Skoči na vsebino

bencin skozi zračni filter


Sakelsek

Priporočene objave

Pozdrav,

Imam en problem, zjutraj sem se zbudo pa sn opazo da v garaži vse smrdi po bencinu,ugotovil sem da je teklo iz skutera... sem razršraufal vse, pogledal če kje kesl pušča, nazadnje ugotovil da mi teče skozi zračni filter :S... problem pa je ker sploh noče vžgat... oz. na 300 poskusov je enkrat vžgal... sploh ne da zvoka pa nič, bencin pride do svečke, ker vedno ko spucam svečko pa pol če pogledam je masna... nevem ke bi blo narobe?

LP nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

Imam en problem, zjutraj sem se zbudo pa sn opazo da v garaži vse smrdi po bencinu,ugotovil sem da je teklo iz skutera... sem razršraufal vse, pogledal če kje kesl pušča, nazadnje ugotovil da mi teče skozi zračni filter :S... problem pa je ker sploh noče vžgat... oz. na 300 poskusov je enkrat vžgal... sploh ne da zvoka pa nič, bencin pride do svečke, ker vedno ko spucam svečko pa pol če pogledam je masna... nevem ke bi blo narobe?

LP nejc

Če imaš dellortov uplinjač preveri če imaš zamašene odduške. To kar si opisal se je meni dogajalo ko sm mel zamašena odduška z cevko, sm dal stran je blo use ok.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!