Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ob 15. 12. 2016 at 23:09, DinDiin pravi:

A obstaja pametnen polismen? :P  Al sm spet kej narobe stekal? :lol1:

Obstaja. Je pa tudi on državni uslužbenec, zato dobro ve, da mora branit državno zavarovalnico, državnega upravljalca cest, v resnici državni DARS...

Ob 15. 12. 2016 at 23:09, DinDiin pravi:

 

 

Ob 15. 12. 2016 at 23:09, DinDiin pravi:

 

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, SF pravi:

Obstaja. Je pa tudi on državni uslužbenec, zato dobro ve, da mora branit državno zavarovalnico, državnega upravljalca cest, v resnici državni DARS...

pojma nimaš ... in zaradi takih nevednežev kot si ti, se vse na splošno piše ... vsi rdeči, vsi tabeli ... 

DARS ni državni upravljalec cest ... in ja .. meni policaji nič ne morejo, ker sem državni uslužbenec ... tudi protikorupcijska komisija si lahko obriše nos, kot se je pri Janši .. če njemu niso mogl nč, tut men ne morjo nč ... RR PAWA KAWA

mešanje pojmov in zavajanje .. to pa znate :yawn: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej majstr maus realnost je taka, da bi bil ti v kaki bolj urejeni državi na borzi. Ne poznam niti enega zasebnega zaposlovaca, ki bi dopuščal, da mu uslužbenci cel dan visijo na spletnih forumih, ker to pomeni, da je njihovo delovno mesto nepotrebno. Da imaš ti službico fikusa, se lahko zahvališ med drugim tudi temu, da dars tudi s pomočjo ogledov prometnih nesreč redko materialno odgovarja za vse svoje šlamparije in sramotno vzdrževanje cest katere upravlja...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, SF pravi:

Ej majstr maus realnost je taka, da bi bil ti v kaki bolj urejeni državi na borzi. Ne poznam niti enega zasebnega zaposlovaca, ki bi dopuščal, da mu uslužbenci cel dan visijo na spletnih forumih, ker to pomeni, da je njihovo delovno mesto nepotrebno. Da imaš ti službico fikusa, se lahko zahvališ med drugim tudi temu, da dars tudi s pomočjo ogledov prometnih nesreč redko materialno odgovarja za vse svoje šlamparije in sramotno vzdrževanje cest katere upravlja...

Ej majstr SF ... tut ti se očitno ne pretegneš :P in tvoje delo je nepotrebno

večino mojega dela je delo na računalniku ... in tudi na internetu ... in delam vzporedno ...

mojega dela ne poznaš, zato pa lahko nabijaš in zavajaš ... sem prepričan, da nisi sposoben odločiti niti v eni stvari o tem, kar odločam jaz...

če ti nisi sposoben in v svoji nevednosti ne veš, da DARS ni državni cestar se je potem potrebno spustiti na moje dobro plačano delovno mesto ... e moj slovenćek :P

če ti nisi izkoritil brezplačno šolstvo, ti jaz ne morem pomagat... pa kako lepo je gledat drugemu u skledo :yawn:

in ja .. ceste ne morejo biti za vse krive za gluposti, ki jih počnemo vozniki .. izgovor je pa potem, da je poledica in da ne more stat... pa noben ne pomisli, da je tok pijan, da ne more stat in je kriva spolzka cesta  

evo .. spet prihajajo darile :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest svoj čas na netu sam sebi plačam...

Dars ne bo  državen  takrat, ko država na skupščini ne bo imela možnosti preglsovanja. Do takrat boš navaden državni uslužbenec. Če imaš čas med službenim časom viset na netu, si za moje pojme odvečna in potratna delovna sila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, SF pravi:

Ej majstr maus realnost je taka, da bi bil ti v kaki bolj urejeni državi na borzi. Ne poznam niti enega zasebnega zaposlovaca, ki bi dopuščal, da mu uslužbenci cel dan visijo na spletnih forumih, ker to pomeni, da je njihovo delovno mesto nepotrebno. Da imaš ti službico fikusa, se lahko zahvališ med drugim tudi temu, da dars tudi s pomočjo ogledov prometnih nesreč redko materialno odgovarja za vse svoje šlamparije in sramotno vzdrževanje cest katere upravlja...

Ma lej so tud take službe, da je zaposlovalec vesel da se nič ne dela. Kajti če bi jaz delal in moji sodelavci bi bilo nekaj zelo hudo narobe in ne bi bilo zaslužka.  In na podobnem delovnem mestu je tudi v urejeni državi tako. Sam da imajo tam večje plače.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, SF pravi:

Jest svoj čas na netu sam sebi plačam...

Dars ne bo  državen  takrat, ko država na skupščini ne bo imela možnosti preglsovanja. Do takrat boš navaden državni uslužbenec. Če imaš čas med službenim časom viset na netu, si za moje pojme odvečna in potratna delovna sila.

še vedno si neveden in DARS ni državni cestar ... pa si sam plačaš al pa ne ... neveden si :P

na motosvetu sm .. da branim delo in čast DARS-a ... :jezik: 

na netu pač visim, ker moram objavljat razne objave ... ampak ti itak ne štekaš pa nima smisla ... in rad sem navaden državni uslužbenec :P

če js delam, zapraulam miljone ... bol da ne delam :P 

ampak .. najbolj je drugmu gledat u skledo ko mu gre dobro :P ... aja iz tvojga dnarja me plačujejo ... :lol1: 

res si en slovenćek .. tko kt sm napisu .. ker si NEVEDEN in pišeš nebuloze in se ti lepo pove, da DARS ni državni cestar ... je pol kriva moja odlično plačana služba ... kaj čm .. bogi si  ... smiliš se mi pa ne :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, maus pravi:

še vedno si neveden in DARS ni državni cestar ... pa si sam plačaš al pa ne ... neveden si :P

na motosvetu sm .. da branim delo in čast DARS-a ... :jezik: 

na netu pač visim, ker moram objavljat razne objave ... ampak ti itak ne štekaš pa nima smisla ... in rad sem navaden državni uslužbenec :P

če js delam, zapraulam miljone ... bol da ne delam :P 

ampak .. najbolj je drugmu gledat u skledo ko mu gre dobro :P ... aja iz tvojga dnarja me plačujejo ... :lol1: 

res si en slovenćek .. tko kt sm napisu .. ker si NEVEDEN in pišeš nebuloze in se ti lepo pove, da DARS ni državni cestar ... je pol kriva moja odlično plačana služba ... kaj čm .. bogi si  ... smiliš se mi pa ne :P

 

borči nehej mausou nick koristit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

borči nehej mausou nick koristit..

ja .. morm brant firmo, ki me odlično plačuje ... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Jest svoj čas na netu sam sebi plačam...

Dars ne bo  državen  takrat, ko država na skupščini ne bo imela možnosti preglsovanja. Do takrat boš navaden državni uslužbenec. Če imaš čas med službenim časom viset na netu, si za moje pojme odvečna in potratna delovna sila.

določeni rezultati se merijo v uspešnosti pridobljenih poslov, drugje se meri od presedenih ur na stolčku, spet drugje od kosov, ki si jih vtaknil v stroj...ni vse tak enostavno. 

Zgolj za info, moj šef gara 8 ur (od tega 4 ure klobasanja u prazno, 2 uri posiljevanja strank in 2 uri reševanja problemov, katerih ne bi bilo, če se on ne bi vtaknil zraven), rezultati so bolj tko tko,

jaz mogoče 2,3 ure (efektive) :D ostalo visim na netu, ker nočem več, ker me izkoriščajo, ker bi delal zastonj. Pa še vedno so moji rezultati boljši od njegovih. Stran se me pa tut ne upa dat :D

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tukaj vidim ,sami vzorni delavci ......pa mi smo kot druga Švica :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Pa tukaj vidim ,sami vzorni delavci ......pa mi smo kot druga Švica :OK:

pred 10 leti sem delal še po 10 ur na dan. Pol me je pa pamet srečala. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Pa tukaj vidim ,sami vzorni delavci ......pa mi smo kot druga Švica :OK:

pametni smo bolj, kaj bi vse bolje bilo, če bi bilo :P

spet vsak dan kup razbite pločevine ... a je res tok porazna cesta .. jaz se tut po teh cestah vozm, pa mi kr gre brez razbite pločevine .. a sm mau ćudn :huh: 

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pred 10 leti sem delal še po 10 ur na dan. Pol me je pa pamet srečala. :P

 

js sm delu od leta 1986 - 1995 po 12 ur .. sobote in nedelje .. pa tut praznike ... velikokrat pijance iz grabna vn vleku :P

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prdbožičnonovletni šopingi, vse v avtih, vse kar sede 1x letno v avto se sedaj odpelje, pa še mal romunov, gasterbajterjev, pa je veselica po cesti. Pa ne smem pozabit stricev s klobuki in tet z očali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

pred 10 leti sem delal še po 10 ur na dan. Pol me je pa pamet srečala. :P

 

S KTM se je spet poslovila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

S KTM se je spet poslovila :P

Pojma nimaš, strokovno se to imenuje "začasna neprištevnost" :P
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

pametni smo bolj, kaj bi vse bolje bilo, če bi bilo :P

spet vsak dan kup razbite pločevine ... a je res tok porazna cesta .. jaz se tut po teh cestah vozm, pa mi kr gre brez razbite pločevine .. a sm mau ćudn :huh: 

Kdo to odgovarja Borutt al ti :).... veš,da ni dars in policija nič kriva ,ta raja butasta ,kaj si misli :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Kdo to odgovarja Borutt al ti :).... veš,da ni dars in policija nič kriva ,ta raja butasta ,kaj si misli :kmet:

pust me pr mir :ras:

na Borutta se sprauli... on je većji :jezik: 

ampak .. kaj počnejo po cesti ... se res čudim, da ni več mrtvih :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

pojma nimaš ... in zaradi takih nevednežev kot si ti, se vse na splošno piše ... vsi rdeči, vsi tabeli ... 

DARS ni državni upravljalec cest ... in ja .. meni policaji nič ne morejo, ker sem državni uslužbenec ... tudi protikorupcijska komisija si lahko obriše nos, kot se je pri Janši .. če njemu niso mogl nč, tut men ne morjo nč ... RR PAWA KAWA

mešanje pojmov in zavajanje .. to pa znate :yawn: 

Ti jih vpiši, jaz jih bom pa s tonfo :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ti jih vpiši, jaz jih bom pa s tonfo :P.

tonfa obudi spomin ... vem :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, SF pravi:

Ej majstr maus realnost je taka, da bi bil ti v kaki bolj urejeni državi na borzi. Ne poznam niti enega zasebnega zaposlovaca, ki bi dopuščal, da mu uslužbenci cel dan visijo na spletnih forumih, ker to pomeni, da je njihovo delovno mesto nepotrebno. Da imaš ti službico fikusa, se lahko zahvališ med drugim tudi temu, da dars tudi s pomočjo ogledov prometnih nesreč redko materialno odgovarja za vse svoje šlamparije in sramotno vzdrževanje cest katere upravlja...

:lol1:sem ti prav hvaležen, da spravljaš svoj intelekt skozi tipkovnico do nas :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

pred 10 leti sem delal še po 10 ur na dan. Pol me je pa pamet srečala. :P

Ona te je že srečala, sam ti nisi vedu, pa si šou kr mim izgleda :blush:

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Pa tukaj vidim ,sami vzorni delavci ......pa mi smo kot druga Švica :OK:

Ma ne, sploh ne - švicamo samo še julija pa avgusta, drgač pa niti ne :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

:lol1:sem ti prav hvaležen, da spravljaš svoj intelekt skozi tipkovnico do nas :lol1:

Tole je argument nevreden celo kakšnega inkasanta torbičarja, ne pa nekoga, ki vozi služben motocikel...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!