Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Kar sem bral so Kmeta2 že nekajkrat flikali... tako da verjamem da bi se iz čiste predaje grenko zasmejal tik pred pi***rijo s v stilu: shit! not again... :/

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, StaraFeltna pravi:

Kar sem bral so Kmeta2 že nekajkrat flikali... tako da verjamem da bi se iz čiste predaje grenko zasmejal tik pred pi***rijo s v stilu: shit! not again... :/

flikajo ga kr naprej, k so prvič zajebali....in to fajn :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

po mojem je oke mal izbulu :P

čeprav, ne vem kak je on doživljal, jaz sem moj kreš bil hladn ko špricer. Aha, tle pa nau šlo skoz, v kabino, ne to ni pametno, najbolj v čimnižji del avtomobila pa čez, sam prpravt se morem.

POK

dihat ne morm, letim, fak, zanimivi kako se nebo premika, še ne morem dihat, jebenti sezona gre u qurac, bum trask. Diham, ok, sej sem cel. Mal boli, sam ni neke panike, glava premikam, roka premikam, desna roka ne premikam, hrbtenica premikam, noge čutim sam ne morem premakniti.

"jooooj a koga pokličem, nism te vidla, cel črn si, pa sonce me je oslepilo, a si žejn?"

nakar ji odgovorim, dej vzem mi to plastiko iz ust, pol sm dvignu levo roko in iztegnil prst, ter še 1x ponovil:

pokliči rešilca. :D

pa prleti en drug tip, pa pravi: fant kok si ti letu, sej ne morem verjet, da si živ, jaz pa nazaj:

maš telefon, pojdi pa poslikaj kreš. Pa še mail sem mu dal. Zgleda, da adrenalin tako pumpa, da nič ne čutiš, ker reševalci so me poznali, pa smo bili na ti, in ker smo bili na ti, sem se lepo dogovoru:

gips mi daš na roko, pa grem domov :D

pa s policaji sem se tut dogovoru, fajn poslikajte, da ne bom kriv. 

pa še 1x: jebenti sezona gre u qurac, kje bom tok hitro dobil nov moped, decembra sem mel plan vsaj še 2x jadranko. Evo to so bile moje glavne skrbi.

 

kakorkoli, smejal se nisi. Podobno sejo črne skrinjice sm mel tud jez. fak fak fak ni me vidu koči koči aha me vidi ni kej narest tresk bum, noga je šla, kreten nisi u škornjih, u luftu, pizda usej jez nism kriv....fak fak bum na avtu...ne ne ne ne pod kamjon drž se drž se neneneeeeee...ok u to stran pa lahko pok na noge, fak,  noga je cela....otišla korzika u 3pm....pač ne smeješ se....res ne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Cartman pravi:

kakorkoli, smejal se nisi. Podobno sejo črne skrinjice sm mel tud jez. fak fak fak ni me vidu koči koči aha me vidi ni kej narest tresk bum, noga je šla, kreten nisi u škornjih, u luftu, pizda usej jez nism kriv....fak fak bum na avtu...ne ne ne ne pod kamjon drž se drž se neneneeeeee...ok u to stran pa lahko pok na noge, fak,  noga je cela....otišla korzika u 3pm....pač ne smeješ se....res ne.....

smeješ se res ne, ampak zanimivo tut ti si pomislu; Korzika gre u 3pm :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se sam še smejem ,umetno koleno ni niti 3 mesece not pa že razmišljajo o menjavi po 7 operacijah ......kaj češ kot se smejat .

Tist kamion Cartman je pa vse prišlo tako bliskovito da sem se začel trest šele po 15 minutah......kap ,sam še zmerom obožujem hitrost ,samo da odpiram samo še na odsekih kjer sem res prepričan ......pa tudi potem je še lohk pezdarija ....

Post je bil priliman ker vidim ,da znanstveniki nimajo za burek proti vašim teorijam ....:cool:

 

 

12795338_771288123002402_1533310879153741290_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

On 8/15/2016 at 11:31 PM, drmr69 said:

kaj pa se je zgodilo med Šk.Loko in Žirem?  Pa ne sprašujem po tej nesreči http://www.rtvslo.si/crna-kronika/v-nesreci-umrla-18-letna-kolesarka/400251,  ampak naj bi šlo za dva motorista danes ??

aha sem že našel....

  • Nesreče v cestnem prometu
    15.8.2016 14:54

    ŠKOFJA LOKA
    Ob 14.54 je na cesti Log nad Škofjo Loko prišlo do prometne nesreče enega motorja z dvema motoristoma. Gasilci PGD Škofja Loka so požarno zavarovali kraj nesreče, nudili pomoč reševalcem, pripravili prostor za pristanek helikopterja in pomagali pri nakladanju motorja na vozilo vlečne službe. Obe osebi sta bili prepeljani v UKC Ljubljana.

 Ljudski glas pravi, da se je nesreča zgodila, ker je nekdo vozil po nasprotnem pasu.

No tale nesreča se je zgodila točno tukaj kjer sem danes slikal(žena) vozilo\voznika, ki je večkrat zapeljal čez polno črto.  Na 2. in 3.sliki. Na prvi sliki je prevozil črto pred plazom nasproti Visoškega dvorca. Vsega nisem slikal( žena) ker je bil prevelik zamik pri mobitelovem fotoaparatu-verjetno je bil kriv mrak. Od naselja Poljane v Poljanski dolini in skoraj do Škofje Loke (cca 15 km) je voznik telefoniral. Pri tem je večkrat zapeljan na nasprotni pas. In vijugal sem ter tja. Za kaj se uporabljajo smerniki tudi ne ve.

Na zadnji sliki je iz druge smeri slikana dejanska nesreča, ki se je zgodila v postu zgoraj.

Žal bo zaradi takih voznikov, vedno več takih poročil.

 

20160822_194116_HDR.jpg

20160822_194225_HDR.jpg

20160822_194235_HDR.jpg

Brez naslova.png

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Kmet2 said:

Jaz se sam še smejem ,umetno koleno ni niti 3 mesece not pa že razmišljajo o menjavi po 7 operacijah ......kaj češ kot se smejat .

Tist kamion Cartman je pa vse prišlo tako bliskovito da sem se začel trest šele po 15 minutah......kap ,sam še zmerom obožujem hitrost ,samo da odpiram samo še na odsekih kjer sem res prepričan ......pa tudi potem je še lohk pezdarija ....

Post je bil priliman ker vidim ,da znanstveniki nimajo za burek proti vašim teorijam ....:cool:

 

 

12795338_771288123002402_1533310879153741290_n.jpg

Itak je blo bliskovito, ce si sanjal na taljanki...kar se gasa tice....u petih letih sta koledar in polcija nardila svoje.  Govorim zase. Tud ko ga "najbol žgem" po res preglednih odsekih.... Stevc nit prblizno ni vec "tam kjer bi mogu bit".

 

je pa zanimivo kako hitro se clovek prekalibrira. Zadnic sem hitel v depot, in je slo bol kot ponavadi. Precej bol na poskok. U trstu sem bil ful prej kot sem pricakoval.....no, za domow sm mel cruising speed okrog 20km/h visjo kot po navadi...cist brez potrebe. cona udobja je bla bol levo na stevcu....

 

@DAMI34 valda. Korzika je bil plan. Sam za to sm sparal....otislo u kurac Motoriranje je pr meni...vedenjska motnja. Od otrostva.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

ne rabiš, poskusi se ti izmaknit, če je speljal v trenutku ko si zraven njega. Tudi to se dogaja. Pa si ga videl ko je stal, niti se ni premikal, celo občutek si imel da te vidi...pa te ne...

take ki "me vidijo" in take za katere imam občutek da so me videli "obvozim" s 30 ali pa z 20 na uro.. če me bulji direkt v oči ponavad kar ustavim in ga naderem če me hoče ubit potihem... dozdej se je izšlo .. 

pred 8 urami, jskrablin pravi:

Pa naj ugibam. Odsevni jopiči so tud isto vidni kot črn leder, ane? Zato jih pa delavci ob cesti nosijo, ker so 'in', oni pa so 'immortal rossiji' :slap:

delavci imajo jopiče samo kot dodatek k : prometnim znakom , ki obveščajo , urejajo in umirjajo promet na coni kjer delajo ..

in ja - če pripelješ iz smeri sonca ko sveti drugemu vozniku v oči si s fluorescentnimi barvami zlit v sonce - s črnimi pa luknja v soncu - kaj se v takem primeru kot neka anomalija v pogledu prej opazi?

te stvari smo že dorekli - fluo barve delujejo samo na tiste ki pogledajo in tudi registrirajo .. nora pička s telefonom in sendvičem iz meka te nebi opazila na motorju tud če bi streljal z laserjem debeline 1m..

pred 6 urami, twom pravi:

Samo na prehodu za pešče imaš kot pešec prednost, to je za to da avtomobilisti bremzajo, v nasprotnem bi gazili gas (in pešce). In obžalovat gazenje gasa malo kasneje nebi imelo smisla.

Nimaš pa kot pešec prednosti stopiti na cesto (prehod) pred avtomobilista. Na žalost avtomobilist težko dokaže da si samo delal poizkus samomora. Sam sem kot pešec previden tudi ko imam zeleno luč, pa grem čez cesto povsod, tudi tam kjer je prehod za pešce, in tako učim tudi tamaledva.

Tudi glede kolesarjev večini kolesarjev in avtomobilistom niso jasni predpisi CPP o prednosti, in še čem.

dej ti v ljubljani poskusi kot pešec prečkat kolesarsko stezo tam , kjer je narisana bela črta od prehoda za pešce pa bomo vidl kdo ima prednost - pešec ali kolesar?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, maus pravi:

ravnokar slišal, da je tvornjak prebil ograjo in padel na spodnjo cesto :O

omejitev ti tukaj res ne pomaga ... 

Sreča pa :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, skalar36 pravi:

No tale nesreča se je zgodila točno tukaj kjer sem danes slikal(žena) vozilo\voznika, ki je večkrat zapeljal čez polno črto.  Na 2. in 3.sliki.

Vsakodnevni prizor na lih bilokateri cesti pri nas. Eni ne vejo/znajo/jih boli kurac. Dokler ne vseka, pol pa je joj. Vsakemu takemu zaželim kamion kontra, ko bo naslednjič sanjal/'športno vozil' po nasprotnem pasu. Se stvar reši še najbolj ugodno za okolico.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

učiš me nekaj kar zlo dobro poznam, včasih moram s 7 metrskim kombijem rikverc na cesto....čista jeba. ampak se da, po pameti.

Obesu sem se na to, kar ti in DL v konkretnem primeru že od začetka trdita, o prevelki hitrosti motorista.

 

Vem kako je to ... sem vozil zadevo ne samo dolgo, tudi visok je bil tak, da nisem mogel vse povsod skozi (slika spodaj).

Glej Dami, ne trdim, da je motorist vozil 200km/h, vemo pa, kako se tam vozijo. Glede na to, da je olupal sprednji del avta, sigurno ni vozil "panoramski stil". Me pa moti, kako hitro postanete uporabniki nestrpni, takoj, ko se nekdo ne strinja z vami. Jebat ga, vsak ima svoje mnenje. Res bi rad slišal obdukcijsko poročilo o psihofizičnem stanju motorista, ter o hitrosti, ki jo je ugotovila policija. Sledov bremz ni. Umrla sta pa - predvidevam in ne trdim!!, zaradi udarca v betonsko ograjo. Če tam ne bi bilo ograje, bi še danes živela, saj po slikah sodeč ju je od avta odbilo v beton.

P.S.
2x vdihnite, preden bodo prsti hitrejši ....

Iveco_Daily_front_20080625.jpg

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi rabil dihat? Saj nism živčen, podal sem samo kontra mnenje, ki je drugačno tvojemu. 

Neznank je veliko, možno da je avto speljal v trenutku, ko sta bila zravn njrga in ju odbil v ograjo. Možno je marsikaj, zato pa je preiskava. Kar sem pisal sem pisal na podlagi slik. Avto ima odbit plastični odbijač, še hladilnikov ni odtrgalo. Prednji del avta ima mehke cone zaradi varnosti ob udarcih itd itd...počakajmo preiskavo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o dihanju sem napisal na splošno, preden bo kdo prehitro tipkal in ne direkt na tebe, saj te ne VIkam. :ras:

Res bi rad slišal zgodbo njegovega vnuka, ki je bil takrat zraven v avtu. Verjetno sta oba pogledala levo-desno, ker ko se z nekom pelješ, podzavestno sodeluješ in pogledaš levo in desno, čeprav si samo sovoznik.

Pozdravljam tvoje mnenje in se z njim več ali manj strinjam, moti me, da se pa negira ostalim takoj, ko se z nekom ne strinja. Štekaš!?
Primer: ti imaš svoje mnenje, jaz imam svoje .. OK, pa valjda se ne bomo zdaj prepirali zaradi ene  ... nesreče.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se prepiramo? Mislim, da debatiramo. Mnenje vnuka, zna bit pristransko, sploh če sta čvekala, mnenje drugih udeležencev, recimo tistih, ki so se gibali v isti smeri kot moped zna biti bolj točno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://novice.najdi.si/predogled/novica/3214533b7e475a855900a273e59b55fe/Slovenske-novice/Kronika/Hrvatje-ujeli-Slovenca-z-BMW-divjal-100-km-h-čez-dovoljeno  :wallbash:

 

Za slovenske razmere, pojmovanje prehitre vožnje in nekatere tukaj pisoče sploh ni bil tako hiter .... se mi zdi, da bi se dalo še malo hitreje ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Fazer03 pravi:

http://novice.najdi.si/predogled/novica/3214533b7e475a855900a273e59b55fe/Slovenske-novice/Kronika/Hrvatje-ujeli-Slovenca-z-BMW-divjal-100-km-h-čez-dovoljeno  :wallbash:

 

Za slovenske razmere, pojmovanje prehitre vožnje in nekatere tukaj pisoče sploh ni bil tako hiter .... se mi zdi, da bi se dalo še malo hitreje ....

Mene pa zanima, kaj pomeni, da en mesec ne sme uporabljati vozniškega na Hrvaškem. Ali ga mora tam deponirati ali pa ga le ne smejo ujeti (se en mesec ne vozi tam)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Darko3g said:

Mene pa zanima, kaj pomeni, da en mesec ne sme uporabljati vozniškega na Hrvaškem. Ali ga mora tam deponirati ali pa ga le ne smejo ujeti (se en mesec ne vozi tam)?

Prepoved vožnje za en mesec pomeni to,da ne sme uporabljat vozniške,izključno na Hrvaškem,kar pomeni,da je zdaj v hrvaškem registru prekrškarjev in če ga na Hrvaškem zalotijo,da vozi avto,motor,kamijon,oz.karkoli,bo spet kaznovan,pri nas pa se laho nemoteno vozi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Fazer03 pravi:

http://novice.najdi.si/predogled/novica/3214533b7e475a855900a273e59b55fe/Slovenske-novice/Kronika/Hrvatje-ujeli-Slovenca-z-BMW-divjal-100-km-h-čez-dovoljeno  :wallbash:

 

Za slovenske razmere, pojmovanje prehitre vožnje in nekatere tukaj pisoče sploh ni bil tako hiter .... se mi zdi, da bi se dalo še malo hitreje ....

na AC haha....dober primer si dal. Nisi šel še nikoli 200km/h po AC? Bolj varno je 200 po ac kot 100 po navadni cesti.

pred 33 minutami, Darko3g pravi:

Mene pa zanima, kaj pomeni, da en mesec ne sme uporabljati vozniškega na Hrvaškem. Ali ga mora tam deponirati ali pa ga le ne smejo ujeti (se en mesec ne vozi tam)?

1 mesec se ne sme po Hrvaški voziti. Sicer pa ne vem kake kazni majo, meni in Piku je "kao nameril 89km/h" na 50 omejitve, pa je grozil s kaznijo 5000kun. Pol je pa Pik znoru, da ni res. Na koncu je pristal na podkupnino 200kun.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, KARMEN1 pravi:

Fant je obležal na cesti, punco pa je odneslo čez kovinsko ograjo na vrt bližnje hiše.

Potem pomeni, da ju je voznik avta zadel v bok. Ker kot je videt kje leži motor, ju je v bok. Če bi onadva priletela v bok avta, bi bil avto drugače deformiran.

Sopotnica pa ne bi mogla pod tako pravim kotom v (preko) ograje.

Dobro je vidna zvita ograja levo zgoraj:

IMG_20160822_151621.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DL650 pravi:

Res bi rad slišal zgodbo njegovega vnuka, ki je bil takrat zraven v avtu. Verjetno sta oba pogledala levo-desno, ker ko se z nekom pelješ, podzavestno sodeluješ in pogledaš levo in desno, čeprav si samo sovoznik.
 

Vnuk je bil verjetno v vzporednrem virtualnem svetu na telefonu, tako da se na njegove izjave sploh nebi zanašal. Edina priča, ki jim zaupaš je kamera na motorju. Takrat je vseh dvomov o hitrosti, izsiljevanju, položaju sonca konec. Pogledaš samo še smer iz kje se je avto vključeval na cesto in oceniš ali je tisto grmovje vplivalo na nesrečo. Pa tudi avto je bil s prvim delom že na sredini zato je tudi kot odbitja motorista tako oster. Avto so oz je voznik premaknil nazaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, DAMI34 pravi:

na AC haha....dober primer si dal. Nisi šel še nikoli 200km/h po AC? Bolj varno je 200 po ac kot 100 po navadni cesti.

Ha , ha ... mogoče je tebi smešno (pa sigurno še komu tu na forumu) meni pa ni ... varno pa ni eno ne drugo: na AC 200 km/h pri takšni gostoti prometa in nepredvidljivih šoferjih (kamioni, Romuni v kombijih ....) in situacijah je po moje prav tako nevarno in neumno početje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!