Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 8 minutami, maus pravi:

kokr si zdele zavijou ... so ornk ovinki :eek:

sj so kr nekaj cest zrihtal .... un kar so pa zrihtal so pa addidas ćrto potegnl po sredini :(

aja .. še to .. lukno so na naši ulci zakrpal :P

 

Ker si tako potreben na darrsu si imel sigurno prste vmes :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne .. full sem meu napisan glede cest v tujini, pa mi je zginl :dry:

sem tudi jaz kar nekaj prevozil, pa včasih res pomislim, da pri nas ni vse tako slabo ...

in to s cestakom ... tko da ... :ras:

pa puste me pr mir :huh:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Bil sem v veliko državah. Da ne boš mislil, da se vozim samo do rib.

Lahko delaš prekrške, ker so kazni nižje ? Čestitam za takšno razmišljanje. Ko boš doumel, da ni treba nikjer delati prekrške, boš tudi manjkrat izsiljen. Če boš doumel.

Prekrške sem ti nabacil, da boš zagrabil za kost, bolj pomembno vprašanje je, kje majo slabše ceste kot pri nas? In kje je to?

Poglej si samo AC od Ajd do Ngorice....pa se pelji s Fiestico, ki ima športno podvozje al pa s praznim kombijem, ki ima ojačano podvozje čisto po pravilih. A veš kaj bi Mlakar rekel v tem primeru:

de ti jetra pohledajo wn iz wči :D

 

pred 37 minutami, solorider pravi:

Ne sedaj,da vozim hitro, prekrški, tralala...

konkretno si rekel, da imamo boljše ceste od večino držav. Sedaj bi te prosil, če eno ali dve države našteješ, da me seznaniš, kje še nisem bil in tega videl. Lepo prosim!!!

poleg tega je še napisal citiram:

Pravzaprav ugotavljam, da naše ceste najbolj kritizirajo ravno cestni drkači in stalni prekrškarji. Nekdo mora biti kriv za njihove neumnosti.

Sedaj, če me je okarakteriziral za cestnega dirkača in stalnega prekrškarja, sem mu moral odgovoriti v tem stilu. Da bo vesel, da bo vedu kdo je kriv za slabe ceste.

Mal preveč vas šefi filajo z drilom, pa smo vsi avtomatsko kriminalci :P

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Prekrške sem ti nabacil, da boš zagrabil za kost, bolj pomembno vprašanje je, kje majo slabše ceste kot pri nas? In kje je to?

Poglej si samo AC od Ajd do Ngorice....pa se pelji s Fiestico, ki ima športno podvozje al pa s praznim kombijem, ki ima ojačano podvozje čisto po pravilih. A veš kaj bi Mlakar rekel v tem primeru:

de ti jetra pohledajo wn iz wči :D

 

avto cesta na balkan-Beograd, avto cesta Zagreb-Dubrovnik..brez zastojev, brez omejitev na 60km.

Ne rečem v neki vukojebini, da so slabe tudi asfalta niso videle. Ampak tu pri nas flika na fliko....

in on mi reče, kje sem bil, mogoče bi me vprašal kje nisem bil.  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, solorider pravi:

avto cesta na balkan-Beograd, avto cesta Zagreb-Dubrovnik..brez zastojev, brez omejitev na 60km.

Ne rečem v neki vukojebini, da so slabe tudi asfalta niso videle. Ampak tu pri nas flika na fliko....

in on mi reče, kje sem bil, mogoče bi me vprašal kje nisem bil.  :slap:

Na prekrškarje se gleda zviška, a še nisi ugotovu, pa očita se jim objestno vožnjo, neznanje, strah...zdej za impotenco še ne vem :P

ps. tut v naših vukojebinah so ceste slabe, kot drugje. Ampak, ko vzamem v obzir velikost naše državce, pa drugih držav, naš napredek in standard izpred 20 let, ko smo bili kr frajerji, me je sedaj kar malce sram od kje prihajam, pa čeprav sem v Albaniji.

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Na prekrškarje se gleda zviška, a še nisi ugotovu, pa očita se jim objestno vožnjo, neznanje, strah...zdej za impotenco še ne vem :P

 

saj se lahko pelješ tudi 50km, če je cesta razfukana si pa spet ti kriv, da nisi prilagodil hitrost. In seveda sodno varstvo! :lol1:ker si divjak na kvadrad... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, solorider pravi:

Ne sedaj,da vozim hitro, prekrški, tralala...

konkretno si rekel, da imamo boljše ceste od večino držav. Sedaj bi te prosil, če eno ali dve države našteješ, da me seznaniš, kje še nisem bil in tega videl. Lepo prosim!!!

Še enkrat si preberi moj zapis, da ne boš spet pisal neumnosti. Ker pišeš konkretne neumnosti.  

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Prekrške sem ti nabacil, da boš zagrabil za kost, bolj pomembno vprašanje je, kje majo slabše ceste kot pri nas? In kje je to?

Poglej si samo AC od Ajd do Ngorice....pa se pelji s Fiestico, ki ima športno podvozje al pa s praznim kombijem, ki ima ojačano podvozje čisto po pravilih. A veš kaj bi Mlakar rekel v tem primeru:

de ti jetra pohledajo wn iz wči :D

 

poleg tega je še napisal citiram:

Pravzaprav ugotavljam, da naše ceste najbolj kritizirajo ravno cestni drkači in stalni prekrškarji. Nekdo mora biti kriv za njihove neumnosti.

Sedaj, če me je okarakteriziral za cestnega dirkača in stalnega prekrškarja, sem mu moral odgovoriti v tem stilu. Da bo vesel, da bo vedu kdo je kriv za slabe ceste.

Mal preveč vas šefi filajo z drilom, pa smo vsi avtomatsko kriminalci :P

 

 

Tudi tebi spomin odpoveduje. Predlagam ponovno branje mojega zapisa. Par strani nazaj je tisti zapis o cestah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Še enkrat si preberi moj zapis, da ne boš spet pisal neumnosti. Ker pišeš konkretne neumnosti.  

Tudi tebi spomin odpoveduje. Predlagam ponovno branje mojega zapisa. Par strani nazaj je tisti zapis o cestah. 

Pojdi malo v svet pogledati njihove ceste. Naše niso tako slabe, kot bi nekateri radi prikazali. 

 

Tukaj si me v srce!  :winkiss:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Še enkrat si preberi moj zapis, da ne boš spet pisal neumnosti. Ker pišeš konkretne neumnosti.  

Tudi tebi spomin odpoveduje. Predlagam ponovno branje mojega zapisa. Par strani nazaj je tisti zapis o cestah. 

tebi predlagam, da prebereš, kaj sem citiral, je namreč vmes tudi tvoj citat :P

lp

Roadrunner :ras:

a si že napisal, kje so slabše ceste kot pri nas?

Samprašam

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

tebi predlagam, da prebereš, kaj sem citiral, je namreč vmes tudi tvoj citat :P

lp

Roadrunner :ras:

boš videl nazadnje bo kriv novinar!  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, solorider pravi:

boš videl nazadnje bo kriv novinar!  :lol1:

Ne, cestni dirkači in prekrškarji. :P Kar je logično, če razvijem tezo, da preveč navijamo gas, potem zadnja guma guba asfalt, posledično se pojavi valovitost in ob prvem dežju udarne jame, pa smo tam.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

tebi predlagam, da prebereš, kaj sem citiral, je namreč vmes tudi tvoj citat :P

lp

Roadrunner :ras:

a si že napisal, kje so slabše ceste kot pri nas?

Samprašam

Si pogledal levo in desno ? Menda te čakajo. Spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Belgiji je kdo bil? Se je vozil po njihovih avtocestah in nacionalkah? Tud Španija z izjemo parih cest in AC je porazna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, hajoktejn pravi:

V Belgiji je kdo bil? Se je vozil po njihovih avtocestah in nacionalkah? Tud Španija z izjemo parih cest in AC je porazna. 

Španija- po AC se nisem vozil, ostale ceste bp, boljše od naših. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, hajoktejn pravi:

V Belgiji je kdo bil? Se je vozil po njihovih avtocestah in nacionalkah? Tud Španija z izjemo parih cest in AC je porazna. 

Saj imajo tudi v tujini slabe ceste, vendar ne čakajo tako dolgo, da je en odsek katastrofaln, kot recimo Pameče - Otiški Vrh, pa še kje.

Kar pa sem prevozil, lahko rečem, da imamo v SLO  slabe ceste, sigurno pa največ zelo slabih odsekov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, hajoktejn pravi:

V Belgiji je kdo bil? Se je vozil po njihovih avtocestah in nacionalkah? Tud Španija z izjemo parih cest in AC je porazna. 

Bil v Belgiji letos, AC je brezhibna, prijetno za vozit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, solorider pravi:

Španija- po AC se nisem vozil, ostale ceste bp, boljše od naših. 

Če si se vozil po "turističnih" cestah so okej ja; sicer pa od Barcelone proti Valencii pa se marsikje je podn.

pred 9 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Saj imajo tudi v tujini slabe ceste, vendar ne čakajo tako dolgo, da je en odsek katastrofaln, kot recimo Pameče - Otiški Vrh, pa še kje.

Da ne? Skoda da nimam slik obvoznice pred Brusljem kaksne jame so vmes. Prvic sem mislil da mi bo kabino na actrosu odtrgal s pantov. 

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Bil v Belgiji letos, AC je brezhibna, prijetno za vozit.

Kateri del? Kje si sel? Mogoce od Luksa proti Bruslju in naprej proti Dunkerqu? Da je prijetno vozit tam mors bit pa tud pacient (aja sej si), ker tko neotesanga in nesposobnega folka za volanom tud v lublani nimamo. 

Je pa najbrz res da iz kamiona mal drugac dozivljas vse skp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, hajoktejn pravi:

Če si se vozil po "turističnih" cestah so okej ja; sicer pa od Barcelone proti Valencii pa se marsikje je podn.

Da ne? Skoda da nimam slik obvoznice pred Brusljem kaksne jame so vmes. Prvic sem mislil da mi bo kabino na actrosu odtrgal s pantov. 

Kateri del? Kje si sel? Mogoce od Luksa proti Bruslju in naprej proti Dunkerqu? Da je prijetno vozit tam mors bit pa tud pacient (aja sej si), ker tko neotesanga in nesposobnega folka za volanom tud v lublani nimamo. 

Je pa najbrz res da iz kamiona mal drugac dozivljas vse skp.

Iz Nemčije, Aachen, Genk, Bruselj, Osteende... bilo je sicer par zastojčkov v okolici Bruslja, ker so se poljubili, a sem obvozil.

Lepa AC, brez kakršnekoli težave, kulturno so peljali.

Najslabša AC letos, kar sem vozil, je bila v UK, nemarna okolica, nabita cesta, ogromno dela na cesti...

Najlepša v nulo pa je bila v Franciji od Calais-Reims-Geneve, za prste polizat...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Iz Nemčije, Aachen, Genk, Bruselj, Osteende... 

Je lepsa trasa kot tista ki sem jo omenjal, sicer pa hudo prometna in zastoji na tej cesti so tud 10km dolgi, se posebi ce jih ksn sneg preseneti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Iz UK imam to od AC, tu še ni bilo sile, razen da te radi po desni prehitijo. In da je vse pod radarji.

 

Po desni kar radi grejo mim ja :D

Sicer pa ja, merijo povprečno hitrost na odsekih. Tiste AC ki so placljive so topshit.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, hajoktejn pravi:

Če si se vozil po "turističnih" cestah so okej ja; sicer pa od Barcelone proti Valencii pa se marsikje je podn.

 

Sploh nisem vozil ob morju, prvo morje sem videl Malaga in Gibratar.

Vozil sem isto Bar-Val in je bila cesta super duper. Mogoče gre več cest proti Valenciji in se nisva peljala po isti. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, hajoktejn said:

V Belgiji je kdo bil? Se je vozil po njihovih avtocestah in nacionalkah? Tud Španija z izjemo parih cest in AC je porazna. 

No, dodam jaz še sever Francije in severozahod Nemčije ter Anglijo, ker sem bil ravno letos tam. Pa vsaj še avstrijsko AC od nekaj deset km naprej od Karavank pa vse do meje z Nemčijo na Švarcbahu. Ko sem šel nazaj domov po tej AC (ponoči in v dežju, me je bilo groza - črt se ne vidi, odsevnikov se ne vidi, v bistvu je bil problem, ko ni bilo nikogar pred mano, da bi sploh videl vse tiste zavite ovinke ovinkaste (po Mausu :P)... in to na AC, jebojihboh. Pa še akvaplaningov je bilo kar ene par (100 km/h s prikolico). Sem si zapomnil ta trip(-er)...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!