Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Pravkar, BolhA^ pravi:

bajkerca :cool:

Ti pa veliko veš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

da znam ko če da me tiješi :lol1:

nak što ti isprazni novčanik u buđet

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, solorider pravi:

To je crna mamba?

aha

pred 8 minutami, DinDiin pravi:

Ta me more ustavt!!:lol1:

ni problem, pisarno ma na konc Selin

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, Kmet2 said:

Evo je že začel z žalitvami .....me zanima če bodo to sankcionirali moderatorji , ker si ravno njihov ljubljenček :winkiss:

Dej povej no kok si se stresu ,a je blo kaj drugega kot suzuki ? Povej kako se držiš omejitev in kako pelješ ko imaš zadaj sopotnico , pa kako zelo dobro pelješ tudi povsem nabit da še stat ne moreš , povej čistun čistunski , ne se samo lepega delat ,sploh pa pametnega .......sramota si ja  in to velika  :cool: in na bruhanje mi gre ko začneš pametovat a si med najslabšimi primerki homo sapiensa .....

Edo , pa kje si , a se ne bova nč več pogovarjala ??? Dej no ne bit takšen ,sej bom priden pa te bom samo hvalil pa božal po egu ......:lol1:

Dragi moj...:love1:

ne vidim nobene potrebe po tem, da si moras svoj ego filat z lazmi. Res je ne.

Vse zgoraj omenjene pripetije, iz katerih delas dramo in mislis, da bos sebe povelical, al mene z njimi diskreditiral, sem tu na forumu ze veckrat opisal in ne vidim nobenga razloga, da bi jih se enkrat.

Priznam pa, da me zabava. Ze zaradi samega dejstva, da sem te imel priloznost spoznat iz malo bolj neposredne blizine kot je tale forum in sem si dodobra ustvaril mnenje o tebi. Saj se najde se kdo iz foruma, kateri je nekoc intenzivno prijateljeval s teboj, pa imas dandanes cez njo tok za povedat. Tako da . . . nisem ravno edini. Mogoce ravno ni problem samo v drugih. Kaj menis?  S tvojimi buckami in egotripi kakrsne trosis verjamem, da lahko kaksnega frisnega ali pa mladica tu na forumu za kratek cas fasciniras. Ostali smo te namrec vecinoma  ze spregledali in si ne zenemo k srcu prevec k srcu tvojih bajk. 

Res pa je, da znas fascinirat. Zal samohvale tipa, koliko motorjev si imel, koliko kilometrov si prevozil, kako si hiter in kako se znas dobro peljat izvodenijo, ko clovek izve, kolikokrat si se v eni sezoni valjal z motorji po tleh in koliko motorjev ti pade po tleh kar tako. Taksnemu asu za kakrsnega se imas to res ne pristoji. Tecaj varne voznje bi ti prav prisel. Ce drugega ne, bi se vsaj naucil motor dat v prestavo kadar ga zelfs parkirae na klencini. Bil na tecaju (drustvo maxi) pred leti. Sem mislil, da bo mala malca zame. Pa ni bila. Bilo je bolj v stilu. "prisel-videl-pogorel". Toplo priporocam. Ampak ti ze ves zakaj noces it na take zadeve. A ne as? ;)  Jeba bi bla za image in za ego. 

Pa se kratko pojasnilo k tvojem dramskem vlozku o Suzukiju: . . . imel sem 2 Suzukija v zivljenju. RM80- s katerim sem se sigurno veckrat srecal s podlago na pisti in v gozdu in GSX 750 SRADa, katerega nisem vozil, ker sem ga kupil samo za naprej prodat.  Na asfaltu sem se stresel 3x... 2x s KTM DUKE 620- enkrat na Grobniku, drugic na cesti in imel sem nesreco s Hondo CBR 600F na Crnem kalu. Sorry...pozabil sem na Hondo CBR 1000 Fireblade, katera mi je sla po tleh, po tem ko me je avto ruknil.

Se kaj za vas gospod? Vrecku dam?  :smoke:

Rade volje se pogovarjam s tabo. Si cudovit sogovornik. 

BTW: Kar se pa moderatorjev/adminov tice in njihove naklonjenosti si ti cisti dokaz le te. Forum rabi taksne kakrsn si ti. DramaQeen izstopne izjave so bile hit poletja. ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ,pa sej si več na tleh kot na kolesih :lol1:če seštejem sem celo manjkrat bil na tleh kot ti :010 a teb ta povezava čelo -zapestje ne funkcionira najbolje :hmm:

Vidim pa da si prava branjevka ,jaz v najino debato nisem vključeval nobenega pa jih je nebroj , ki imajo podobno mišljenje o teb kot sam ......perfekten, najpametnejši , najboljši itd    res tops :OK:

Aja ker pa že vlečeš druge v debato pa povej , ne spet laži trosit,naj ljudje zvejo kaj sem komu hudega naredil ali rekel ,evo javno Edo ,dej da se lahko branim ,ker vsakega ki sem odrezal je bil debil ali se je šel prav to kar ti očitaš meni "branjevko" .......si imel veliko za povedat o marsikomu tu na forumu , branjevka a maš demenco ??

 

 

12647057_1565836207072671_8506197704177912528_n.jpg

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Kmet2 said:

Ej ,pa sej si več na tleh kot na kolesih :lol1:če seštejem sem celo manjkrat bil na tleh kot ti :010 a teb ta povezava čelo -zapestje ne funkcionira najbolje :hmm:

Vidim pa da si prava branjevka ,jaz v najino debato nisem vključeval nobenega pa jih je nebroj , ki imajo podobno mišljenje o teb kot sam ......perfekten, najpametnejši , najboljši itd    res tops :OK:

 

A nisi ze dost buck danes zvalil?  Dihaj malo !!!

Ti si odrezal koga al si tiin tvoje buce njim tok dokurcil, da so oni tebe. :lol1:

Bod mal skromen no...zvezda resnicnostnih show-ov.

 

Ne me tok sovrazit, da si moras ze lazi izmisljevat.   ccc  Zmer slabs ti gre.  :lol1:

13901509_1170418963018794_8826942919471823354_n.jpg

 

Rest my case

. . . dovolj je bilo custev za danes. ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snecer said:

Zarad pajkice sta se razšla? :)

Afera brate...afera. :D

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to si spesnil , pa človek bi od tako popolnega lažnivca in manipulatorja pričakoval res mal več :lol1:eh nimaš pojma ....

A da bi bil kot ti , no ta pa je res svetovna:OK: ne vem kdo bi si želel imeti pivski trebušček , biti lažnivec in slab fukač ......to je skoraj iz prve roke :lol1:

Lp Branjevka :P pa ne bova zdej nehala,sej sva ravno dobro začela , al si šel v kako temo se lepega in čistunskega pretvarjat , mogoče ti kakšen zelenček še nasede :cool:

 

13413726_10208720238835863_564215320825117266_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Dajta no, pa ne bota do groba to vlekla

Danes je praznik pa se tako kregata

Kakšen kreg , kaj je s teboj , to je samo ljubezenski prepirček :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Kmet2 said:

Sam to si spesnil , pa človek bi od tako popolnega lažnivca in manipulatorja pričakoval res mal več :lol1:eh nimaš pojma ....

A da bi bil kot ti , no ta pa je res svetovna:OK: ne vem kdo bi si želel imeti pivski trebušček , biti lažnivec in slab fukač ......to je skoraj iz prve roke :lol1:

Lp Branjevka :P pa ne bova zdej nehala,sej sva ravno dobro začela , al si šel v kako temo se lepega in čistunskega pretvarjat , mogoče ti kakšen zelenček še nasede :cool:

 

13413726_10208720238835863_564215320825117266_n.jpg

Cak mal? 

Ne spomim se, da bi s tabo ali s  tvojo fukal?

Patetik :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

Cak mal? 

Ne spomim se, da bi s tabo ali s  tvojo fukal?

Patetik :smoke:

:lol1:sem vedel da ne boš mogel odnehat , tako drži tudi tvoja beseda ,sej človek ne potrebuje dost s teboj , povoziš se sam :lol1:

Patetik ti je v gatah:lol1:

Umiram , ne še it Edo ne še .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Kmet2 said:

:lol1:sem vedel da ne boš mogel odnehat , tako drži tudi tvoja beseda ,sej človek ne potrebuje dost s teboj , povoziš se sam :lol1:

Patetik ti je v gatah:lol1:

Umiram , ne še it Edo ne še .......

Ves da ne bom ...  da si ne bos sile storil  . ..  ves ...  nocem te met na vesti  :love1:

A ta " Patetik ti je v gatah" je tud verjetn iz prve roke    . ... hahaha

sirota moja . . . se bos se mal napihoval in tvoje frustracije name projeciral?  no pa dej.

BTW: boga tvoja, ko net crkne   ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

Ve da ne bom ...  da si ne bos sile storil  . ..  ves ...  nocem te met na vesti  :love1:

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

Danes je praznik pa se tako kregata

Kakšen praznik je danes?

Meni posneka od nesreče ne pokaže. Se ga da kje drugje videt? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:  Nč, glede hitrosti, skozi za Ducatista nesrečen ovinek, se bom posul s pepelom.

Kiksnu sm ga. Sam sem se tam zmerno solidno peljal v soboto.

80kmh (realnih, v smeri Modrič_Seline) je bilo na najpočasnejšem mestu (onboard). 

 

Dami34 imaš prav, vstopanje s 120 ni problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!