturm - Minister za pravosodje!!! Pri vseh pizda*ijah ki jih imamo v sdstvu, mu je bil edini cilj "dokazati" nedolžnost narodnega izdajalca Rožmana!!!!!

..pa še tega mu ni uspelo narediti... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.....hudičevo zajebana situacija......vedni in znova tja......odhajajo eni in isti!!!!!

Le kaj je v zraku, da je tako stanje........ :hmm: cvetni prah morda?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak čas teče, tehnika gre naprej. In boljševiki niso stvar preteklosti, Mladi Forum SD je imel po oglasih "red book". Rdeče knjižice so torej spet "in".

Kalimero jo je verjetno že odmrznil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!