Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Verjetno je pri zapisu veliko "umetniške svobode" in dvoumnosti, ker sem jaz razumel, da sta končala v prepadu.

@Snečer Lokacijo si kar dobro "trofil" , se ujemajo zalivke v nulo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat slika iz kraja dogodka (slikal sem ob 15:28)

IMG_5243.JPG.faf7414cea60f9213a142fd644877eaf.JPG

Pogoji za vožnjo so bili idealni. Zalivk na tem ovinku v smeri jug ni je pa malo naprej odcep v desno (križišče) in AP zato tudi omejitev 60. Nevarnost nasproti vozečih, ki zavijejo levo.

2024_09_21_15_28.JPG.68560a1c2e7130b3b52bc0605f74c993.JPG

Temnejša zaplata označena, vendar tu ni drselo. Več olja ali kar je že bilo je bilo tam kjer stoji "organ" v svetlečem jopiču.

Ob 2. 10. 2024 ob 8:28, franc pravi:

Verjetno je pri zapisu veliko "umetniške svobode"

Papir (mediji) prenese veliko...

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, MiNa pravi:

Še enkrat slika iz kraja dogodka (slikal sem ob 15:28)

IMG_5243.JPG.faf7414cea60f9213a142fd644877eaf.JPG

Pogoji za vožnjo so bili idealni. Zalivk na tem ovinku v smeri jug ni je pa malo naprej odcep v desno (križišče) in AP zato tudi omejitev 60. Nevarnost nasproti vozečih, ki zavijejo levo.

2024_09_21_15_28.JPG.68560a1c2e7130b3b52bc0605f74c993.JPG

Temnejša zaplata označena, vendar tu ni drselo. Več olja ali kar je že bilo je bilo tam kjer stoji "organ" v svetlečem jopiču.

Papir (mediji) prenese veliko...

Me zanima kolko sta peljala v ovinek ... gre za tekoč, hiter ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

Me zanima kolko sta peljala v ovinek ... gre za tekoč, hiter ovinek.

50km/h je smrtna če se prelomiš ob drevo ali stebriček. Olje nudi trenutni zdrs in odlet, kdor ne vejame naj sam poskusi na poligonu. Ja lahko sta peljala, z ozirom na cesto med 60 in 160...kdo bi vedu. Dejstvo je in ob predpostavki normalnega cestišča, da gre še hitreje...aja preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čista logika, ampak nihče ne ve, koliko je šel projektil. tudi s 500ccm se da tam na full..načeloma pa ne odletiš v maline kar tako, če ni olja na cesti.

Zdej, a je pešhoja bolj varna?

Odgovor je DAm, in tudi sedenje doma na kavču, če ti slučajno slika ki je pripeta na steni ne pade na glavo :P

Bistvo mojega zapisa je, da je lahko ubogih 50km smrtnih, če se prelomiš na stebričku ograje. Gre kdo tam 50km/h?

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

čista logika, ampak nihče ne ve, koliko je šel projektil. tudi s 500ccm se da tam na full..načeloma pa ne odletiš v maline kar tako, če ni olja na cesti.

Zdej, a je pešhoja bolj varna?

Odgovor je DAm, in tudi sedenje doma na kavču, če ti slučajno slika ki je pripeta na steni ne pade na glavo :P

Bistvo mojega zapisa je, da je lahko ubogih 50km smrtnih, če se prelomiš na stebričku ograje. Gre kdo tam 50km/h?

 

 

 

tudi čebela je lahko smrtna, ki zleze v čelado :)

odgovor na vprašanje: hitreje, ko se pelješ, bolj je nevarno

jaz sem tam peljem 50 :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam načeloma prekoračujem omejitve za 10 km/h. To velja pri nas, da se izognem kazenskim točkam. Problem je, če se najde kdo, ki me z vožnjo za ritjo spravlja ob živce...včasih upočasnim in nakažem naj gre naprej, zadnjič pa tudi pri počasni vožnji ni hotel naprej, potem pa gas do konca in preko polne črte prehitevanje kolone. Ko sem se ga otresel pa slab občutek...kaj, če je kdo to snemal, kdo je vozil zadaj, zakaj mi je tega bilo treba...smo že v letih in nismo ravno ponosni na norosti. Na hrvaškem so pa nekje tako nizke omejitve, da je večkrat tudi 10 več prepočasi. Ko sva šla dol s kolegom sem mu povedal, da se skušam čimbolj držati omejitev samo potem, da ne bi preveč zaostal sem mu sledil, je šlo krepko nad omejitvami...dobro, da ni prišlo nič kasneje po pošti. Če ne drugega, slaba vest je kasneje, če se nori...😏

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • tourer
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!