Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

... ta smisel mi je pa res že od nekdaj blizu ...  :kva2:

Hehe, tko je tud en, ki je zeno utopu mislu pa se mu na koncu ni izslo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ta smisel mi je pa res že od nekdaj blizu ...  :kva2:

 

Jao, pa tebi res mora človek vse razložit. Se vidi da voziš bemfla :D

 

To je tako. Probat ni greh v smislu tentar non nuoce , je pa lahko kaznivo dejanje  :grim

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si nam že toliko predpisov raztolmačil, da bi te zlahka prijavil šefu, ker še popoldan opravljaš delo javnega uslužbenca. Pa te ne bom, ker si zelo prijazen in ker vsakič sočustvujem, ko te poleti vidim kako se cel skrivljen na kawi prebijaš skozi ljubljanski promet. Res občudujem vse voznike SS-ov, ko vztrajate pri uporabi teh mučilnih naprav za prevoz po cesti. Nekaj skrajno religioznega je v tem, tako kot v tistem krvavem samobičanju šiitov v Iranu :grim

Temu bi lahko rekli že delo na črno! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno veste, da zadrogirancem (nimam lepšega izraza) zastonj delijo metadon, kateri naj bi bil kot zdravilo, vi morate pa plačevati za zdravila svojih otrok, kateri niso nič krivi, da so bolani ali poškodovani. Toliko o tem ali je zadrogiranec kriv za prometno nesrečo in ali bo odgovarjal za storjeno dejanje. Mislim, da smo vsi enotnega mnenja, da bi bil Goli otok počitnice proti tistemu, kar mu privoščimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metadon je samo še ena izmed mnogih reči, ki so jo izumli farmacevti, da si odrežejo kos narkomanske pogače. od heroina pač ni provizij...kako bi se zdravlo zadrogirance, če bi jaz mel kaj pr tem, pa tle ne bom pisal.

 

 

 

tale, ki se je zvečer pri polhovem gradcu ponesrečil, pa tud ne vem kaj je mislil. se ljudje res nič ne cenijo in jim res ni drago življenje, da še vsaj čelade ne morjo gor dat??? tega ne bom nikoli razumel....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, tko je tud en, ki je zeno utopu mislu pa se mu na koncu ni izslo. :)

a je bil prišteven??? Mene k moja raz...di sm vedno neprišteven!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno veste, da zadrogirancem (nimam lepšega izraza) zastonj delijo metadon, kateri naj bi bil kot zdravilo, vi morate pa plačevati za zdravila svojih otrok, kateri niso nič krivi, da so bolani ali poškodovani. Toliko o tem ali je zadrogiranec kriv za prometno nesrečo in ali bo odgovarjal za storjeno dejanje. Mislim, da smo vsi enotnega mnenja, da bi bil Goli otok počitnice proti tistemu, kar mu privoščimo.

 

Blablablabla ... 

 

jaz džankijem privoščim, da bi se dejansko družba ukvarjala z njimi na tak način, da ne bi bili več džankiji in bi lahko zaživeli normalno življenje. 

 

No, realnost je nekaj drugega. Ljudje so vedno, in bodo vedno, imeli težave zaradi frustracij ali slabe vzgoje in bodo vedno podlegali določenim drogam. Eni heroinu, eni adrnealinsko/endorfinskim šusom motorizma (ki tudi povzroča razne nezgode itd). 

 

Heroin in endorfin imata enake učinke. 

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedem na motor in s polnim gasom v prve maline. Ubožec ? Kje pa, največji divjak pod žarečo kroglo imenovano sonce. Fantiček prižge džoint in se kmalu prebada z iglo med prsti. Ubožec ? Seveda, kaj pa drugega. Le poglejte, kaj so mu naredila mamila. Kje je razlika ? Mene ni nihče silil obračati ročico za gas, pa tudi fantičku ni nihče tlačil travo v usta ali mu prebadal kožo in ga zastrupljal. Zakaj je motorist v malinah divjak, narkoman pa ubožec ? Oba sva se sama odločila za svoja dejanja. Nihče od naju ni imel prisluhov ali prividov, kateri bi naju silili v takšna dejanja. No, ja, narkomanček je med "seanso" marsikaj slišal in videl. Seveda, družba je kriva. Po tej teoriji je obstoj Motosveta kazniv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zakaj je motorist v malinah divjak, narkoman pa ubožec ? ...

 

Ker odvisnost od ožemanja gasa formalno ni priznana kot bolezen.

Lahko pa zainteresirani sprožijo pobudo, da se to uredi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Nihče od naju ni imel prisluhov ali prividov, kateri bi naju silili v takšna dejanja. No, ja, narkomanček je med "seanso" marsikaj slišal in videl. 

fak.. kakšna čudaka sta vidva ....  men se je pa to ene par let vleklo .. napadi so oslabeli (občasno med spanjem ene 17x na teden sicer še zmeraj obiram ovinke ) ko je bila garaža tako polna , da bi jo moral en mesec pospravljat da bi stlačil še kak motor noter...

 

Metadon je navadno ujčkanje narkomanoiv. Kakšno zdravilo neki. Zadevanje na stroške zdravstvene blagajne. Zasvojeni so, ubožčki... Jaz sem tudi zasvojen z motorjem, pa lahko grem k zdravniku, da mi predpiše...recimo naročilnico za Petrolov bencin, da ne bom na svoje stroške tankal? Isto je z metadonom.

pozabil si še brezplačni servis in gume  ... unim tud to sledi .... a jim potne stroške do ambulante tud povrnejo?

 

Ker odvisnost od ožemanja gasa formalno ni priznana kot bolezen.

Lahko pa zainteresirani sprožijo pobudo, da se to uredi.

a po tvoje so pobudo za metadonsko zdravljenje sprožili narkomani????  ne bom trdil ker se nisem pozanimal a dozdeva se mi , da so to uvedli farmacevti in podkupljivi zdravniki ter politiki aka odgovorni zakonodajalci.. vse zaradi zakonske zadostitve po legalnosti ogromnih zaslužkov ...  

  n o in tako smo prišli do ugotovitve , da je farmacevtski lobi veliko močnejši kot naftni ....bi si pa želel neko izenačenje moči med njima in se strinjam z motofrikom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

a po tvoje so pobudo za metadonsko zdravljenje sprožili narkomani???? ...

Šment, a sem kje kaj takega trdil? Al se je komu samo zdelo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper, dne 02 Nov 2013 - 10:09, pravi:

fak.. kakšna čudaka sta vidva ....  men se je pa to ene par let vleklo .. napadi so oslabeli (občasno med spanjem ene 17x na teden sicer še zmeraj obiram ovinke ) ko je bila garaža tako polna , da bi jo moral en mesec pospravljat da bi stlačil še kak motor noter...

 

pozabil si še brezplačni servis in gume  ... unim tud to sledi .... a jim potne stroške do ambulante tud povrnejo?

 

a po tvoje so pobudo za metadonsko zdravljenje sprožili narkomani????  ne bom trdil ker se nisem pozanimal a dozdeva se mi , da so to uvedli farmacevti in podkupljivi zdravniki ter politiki aka odgovorni zakonodajalci.. vse zaradi zakonske zadostitve po legalnosti ogromnih zaslužkov ...  

  n o in tako smo prišli do ugotovitve , da je farmacevtski lobi veliko močnejši kot naftni ....bi si pa želel neko izenačenje moči med njima in se strinjam z motofrikom...

Halo metadonček, tema je CESTNO in ne narkomansko :bum: nabijanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..je kar precej povezano s to temo -si pozabil, da je model v Fokusu bil zadet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motofrik, dne 02 Nov 2013 - 12:57, pravi:

..je kar precej povezano s to temo -si pozabil, da je model v Fokusu bil zadet?

...pa pijani so tut, pa bre čelade, pa prehitri pa inše in še..Vzrokov je miljavžnt in je res brezveze peljat temo v narkomanijo al pa pijančevanje ale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa pijani so tut, pa bre čelade, pa prehitri pa inše in še..Vzrokov je miljavžnt in je res brezveze peljat temo v narkomanijo al pa pijančevanje ale...

sam res, ostanmo raje "normalno" zadeti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa pijani so tut, pa bre čelade, pa prehitri pa inše in še..Vzrokov je miljavžnt in je res brezveze peljat temo v narkomanijo al pa pijančevanje ale...

 

Pobegnil je iz kraja nesreče, pustil človeka umret, ko so ga pa našli in zvekli na sodišče pa bi se pa rad nekako izvlekel s čimmanj ali celo brez kazni, po možnosti. To je še huje kot to, da je bil zadrogiran.

 

Dejstvo je, da tisti, ki nikoli ne odgovarjajo za svoja dejanja najlažje ta spet ponavljajo. Naj se pokne v žilo do smrti, pa bo odrešil svoje bližnje in vse ostale, ki se mu slučajno najdejo na poti. Naslednjič je to lahko tvoj ali moj otrok na kolesu....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej tko je v Sloveniji? A kdo za kej odgovarja, na visjem nivoju? Js morm, ce prpisdim 150 cez centr...me noben nc ne uprasa, ker je moja tablca na sliki. :slap: Pa nobenmu nc, mau prepiha.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantocci, dne 04 Nov 2013 - 20:13, pravi:

Pobegnil je iz kraja nesreče, pustil človeka umret, ko so ga pa našli in zvekli na sodišče pa bi se pa rad nekako izvlekel s čimmanj ali celo brez kazni, po možnosti. To je še huje kot to, da je bil zadrogiran.

 

Dejstvo je, da tisti, ki nikoli ne odgovarjajo za svoja dejanja najlažje ta spet ponavljajo. Naj se pokne v žilo do smrti, pa bo odrešil svoje bližnje in vse ostale, ki se mu slučajno najdejo na poti. Naslednjič je to lahko tvoj ali moj otrok na kolesu....

Stari moj to je Slovenija, drugje bi blo drugače, mislim v razvitih državah :music4: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Pobegnil je iz kraja nesreče, pustil človeka umret, ko so ga pa našli in zvekli na sodišče pa bi se pa rad nekako izvlekel s čimmanj ali celo brez kazni, po možnosti. To je še huje kot to, da je bil zadrogiran.

 

Dejstvo je, da tisti, ki nikoli ne odgovarjajo za svoja dejanja najlažje ta spet ponavljajo. Naj se pokne v žilo do smrti, pa bo odrešil svoje bližnje in vse ostale, ki se mu slučajno najdejo na poti. Naslednjič je to lahko tvoj ali moj otrok na kolesu....

al pa tvoj/moj otrok na igli.

vsem moralizatorjem bi prvoscu en fight z odvistnostjo. tak, oseben fight 1 na 1. Zelo blizkega sorodnika, morda otroka. To se dejansko lahko zgodi zelo enostavno. pa da vas pol vidim pisat, kako bi vi zdravli dzankije, jim svetovali zlate suse in podobno. Rad bi vas vidu kako cloveku k kozla se trese de mu dejansko lomi hrbet in oci obraca na belo pojasnite, de to je pa cist ist filing kot zamudit zbor ker mas gripo, in ne mors n motor...

Kreten s fordom je pac ubil cloveka in zbezal. Kazen more bit huda. Kot je meni znano, voznja pod vplivom ni stanje zmanjsane pristevnosti. pod to padejo resna psiho/nevroloska bolezenska stanja. ne pa naziranje. Sodna praksa v zadnjih casih je jasna. Macek, povzrocitelj nesrece na dolenjki je fasal 10 let, Cepec ki je do smrti zgazil 2 najstnici jih je kasiral osem. Tako da ne bluzite o kaki nepristevnosti. Ne fantazirajte o milih kaznih. Take enostavne delikvente znajo hitro in primerno kaznovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi imamo prav in vsi nimamo prav. Odvisno je od kota gledanja in posameznikove udeležbe v določeni situaciji. Dejstvo je, da je denar sveta vladar. Tukaj lahko upoštevamo še razno razne zveze in medsebojne usluge.

 

V zvezi s tem se spomnim primera policijskega inšpektorja, kateri je pijan kot čep povzročil prometno nesrečo in pobegnil s kraja. Ni ga bilo težko najti, saj je približno 10 km vozil po platišču in za seboj puščal cestni ognjemet. Ni kaj, ta plavi so ga takoj vrgli iz službe (so bile stare zamere, pa so se ga rešili), vendar je dobil zaposlitev na prometnem ministrstvu, preden so ga sploh odpustili iz MNZ. Ja, za to je poskrbel njegov politični prijatelj, bivši minister. Tako se to dela. Dobil je veliko boljšo službo z boljšo plačo. Cartman bo že vedel, katera dva modela sta, saj sta njegova "vaščana".

 

Zakoni so napisani in so veljavni. Vendar jih je potrebno izvajati v celoti in vedno. Ampak to se izvaja po partijski liniji, torej partijci za obloženo mizo, ostali s kosom kruha in vodo na beton.

 

Problem je v tem, da sodišča na silo iščejo olajševalne okoliščine za "izbrane" ali pa tudi ne za "izbrane", kar tako. Povzročitev prometne nesreče je ali prekršek ali pa kaznivo dejanje. To bo na grobo, da se ne zakomplicira zadeva. Se zgodi takšen dogodek in potem se odprejo knjige s predpisi in sankcijami. Je zapeljal v levo in trčil. Ok, 200 €, ker je prekršek. Je bil pijan, znesek pomnožimo s 5 ali z 10. Kakor komu ljubo. Seveda se vzame izpit in tista razbita škatla. Če je kaznivo dejanje, potem pa se pogovarjamo o odvzemu svobode in seveda daljšamo "počitnice" sorazmerno s pijanostjo in zadetostjo. Nekako tako bi lahko bilo, če bi bili druga ali pa tretja Švica. Pobeg s kraja in pri tem še zapustitev poškodovanega pa je lahko samo rešetke in skorja kruha z vodo na golem betonu. Zakaj sem tako oster ? Vsak pijanec je enkrat trezen. Pa naj trezen malo misli.

 

Priznam, ne maram pijancev in ne maram zadetkov. Še posebej, če sitnarijo. Vendar me ne motijo, če so nekje, kjer ne morejo škodovati drugim. Naj se nekam zaprejo in naj ne vozijo vozil. Pa saj jih sami poznate v svojem kraju. Je že kdo kakšnega pijanca ali zadetka zvlekel iz vozila in mu s tem preprečil vožnjo ? Verjetno ne, ker se je lažje režati in nanj kazati s prstom, ker ne more stati, vozil bo pa lahko, saj vendar sedi.

 

Je postalo že pozno in bom še kakšno pametno napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo metadonček, tema je CESTNO in ne narkomansko :bum: nabijanje...

halo sintić ... kreten je zafiksan vozil po CESTI ..če mogoče nisi zasledil je bil z avtom ... pa pejd se mal kam posvetovat glede pretirane agresije ..če te ena objava tolk iz tira vrže nisi za na cesto tud trezen ne ...

 

..je kar precej povezano s to temo -si pozabil, da je model v Fokusu bil zadet?

 

 

...pa pijani so tut, pa bre čelade, pa prehitri pa inše in še..Vzrokov je miljavžnt in je res brezveze peljat temo v narkomanijo al pa pijančevanje ale...

no in o miljavžnt razlogih se tukaj tudi krešejo mnenja ... dejansko o vsem , kar je prepovedano pri vožnji motornih vozil obiramo tukaj .. in posledice le teh kršitev ...

 

no da je pa vožnja brez čelade bila kriva za nesrečo pa še nisem slišal ... ali imaš mogoče kak link v rokavu ..dobr si ...  :OK:

 

 

 

.

al pa tvoj/moj otrok na igli.

vsem moralizatorjem bi prvoscu en fight z odvistnostjo. tak, oseben fight 1 na 1. Zelo blizkega sorodnika, morda otroka. To se dejansko lahko zgodi zelo enostavno. pa da vas pol vidim pisat, kako bi vi zdravli dzankije, jim svetovali zlate suse in podobno. Rad bi vas vidu kako cloveku k kozla se trese de mu dejansko lomi hrbet in oci obraca na belo pojasnite, de to je pa cist ist filing kot zamudit zbor ker mas gripo, in ne mors n motor...

Kreten s fordom je pac ubil cloveka in zbezal. Kazen more bit huda. Kot je meni znano, voznja pod vplivom ni stanje zmanjsane pristevnosti. pod to padejo resna psiho/nevroloska bolezenska stanja. ne pa naziranje. Sodna praksa v zadnjih casih je jasna. Macek, povzrocitelj nesrece na dolenjki je fasal 10 let, Cepec ki je do smrti zgazil 2 najstnici jih je kasiral osem. Tako da ne bluzite o kaki nepristevnosti. Ne fantazirajte o milih kaznih. Take enostavne delikvente znajo hitro in primerno kaznovat.

se mi zdi da je neka razlika če ti nekdo zbije otroka samo zato ker je zadet ali pa pijan ..

ker za tak primer , da ti ga na prehodu za pešce nekdo špikne z iglo heroina pač še nisem slišal... 

 

se pa strinjam s tabo , da je za vse okoli takega "pacienta" zelo težko..a to bi pasalo v neko drugo temo ... 

 

sam to da pa ne moreš na motor pa na tbor zaradi gripe  je pa res tko težko komu dotajčat ... sploh takemu kot si ga opisal...  

 

lej sej če to dela sam sebi naj če mu paše ...sem pristaš svobodne izbire .. a naj se potem držijo tega , da ne sedajo za volan ...

 

ni fora , da je vožnja pod vplivom stanje zmanjšane prištevnosti ...zagovarjati se hoče z zmanjšano prištevnostjo že preden je sedel za volan - torej je bil že prej zmanjšano neprišteven in se pač ni mogel zavedati tega , da je sploh sedel za volan ... ..to je pa razlika , ki lahko drastično spreobrne primer po pravni poti - moje laično mnenje glede prava ..

kar se tiče kazni bo pa sodniško kladivce povedalo ko bo poknulo ob nakovalce... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!