Skoči na vsebino

VOLITVE 2008


SF

Priporočene objave

Leta 2004 se je iz tujine vrnilo 4000 glasovnic cirka ...

In tudi če dobi janša za kak procent ali dva ali tri absolutno zmago - vlade ne bo mogel sestaviti ... In, ne pozabite - Finci obljubljajo že to zimo nek sodni spektakel . :)

2407, če smo natančni ;)

Vir Poročilo o izidu rednih volitev v DZ 2004

Takrat so lahko glasovali le tisti, ki so to zahtevali. Letos pa je bilo poslano vsem državljanom s stalnim prebivališčem v tujini (45.500 glasovnic ali nekaj takega). Za predsedniške volitve so dobili iz tujine za prvi krog 8.291 in drugi krog 8.534 glasovnic (Vir: Poročilo). Število glasovnic poslanih v tujino je bilo za zdajšnje in predsedniške volitve približno enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak čas teče, tehnika gre naprej. In boljševiki niso stvar preteklosti, Mladi Forum SD je imel po oglasih "red book". Rdeče knjižice so torej spet "in".

Kalimero jo je verjetno že odmrznil.

Malček poguglaj........boljševiki so kaj???????

Mladi forum SDS.......rumeno modre

Mladi forum NsI........črno belo modre

Mladi forum ............

Jebeš barve.........tut men je najlepša rdeča......ampak ne na AlwaysUltra.......takrat je potem bolj sušno obdobje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi forum SDS ne obstaja. Obstaja SDM.

Poanta ostaja. Svojih korenin sploh ne skrivajo in se z njimi celo hvalijo ...

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zafurana država s strani vaših prednikov ni dovolj, bi jo radi še enkrat? :whistle:

Jaz še kar ne vidim nobene romantike v komunizmu, diktatura kot diktatura. Potem ne vem kaj se zmrdujete nad nacizmom, saj je precej podobno. :)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi forum SDS ne obstaja. Obstaja SDM.

Poanta ostaja. Svojih korenin sploh ne skrivajo in se z njimi celo hvalijo ...

SDM.......sado mazo.........jap verjamem, da moraš bit teh kvalitet........ob takem vodji :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še za boljševike, ki kar nočejo in nočejo tja, kjer jim je mesto ...

Po končani oktobrski revoluciji je nova oblast sprejemala svoje zakone. Eden med njimi je veleval, da se odslej žena ne sme več pretepati, kar je bilo v carski Rusiji (in še marsikje drugod, ponekod še danes) dovoljeno...

Mužik se je vprašal:a zato sem se boril?...

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno čist resno vprašanje. Pravijo da bo zdej bogatija... A je že čas da si vzamem kredit za nov motor, al naj še mal počakam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno čist resno vprašanje. Pravijo da bo zdej bogatija... A je že čas da si vzamem kredit za nov motor, al naj še mal počakam?

Po mojem ga kr vzami, en tak konkreten kreditek... :naughty: Tak iz obupa si eno fajn makino kupi in bo življenje kr lažje.... :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno čist resno vprašanje. Pravijo da bo zdej bogatija... A je že čas da si vzamem kredit za nov motor, al naj še mal počakam?

ne jemlji!!! kredit ti ne da politik ampak banka in banke bodo obroke dvigovale, nenazadnje morajo zaflikat luknjo za ugodne kredite ki so jih dale za tajkunske prevzeme z žegnom velikega vodje.

ups, to zadnje sveda je samo komunistična propaganda! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi forum SDS ne obstaja. Obstaja SDM.

Poanta ostaja. Svojih korenin sploh ne skrivajo in se z njimi celo hvalijo ...

Z lepim se imajo za hvalit, ja!! Izdajalci!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno čist resno vprašanje. Pravijo da bo zdej bogatija... A je že čas da si vzamem kredit za nov motor, al naj še mal počakam?

Pa če ne bo zneslo, lahko ob rubežu še vedno avto ponudiš in motor ti ostane. :P

Kar pogumno!

Ob vsem tem dogajanju okoli volitev, ob vseh sistemih, ki smo jih mi starejši že "dali skoz", ob vseh kolobocijah, ki jih prinese nova menjava na vrhu, ob vsem tem me kar želodec boli.

Če bi lahko zamahnila s čarobno paličico, pa prosim, nikar ne planite, to ni iztočnica, je le moje razmišljanje, pa še to zelo "vesoljsko", bi v glave tistih, ki se tako grebejo za oblast in imajo tako pregrešno željo ponuditi svojim ovčicam boljše pašnike, pričarala eno samo misel, v katero bi resnično verjeli:"Država zadovoljnih državljanov ima čvrsto in dobro perspektivo. Lahko se razcveti!"

Tako pa imamo na razpolago le plevel, pa še ta je vedno manj odporen.

Ljudje dragi, mene je postalo strah.

V dolini Šentflorjanski resno zaudarja.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno čist resno vprašanje. Pravijo da bo zdej bogatija... A je že čas da si vzamem kredit za nov motor, al naj še mal počakam?

Nebi vedu z glave......prašaj Urško, če se je njen Janezek zapufal za njenga Cliota.

Če odgovori z DA......potem teci v banko, dokler še vlada Janezek.

Če je odgovor NE.....in da se je sama.......ponovi dejanje iz prve ponujene možnosti.

Če je kupljen na keš......prosi Janezka, da še tebi odstopi kanček pogače, ki mu jo je poklonila Patria.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy pol se bolj splača počakat kak mesec al pa dva de bojo plače 2000 ojrotov?

tvoja ne, ker mi komunisti si zapomnimo kdo je proti nam. tebe bo že nova UDBA porihtala da boš srečen če boš na minmalcu :whistle:

bojte se pošteni bogaboječi ljudje, komunisti so se vrnili! (pa ne mislim Janše) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ne Mutika...

mal si pobrkala...

to je bilo v deželi danski...

... poor Yorick :cry:

Pa ne, da še vidiš kjerkoli (nisem se zmotila, v deželi Šentflorjanski, ne danski), kakšen preostanek možganov?

Yorick is gone ... :cry: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zafurana država s strani vaših prednikov ni dovolj, bi jo radi še enkrat? :whistle:

Jaz še kar ne vidim nobene romantike v komunizmu, diktatura kot diktatura. Potem ne vem kaj se zmrdujete nad nacizmom, saj je precej podobno. :)

Tudi tvoji so jo prav tako zafurali ... Soudeleženi so bili, če te že to toliko žulji ...

Mimogrede - a si še nacisti, kot si bil včasih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če odgovori z DA......potem teci v banko, dokler še vlada Janezek.

Če je odgovor NE.....in da se je sama.......ponovi dejanje iz prve ponujene možnosti.

Če je kupljen na keš......prosi Janezka, da še tebi odstopi kanček pogače, ki mu jo je poklonila Patria.

Mogoče je pa clio 8x8? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena najboljših izjav......povolilnih.......ki sem jih slišal ve teh dneh........in več kot kristalno jasno opisuje trenutno stanje naše politike je:

Pahor do konca mandata ne bo priznal, da je zmagovalec.........Janša do konca opozicijskega mandata, ne bo priznal, da je poraženec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če ne bo zneslo, lahko ob rubežu še vedno avto ponudiš in motor ti ostane. :P

Kar pogumno!

Ob vsem tem dogajanju okoli volitev, ob vseh sistemih, ki smo jih mi starejši že "dali skoz", ob vseh kolobocijah, ki jih prinese nova menjava na vrhu, ob vsem tem me kar želodec boli.

Če bi lahko zamahnila s čarobno paličico, pa prosim, nikar ne planite, to ni iztočnica, je le moje razmišljanje, pa še to zelo "vesoljsko", bi v glave tistih, ki se tako grebejo za oblast in imajo tako pregrešno željo ponuditi svojim ovčicam boljše pašnike, pričarala eno samo misel, v katero bi resnično verjeli:"Država zadovoljnih državljanov ima čvrsto in dobro perspektivo. Lahko se razcveti!"

Tako pa imamo na razpolago le plevel, pa še ta je vedno manj odporen.

Ljudje dragi, mene je postalo strah.

V dolini Šentflorjanski resno zaudarja.

:cry:

maš prov, v sloveniji še vedno traja državljanska vojna :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!