Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Enduro motorna kolesa KTM so pri nas vsa homologirana in kot takšna ustrezajo pogojem za registracijo!!Prilepil si sliko motokros motorja Yamaha ki nima homologacije in ni street legal!Tako da mešaš hruške in jabolka.

Se popravljam in opravičujem!!Tudi Yamaha na sliki je pri nas homologirana in se lahko voziš kjerkoli po cesti!!Tudi po Bezjakovi saj mi ni znano da bi bilo tam prepovedan promet za enduro motorje in dovoljen samo za BMW kot bi naj po tvoje bilo!!???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Texo said:

od kod 94€? brez ddv je cena 90,16€ .. kako je na petrolu ne vem, vem pa da enemu trgovcu ostane 1,8€ na vinjeto .. ni pa to neki top prodajalec vinjet .. prodajalci na veliko dobijo boljši rabat ..

zajebal sem. "Zapomnil" sem si ceno 115€ Pardon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Ti bom enkrat posnel, kaj in kako se po Bezjakovi vozijo...

Hvala mi ne rabiš! Sem se sam tam preko 25 let vozil.Z registriranim mopedom da ne bo pomote!!Neregistrirane in podobne pa naj lovi Policija in ne prebivalci ulice samoiniciativno s priročnimi sredstvi kot sem doživljal tudi jaz; beri metanje kamenja,uporaba vrtnega orodja pa tudi kak jager s puško se je znašel sredi ceste!!Ker po tej logiki bi jaz metal kamenje na vozila na avtocesti ker me moti hrup!Je pa ta isti hrup zakonsko določen in homologirana vozila to normo tudi izpolnjujejo;ali?!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snecer pravi:

Ti bom enkrat posnel, kaj in kako se po Bezjakovi vozijo...

boš posredoval tudi posnetke tistih , ki se bodo vozili normalno po omejitvah in z registriranimi ter homologiranimi motorji?

ali boš pač po šankovsko stlačil vse v isti koš? v tem primeru se zavedaj , da nisi nobena izjema temveč navaden enosledni motoriziran divjak tudi ti ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da posplošim zadevo .. vsi ki se vozite z motorji ste barabe, posiljevauci in diujaki :ninja: 

to je mnenje moje zelo stare sosede :P

kok je fajn posploševat, kajne ... k me vidi v kravati me clo vpraša kako sem, ko me pa vidi v kombinezonu se pa skrije in pomoje ma že odtipkano številko 113 in je v pripraulenosti, če jo bom slućajno napadu ...

pa nj kdo reče, da obleka ne naredi ćloveka :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

da posplošim zadevo .. vsi ki se vozite z motorji ste barabe, posiljevauci in diujaki :ninja: 

to je mnenje moje zelo stare sosede :P

kok je fajn posploševat, kajne ... k me vidi v kravati me clo vpraša kako sem, ko me pa vidi v kombinezonu se pa skrije in pomoje ma že oddipkano številko 113 in je v pripraulenosti, če jo bom slućajno napadu ...

pa nj kdo reče, da obleka ne naredi ćloveka :huh: 

če bi bilo to kar si napisal res , potem bi te ko si v kombinezonu mamca spolno zlorabljala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je motor na sliki homologiran in primeren za registracijo? Če malce bolj površno pogledam, tudi tvoj Kawasaki presega najvišjo dovoljeno hitrost na naših cestah, pa te zato ne bom pošiljal na dirkališče... Oprosti Snecer ampak to kje se kdo vozi, predvsem pa kako, gre že v smeri svetohlinstva... Dvomim, da kupci ne poznajo rizikov pri uporabi motociklov, če pa tak osebek obstaja, pa ni vreden opravilne sposobnosti... Sploh ne dvomim v dobronamernost tvojega pisanja, pretiravat pa le ni treba, ker na koncu dosežeš samo obraten učinek...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

če bi bilo to kar si napisal res , potem bi te ko si v kombinezonu mamca spolno zlorabljala..

se komi sam slečem ... 

in to delajo stereotipi in ustvarjajo famo o določeni skupini ljudi ... in pol rata nestrpnost .... čeprav se kasneje izkaže, da je resnica popolnoma drugačna .... hvalabogu smo zadnjih recimo 15 let dobrodošli ... včasih je bilo res tako, da so nas povsod jemali kot največje kriminalce ...

no ja .. sj če ti prideš u gostilno se tudi sam počutim nelagodno, da nauš use kar vidiš, zbou :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

da posplošim zadevo .. vsi ki se vozite z motorji ste barabe, posiljevauci in diujaki :ninja: 

to je mnenje moje zelo stare sosede :P

kok je fajn posploševat, kajne ... k me vidi v kravati me clo vpraša kako sem, ko me pa vidi v kombinezonu se pa skrije in pomoje ma že odtipkano številko 113 in je v pripraulenosti, če jo bom slućajno napadu ...

pa nj kdo reče, da obleka ne naredi ćloveka :huh: 

Poizkusi na kombinezon zavezat kravato tako, da bo vihrala nazaj. Ni hudič, da bo baba klicala policijo, da je nek norec maus na motorju povozil soseda mausa kravatarja...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, SF pravi:

Poizkusi na kombinezon zavezat kravato tako, da bo vihrala nazaj. Ni hudič, da bo baba klicala policijo, da je nek norec maus na motorju povozil soseda mausa kravatarja...

 

zakaj bi pa js morau bit zmeri neki kriu .. :eek:

kot bajker in kot kravatar ... js nism nikol nć kriu :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, bambi61 pravi:

Hvala mi ne rabiš! Sem se sam tam preko 25 let vozil.Z registriranim mopedom da ne bo pomote!!Neregistrirane in podobne pa naj lovi Policija in ne prebivalci ulice samoiniciativno s priročnimi sredstvi kot sem doživljal tudi jaz; beri metanje kamenja,uporaba vrtnega orodja pa tudi kak jager s puško se je znašel sredi ceste!!Ker po tej logiki bi jaz metal kamenje na vozila na avtocesti ker me moti hrup!Je pa ta isti hrup zakonsko določen in homologirana vozila to normo tudi izpolnjujejo;ali?!

Le zakaj so to občani počeli? hm...kaj misliš? pa zakaj se ravno tam vozijo... pa v gozdu so jim žice nastavljali in še kaj...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Snecer pravi:

me res zanima, kje se da s tem fino vozit pri nas ...

2016_Yamaha_WR450F_Enduro_007.jpg

Vsepovsod kjer je dovoljeno ,tud po Bezjakovi ali kateri ul. že .

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Le zakaj so to občani počeli? hm...kaj misliš? pa zakaj se ravno tam vozijo... pa v gozdu so jim žice nastavljali in še kaj...

 

Ker so hepani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, SF pravi:

Je motor na sliki homologiran in primeren za registracijo? Če malce bolj površno pogledam, tudi tvoj Kawasaki presega najvišjo dovoljeno hitrost na naših cestah, pa te zato ne bom pošiljal na dirkališče... Oprosti Snecer ampak to kje se kdo vozi, predvsem pa kako, gre že v smeri svetohlinstva... Dvomim, da kupci ne poznajo rizikov pri uporabi motociklov, če pa tak osebek obstaja, pa ni vreden opravilne sposobnosti... Sploh ne dvomim v dobronamernost tvojega pisanja, pretiravat pa le ni treba, ker na koncu dosežeš samo obraten učinek...

Moj ima homologirano hitrost 185kmh, ker gre za evropski model. Po Evropi so različne omejitve, letos sem bil v dveh državah, kjer ni bilo zgornje omejitve.

Saj sploh ne pozaš razmer, o katerih pišem.

Tam je "Gajser Golica".

Podobno kot v Avstriji so občani obupani, v Avstriji so dali za začetek omejitev samo za motorna kolesa, ampak hrupa in divjanja še kar ni konec in je celo možno, da se motornim kolesom prepove vožnja na tistem odseku.

Tu pri nas pa je vožnja z vozili po gozdu, vlakah itak prepovedana, ne pa tudi tranzit do tja, ker se testirajo izpuhi, zadnje kolo in še kaj.

@Borutt  daj se malo vključi in razloži, kako je v naravnem okolju, kjer se tudi sam voziš, čeprav ni dovoljeno

In ne pretiravam.

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Vsepovsod kjer je dovoljeno ,tud po Bezjakovi ali kateri ul. že .

Ker so hepani!

Morš videt tam hepana, ko na ležečem policaju "vadi skok" ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

 

In ne pretiravam.

Ne, ne pretiravaš, samo toži baba si pa faušliuc. Kup si crosserja pa lih tko bejži pred škifi tko kot oni, da ti pride.

Težak.
In ne, jst tud ne pretiravam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Moj ima homologirano hitrost 185kmh, ker gre za evropski model. Po Evropi so različne omejitve, letos sem bil v dveh državah, kjer ni bilo zgornje omejitve.

Saj sploh ne pozaš razmer, o katerih pišem.

Tam je "Gajser Golica".

Podobno kot v Avstriji so občani obupani, v Avstriji so dali za začetek omejitev samo za motorna kolesa, ampak hrupa in divjanja še kar ni konec in je celo možno, da se motornim kolesom prepove vožnja na tistem odseku.

Tu pri nas pa je vožnja z vozili po gozdu, vlakah itak prepovedana, ne pa tudi tranzit do tja, ker se testirajo izpuhi, zadnje kolo in še kaj.

@Borutt  daj se malo vključi in razloži, kako je v naravnem okolju, kjer se tudi sam voziš, čeprav ni dovoljeno

In ne pretiravam.

Morš videt tam hepana, ko na ležečem policaju "vadi skok" ...

 

Za to so Borutt &Co ne pa štajerci z motorkami in bodečo žico čez cesto napeto :slap: sam te tudi razumem , od policije nč razen inkasantstva ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policajev sploh ni, ker je kazen mizerna, če jih v šumi dobijo.

Zato se pa vozijo veselo okoli, celo iz tujine prihajajo k nam.

 

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Za to so Borutt &Co ne pa štajerci z motorkami in bodečo žico čez cesto napeto :slap: sam te tudi razumem , od policije nč razen inkasantstva ;)

mislim, da je žico nastavil lastnik gozda, kjer so se ganjali objestneži, ker jim recimo gozdne poti, ceste, kjer je vožnja nekako dovoljena, niso več ok, se raje vozijo direkt po šumi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Policajev sploh ni, ker je kazen mizerna, če jih v šumi dobijo.

Zato se pa vozijo veselo okoli, celo iz tujine prihajajo k nam.

 

Jaz pa po TV skoz poslušam ,da k nam noče pa nobeden pridet :lol1:evo štajerci , pa mate posu .....ampak neeee vi mu rajši glavo odbijete kot ,da bi kaj zaslužili .....:OK:

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Policajev sploh ni, ker je kazen mizerna, če jih v šumi dobijo.

Zato se pa vozijo veselo okoli, celo iz tujine prihajajo k nam.

 

mislim, da je žico nastavil lastnik gozda, kjer so se ganjali objestneži, ker jim recimo gozdne poti, ceste, kjer je vožnja nekako dovoljena, niso več ok, se raje vozijo direkt po šumi

To je opravičilo za poškodbo ali celo invalidnost če ne najhujše ...? Pa kje živimo v srednjem veku ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo omenil, kako si lastniki zavarujejo svoje premoženje. Če pa je ta način opravičljiv pa je druga zgodba.

Za moje pojme je to noro početje, ki ogroža tako divjake, kot sprehajalce in živali.

 

 

7c0d260be269c73e1745ee3859fab5ec.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Pojdi malo v svet pogledati njihove ceste. Naše niso tako slabe, kot bi nekateri radi prikazali. Pravzaprav ugotavljam, da naše ceste najbolj kritizirajo ravno cestni drkači in stalni prekrškarji. Nekdo mora biti kriv za njihove neumnosti.

 

Izjava leta! Bob leta! Oskarja bi ti dal...

Človek povej kje si ti sploh bil v svetu?  :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Dr_Jakob pravi:

Ne, ne pretiravaš, samo toži baba si pa faušliuc. Kup si crosserja pa lih tko bejži pred škifi tko kot oni, da ti pride.

Težak.
In ne, jst tud ne pretiravam.

kako je pa kti na pegasotu pride?....sam prašam

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Snecer pravi:

Moj ima homologirano hitrost 185kmh, ker gre za evropski model. Po Evropi so različne omejitve, letos sem bil v dveh državah, kjer ni bilo zgornje omejitve.

Saj sploh ne pozaš razmer, o katerih pišem.

Tam je "Gajser Golica".

Podobno kot v Avstriji so občani obupani, v Avstriji so dali za začetek omejitev samo za motorna kolesa, ampak hrupa in divjanja še kar ni konec in je celo možno, da se motornim kolesom prepove vožnja na tistem odseku.

Tu pri nas pa je vožnja z vozili po gozdu, vlakah itak prepovedana, ne pa tudi tranzit do tja, ker se testirajo izpuhi, zadnje kolo in še kaj.

@Borutt  daj se malo vključi in razloži, kako je v naravnem okolju, kjer se tudi sam voziš, čeprav ni dovoljeno

In ne pretiravam.

Morš videt tam hepana, ko na ležečem policaju "vadi skok" ...

 

:lol1:Je juha vroča  ? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

btw.hitrost ni problem..temperature -5stC tudi ne ..dež sploh ne ..problem je višek konjev... al pa oslov za balanco..

Po suhi cesti držijo do kjer si pač upaš. Na mokri in hladni pa niti ne - še s totalno švoh bremzami na 250L sem šal na počez s zadnjo in sprednjo, malo pod klanec v 30 coni. Kak bolj nenavajen hecnih situacij bi šal gladko po tleh. Spredaj C-21 trda mešanica, zadaj C-02, trda mešanica. Jo je šlo tud 'v prazno' zavrtet na tisti podlagi. Oboje cestno legalne enduro/MX gume.

V razmerah, kake so bile do danes sem parkrat podrsel skoz kako križišče z zimskimi gumami na avtu. Pa nimam gor kakim poceni nalitkov... če ni gripa, ga pač ni. Če nese kvalitetna avtomobilska guma po svoje... boš z motoristično hitro na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, solorider pravi:

Izjava leta! Bob leta! Oskarja bi ti dal...

Človek povej kje si ti sploh bil v svetu?  :whistle:

Si se prepoznal v mojem zapisu, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!