Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Malo spremljamo in kolikor se ga da videt, je moped ena cestna jajca, temne (verjetno črne) barve. Ne vem, morebiti R6/R1, težko je pravočasno do okna/pred hišo priti, ko ga zaslišiš. Tip ima ponavadi na hrbtu en mini nahrbtnik, zjutraj v smer proti Lj okoli pol sedmih, nazaj tipično okoli desetih zvečer. Če maš kak info do koga stopit in ga primerno poučit o njegovem vedenju, sporoči.

Na tej relaciji sem imel nekaj "zgodb" z enim modelom na Falcotu. Dec ne more bit gladek, kakor sem nekajkrat opazil. Žal ga nisem nikoli uspel natančneje identificirat. Lahko je iz horjulske ali pa polhograjske doline.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale definitivno ni gladek. Dva preleta, dobesedno, v zadnje pol ure. Da bog da, da se nekam sesuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale definitivno ni gladek. Dva preleta, dobesedno, v zadnje pol ure. Da bog da, da se nekam sesuje...

Mogoče ga enkrat počakaj na cesti in probaj ustavit,pa ne se ga lotit s psovkami itd....pojasni mu na lep kulturen način,ker lepa beseda lepo mesto najde,vsaj pri meni to velja :) vrjemi da na ta način lahko več rešiš kot bilo kateri policaj ,pa še fant te bo ko bo šel drugič mimo kulturno pozdravil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeleti nekomu da se razbije tudi ni ravno gladko.

 

Poznam psihota, ki je totalno pijan na cesti ubil dva človeka, prej ko so ga vsaj za nekaj časa spravili na hladno. Pa se je samo čakalo, kdaj bo naredil kako resno pizdarijo. Še dva temule dirkaču podobna Rossi wannabija pa sem poznal - sta se kr sama odstranila s sveta. Pri takih psihopatih (kaj drugega oseba, ki takole brezbrižno ogroža okolico, niti ne more biti) je samo vprašanje časa, kdaj bo počilo in koliko jih bo najebalo zraven. Tako da se pardoniram, ker do osebe ne gojim ravno pozitivnih čustev. Pa da ne bo pomote - Cesta Dolomistkega Odreda ni lih speljana tako, da bi lahko "spregledal" kak znak za naselje. Sam tale po kratki ravnini sredi naselja še veselo navija in pade mimo enih 5 ne najbolj preglednih izvozov. Da dejstva, da imamo tule naokoli precej (nepredvidljivh) malih otrok, sploh ne omenjam. Psihopat, ni kaj za dodati.

 

Pa sam tudi nisem lih najbolj počasen motorist na svetu. Sam v naseljih, se pa ne zajebavam z usodo.

 

 

Mogoče ga enkrat počakaj na cesti in probaj ustavit,pa ne se ga lotit s psovkami itd....pojasni mu na lep kulturen način,ker lepa beseda lepo mesto najde,vsaj pri meni to velja :) vrjemi da na ta način lahko več rešiš kot bilo kateri policaj ,pa še fant te bo ko bo šel drugič mimo kulturno pozdravil.

 

Bom poskusil. Sam dvomim, da pri tej hitrosti sploh vidi kar izven onih par stopinj 'tunela'.

 

 

Al ga bo pa nalomu.

 

Tudi to je opcija. Na njegovem mestu je sicer ne bi poskušal... sam nikol se ne ve, kreten je kreten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al ga bo pa nalomu.

v vsakem primeru bo rezultat dober...al bo upošteval navodila al pa ga bo za tako odškodnino iztožil , da še peš ne bo mogel hodit..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vprašal hišno mačko, če ma kakega kalašnika na zalogi. Sej v resnici tud temu ne želim, da se sesuje. Da ga sreča pamet, to ja. Pa da mu auspuh lagri zaribajo če se ne bo umiril  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hod po isti trasi in isti čas vsak dan..se zapel za njim...pa boš vidu skje je  oz kdo je. napiš mu na listek par stvari  da ga strezneš, in napopaj na moped :D še najmanj komplikacij in deloval bo bolj kot osebno nadiranje... drgač pa da sreča tazga pamet mora prej  fajn kazn plačat al pa crash ..drugo ne pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z močnejšim flešem mu zabliskaj ko bo v preletu. Verjetno bo prišel nazaj pogledat če je radar. Če ne bo trznil je pa brezupen primer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sicer totalno proti nasilju a včasih za tiste ki se dajejo z IQ-jem magnitude poletnih temperatur pač zaleže le informacija iz prve roke (beri: batine).

 

Ko sem bil še mulc so policisti bolje opravljali delo in je definitivno zaleglo:

varianta a:

Te ustavijo brez čelade in ti zalepijo en lep šamar po kepi... ko vprašaš zakaj pa ti pove cesta te bo bolj bolela pa če bi mel čelado te nebi rabil opomnit.

varianta b:

Delaš pi****** pa te ustavijo ti povejo da so navdušeni nad tvojimi vragolijami zdaj pa še pokaži kako zgleda porivat kolo do prve bencinske ker boš kmalu brez zraka v njih...

 

Tako J****** kazni te kaznujejo le starše in naredijo situacije doma bolj sitne, vzgojno pa ni nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z močnejšim flešem mu zabliskaj ko bo v preletu. Verjetno bo prišel nazaj pogledat če je radar. Če ne bo trznil je pa brezupen primer. 

 

Imam take paciente ob hiši. Je prehiter in ni teorije, da ga ujameš s flešem, za to bi moral cel dan stat ob cesti in čakat z nafilanim flešem, kot oni iz Rogerg-jevega linka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

zjutraj v smer proti Lj okoli pol sedmih, nazaj tipično okoli desetih zvečer. 

Okvirno se ve kdaj ima on prelete, sicer ne bi predlagal tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, okvirno se ve kdaj ima prelete, o tem obvestiš policijo in čakaš, da ga ukrotijo. Če ne ukrepajo, pa mail na šefe v LJ. To vsak dan ponoviš, po enem tednu pa vse pošlješ na časopisne hiše.

Pri nas deluje. En starček na sredi ulice cel dan pazi, če kdo nepravilno parkira in takoj kliče policijo. Bog mu daj zdravja in dolgega življenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem Policije je, da ni preveč odzivna. In da se prikaže bolj na random, ponoči jih pa še nisem videl stati tule. Počasi bom spremenil stališče o naciradarjih (stacionarci) pa si enega zaželel direkt pred hišo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Žal ni edina na forumu, ki ima najbrž vrh glave nabijanja v čisto vseh temah.

 

 

nxyz, vsi smo krvavi pod kožo.... poglej si temo jadranska magistrala, črna gora, etc. boš takoj vedla, kaj ti hočem povedat....

 

sam da eni nabijamo/jo in za to isto dejanje ne moraliziramo/jo drugim....

 

pis :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nxyz, vsi smo krvavi pod kožo.... poglej si temo jadranska magistrala, črna gora, etc. boš takoj vedla, kaj ti hočem povedat....

 

sam da eni nabijamo/jo in za to isto dejanje ne moraliziramo/jo drugim....

 

pis :)

pa tole ne pozabit pogledat

 

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/32146-ducati-multistrada-mts-1200-2010/page-31

 

še kaj pametnjakovič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tole ne pozabit pogledat

 

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/32146-ducati-multistrada-mts-1200-2010/page-31

 

še kaj pametnjakovič?

pajkica,

 

prehitro se vžgeš in potem ne razmišljaš kaj pišeš, potem pa tupa izpadeš (kar verjamem da nisi). Preberi moj post še enkrat, sem lepo priznal, da tudi jaz smetim, z eno razliko od tebe... ne moraliziram drugim oz vsaj probam ne....  

 

ja še kaj drugega.... v temi jadranska magistrala, črna gora, korzika, itd.... nimaš kaj za povedat, ker nisi v tistem trenutku ko drugi pišejo tudi ti tam? pa je potem potrebno smetit s ciničnimi odgovori ali kaj?  nevem, ne razumem tega.... jaz verjamem da si alergična name, na kmeta, pa še na koga.... ampak ni potrebno na vsako objavo cinično odgovarjati, ker vem da si sposobna tudi čisto lepih in primernih odgovorov

 

Se mi je pa zelo dopadel tvoj mini slikovni prispevek o BIH... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pajkica,

 

prehitro se vžgeš in potem ne razmišljaš kaj pišeš, potem pa tupa izpadeš (kar verjamem da nisi). Preberi moj post še enkrat, sem lepo priznal, da tudi jaz smetim, z eno razliko od tebe... ne moraliziram drugim oz vsaj probam ne....  

 

ja še kaj drugega.... v temi jadranska magistrala, črna gora, korzika, itd.... nimaš kaj za povedat, ker nisi v tistem trenutku ko drugi pišejo tudi ti tam? pa je potem potrebno smetit s ciničnimi odgovori ali kaj?  nevem, ne razumem tega.... jaz verjamem da si alergična name, na kmeta, pa še na koga.... ampak ni potrebno na vsako objavo cinično odgovarjati, ker vem da si sposobna tudi čisto lepih in primernih odgovorov

 

Se mi je pa zelo dopadel tvoj mini slikovni prispevek o BIH... :OK:

zase se brigi, ne za to kaj jaz pišem kako izpadem je moja stvar, točno tako kot hočem..samo ti tega ne boš nikol razumu ...ker si slep in ker prebereš kar sam hočeš prebrati :)

mi grejo pa na jajčnike samohvale nekaterih, ja taprave si zapisu :)  če se že hvališ, pol se dej do konca, ne se delat frajerja ....sicer pa a si ti po novem službo zamenu ? a delaš zdej k pravnik al kaj? o ježešna...boge stranke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!