Skoči na vsebino

VOLITVE 2008


SF

Priporočene objave

No JJ je sam šel v Marijino oddajo pa še darilo je dobil ... pa ne samo on. Evo ti linkič

sem slišal, da mu denarnive ni upala dat

v dnevniku je malo drugačna verzija

kakorkoli že njegova stvar in posledice bo trpel na volitvah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal, da mu denarnive ni upala dat

v dnevniku je malo drugačna verzija

kakorkoli že njegova stvar in posledice bo trpel na volitvah

V dnevniku je original verzija. Denarnice mu ni dala, ker je preveč "cortkan" :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dnevniku je original verzija. Denarnice mu ni dala, ker je preveč "cortkan" :rolleyes:

sem na teletekstu ali na najdi.si prebral mal drugačno original verzijo

predvidevam, do so različni prevajalci in zato pride do razlike :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem na teletekstu ali na najdi.si prebral mal drugačno original verzijo

predvidevam, do so različni prevajalci in zato pride do razlike :evilgrin:

Moj prijatelj Mika iz Finske pravi, da je cortkan kar ok :grim

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prijatelj Mika iz Finske pravi, da je corktan kar ok :grim

Men je Urška :winkiss: bolj všeč on pa mi je, že ko sem ga na roški videl, "kao sa juga"

Ampak ne morš verjet kako ženske skozi (nevem) karizmo, avtoriteto, funkcijo,..vidijo moške ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je Urška :winkiss: bolj všeč on pa mi je, že ko sem ga na roški videl, "kao sa juga"

Ampak ne morš verjet kako ženske skozi (nevem) karizmo, avtoriteto, funkcijo,..vidijo moške ?!

Mika je tip :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urška........Volkec.... :alien1: :alien1:

Ne maram bab......k skos u hribe bežijo......preveč partizansko..........tko so delal Slovenski izdajalci, k so pred Švabi v gošo in hribe bežal.......(by CyCpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urška........Volkec.... :alien1: :alien1:

Ne maram bab......k skos u hribe bežijo......preveč partizansko..........tko so delal Slovenski izdajalci, k so pred Švabi v gošo in hribe bežal.......(by CyCpress)

Kaj pa takšne, ki so mlade in imajo rade stare hropce? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobr potegnejo..........se jih ne branim :evilgrin:

Katero trditev...pardon.....kategorijo..... ti izpolnjuješ?????? :winkiss: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobr pobegnejo..........se jih ne branim :evilgrin:

Katero trditev...pardon.....kategorijo..... ti izpolnjuješ?????? :winkiss: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Nobene :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale.....imaš moj glas......pa tut......če na listi SJN kandidiraš!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Kaj je pa SJN??? Slovenska Janšistična Nacionala? Slovenski Janezi Naprej??? Slovenski Jugo Napad??? Slovenska Jugo Nacionala???

Sploh pa, mi ne gre tako slabo, da bi kandidirala za karkoli :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal, da mu denarnive ni upala dat

v dnevniku je malo drugačna verzija

kakorkoli že njegova stvar in posledice bo trpel na volitvah

pa po netu (youtube) kroži video, v katerem mu na koncu, po koncu intervjuja, ko on že odhaja, reče "May the Force be with you" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale.....imaš moj glas......pa tut......če na listi SJN kandidiraš!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Al pa na TLN - Top Lista Nadrealista. Tam dobi vsak moj glas :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa SJN??? Slovenska Janšistična Nacionala? Slovenski Janezi Naprej??? Slovenski Jugo Napad??? Slovenska Jugo Nacionala???

Sploh pa, mi ne gre tako slabo, da bi kandidirala za karkoli :grrr

Slovenska Jugo Nostalgija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam stavit, da bo kljub volilnim napovedim zmagala SD ! sicer je razlog rahlo banalen, a takšen je pač povprečen slovenski volilec, katerih ima trenutno največ SDS ! tudi LDS bo višje kot ji kažejo trenutne projekcije ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam stavit, da bo kljub volilnim napovedim zmagala SD ! sicer je razlog rahlo banalen, a takšen je pač povprečen slovenski volilec, katerih ima trenutno največ SDS ! tudi LDS bo višje kot ji kažejo trenutne projekcije ! :naughty:

nikar ne precenjuj slovenskega naroda. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam stavit, da bo kljub volilnim napovedim zmagala SD ! sicer je razlog rahlo banalen, a takšen je pač povprečen slovenski volilec, katerih ima trenutno največ SDS ! tudi LDS bo višje kot ji kažejo trenutne projekcije ! :naughty:

Še vedno upam na razplet kot se je zgodil pri predsedniških volitvah. Vse je možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vse si tele naši politiki pod nos mečejo...krivijo...obtožujejo....obljubljajo.... sami sebe po prsih tolčejo.... druge popljuvajo.... lažejo... celo rečejo da so še ene nedolžne (sicer res politično), drugi pa pol komentirajo kot mali otroci itd itd.

Takšna soočenja, bi lahko TV komot dala pod zabavni program z naslovom.... "sej ne more biti res, pa je".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno upam na razplet kot se je zgodil pri predsedniških volitvah. Vse je možno.

Na predsedniški je po 1. krogu blo znano kakšen bo n akoncu rezultat in s en eda primerjat

Je pa možno presenečenje. L. 2004 so tudi vs eankete kazale zmago LDS in je dobila SDS. A so ankete lagale al pa je imela takrat LDS vse medije pod sabo.

Bomo vidli

Če je zdaj tako z SDS kot se večkrat Janši očita in se je proti nemu zaradi tega podpisovalo peticije, bo SDFS pušnila na volitvah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če pa je z mediji in anketami še vedno tako kot 2004 (kar je bolj verjetno), bo pa levica grdooo poražena kljub vsem svinjarijam, katere si je letos že privoščila v volilni kampanji... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da je tudi na obcestnih SDS-ovih plakatih ob vsakem kandidatu v ozadju tudi veliki vodja. Ali tako tudi uradno kazejo nesamostojnost svojih kandidatov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se pravi poštenost. Sej bi se tudi kandidati LDS, ZL upsssss SD pa Zares slikal z modrookim božanstvom, ampak rajši ljudem mažejo oči z neko lažno neodvisnostjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!