Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 uro, HD-Dyna pravi:

Ampak njegova senca je bla pa čez črto...

Valjda tudi to kaj šteje :blush:

zato pa naj kaznujejo senco!!! :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Spet si napačno predstavljaš. Vožnja ob črti v levem ali pa v desnem ovinku je neumnost in ogrožanje sebe in ostalih oziroma prekršek. Vendar morajo biti izpolnjeni določeni pogoji, da gre za ogrožanje ali za prekršek. Da bi do tega prišlo, si pa verjetno ne želiš. Da bom pa še bolj natančen; ti nisi storil prekršek, ampak samo neumnost. Zaenkrat. 

prvič slišim, imaš kje to napisano, ker ti ne verjamem. Ne vem kakšen prekršek bi to bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Kmet2 pravi:

A za neumnosti na  cesti ni kazni :eek:

Vprašaj svoje koleno :hmm:.

pred 30 minutami, solorider pravi:

prvič slišim, imaš kje to napisano, ker ti ne verjamem. Ne vem kakšen prekršek bi to bil?

Preberi cel zapis in ne samo tisto, kar ti paše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Vprašaj svoje koleno :hmm:.

Ne mešaj jabolk pa hrušk ......tam sem priznal svojo neumnost , vidim ,da ti spomin peša :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Ne mešaj jabolk pa hrušk ......tam sem priznal svojo neumnost , vidim ,da ti spomin peša :fyou:

Kaj je to spomin  ? :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Vprašaj svoje koleno :hmm:.

Preberi cel zapis in ne samo tisto, kar ti paše. 

Halo, je prekršek ali je neumnost.... je to od policaja, da ugotovi, če je? Je v zakonu? To sem te vprašal, ker, če berem kaj si napisal me na bruhanje! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, solorider pravi:

Halo, je prekršek ali je neumnost.... je to od policaja, da ugotovi, če je? Je v zakonu? To sem te vprašal, ker, če berem kaj si napisal me na bruhanje! 

Ne morem pomagati, če ti branje dela težave. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ne morem pomagati, če ti branje dela težave. 

Spet si napačno predstavljaš. Vožnja ob črti v levem ali pa v desnem ovinku je neumnost in ogrožanje sebe in ostalih oziroma prekršek. Vendar morajo biti izpolnjeni določeni pogoji, da gre za ogrožanje ali za prekršek. Da bi do tega prišlo, si pa verjetno ne želiš. Da bom pa še bolj natančen; ti nisi storil prekršek, ampak samo neumnost. Zaenkrat. 

Daj se sedaj odloči kaj je, ker nisem dosti  pameten. Do čega bi moralo priti, vožnja po črti, čez črto.....???? Prosim za nas bedake!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Borutt said:

... Vožnja ob črti v levem ali pa v desnem ovinku je neumnost in ogrožanje sebe in ostalih oziroma prekršek. ...

AaaaaAAAaaAA!!! Imamo gaaaa! He made a misstaaakeee .. juhej! Prosim za člen, po katerem je to prekršek .. :jezik: :ras: :P ;) :bounce: :kva1: :yea2: :drunk:

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

Spet si napačno predstavljaš. Vožnja ob črti v levem ali pa v desnem ovinku je neumnost in ogrožanje sebe in ostalih oziroma prekršek. Vendar morajo biti izpolnjeni določeni pogoji, da gre za ogrožanje ali za prekršek. Da bi do tega prišlo, si pa verjetno ne želiš. Da bom pa še bolj natančen; ti nisi storil prekršek, ampak samo neumnost. Zaenkrat. 

Daj se sedaj odloči kaj je, ker nisem dosti  pameten. Do čega bi moralo priti, vožnja po črti, čez črto.....???? Prosim za nas bedake!!!

Sem ti že napisal, da ti ne morem pomagati, če ne razumeš. 

pred 43 minutami, Texo pravi:

AaaaaAAAaaAA!!! Imamo gaaaa! He made a misstaaakeee .. juhej! Prosim za člen, po katerem je to prekršek .. :jezik: :ras: :P ;) :bounce: :kva1: :yea2: :drunk:

Tudi ti si še enkrat preberi moj zapis, kjer je vse napisano. Boš že razumel, če boš hotel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Spet si napačno predstavljaš. Vožnja ob črti v levem ali pa v DESNEM ovinku je neumnost in ogrožanje sebe in ostalih oziroma prekršek. Vendar morajo biti izpolnjeni določeni pogoji, da gre za ogrožanje ali za prekršek. Da bi do tega prišlo, si pa verjetno ne želiš. Da bom pa še bolj natančen; ti nisi storil prekršek, ampak samo neumnost. Zaenkrat. 

Sej ni čudn, de tolk stolčete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Sem ti že napisal, da ti ne morem pomagati, če ne razumeš. 

Tudi ti si še enkrat preberi moj zapis, kjer je vse napisano. Boš že razumel, če boš hotel. 

Borutt razumem in tudi vem, da ni nobeden prekršek. Napisal si bedarijo, to pa razumem. Od črte do črte ni prekršek je mogoče nevarno, če če če.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Sem ti že napisal, da ti ne morem pomagati, če ne razumeš. 

Tudi ti si še enkrat preberi moj zapis, kjer je vse napisano. Boš že razumel, če boš hotel. 

Zanimivo ko te dobimo s tvojimi bučkami te kar naenkrat noben ne razume ......ti pa razumeš vse :lol1:

Kar večina nas ne razume .....le kaj je z nami narobe .......;)

Pravkar, solorider pravi:

Borutt razumem in tudi vem, da ni nobeden prekršek. Napisal si bedarijo, to pa razumem. Od črte do črte ni prekršek je mogoče nevarno, če če če.....

Še nekrat ...........pri naju z Damijem ni bilo nevarnosti ne ogrožanja in to policaj ve ,samo ne more preko sebe ......pusti ga ,da se mal pomiri ,sej pol obrne ploščo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Zanimivo ko te dobimo s tvojimi bučkami te kar naenkrat noben ne razume ......ti pa razumeš vse :lol1:

Kar večina nas ne razume .....le kaj je z nami narobe .......;)

Še nekrat ...........pri naju z Damijem ni bilo nevarnosti ne ogrožanja in to policaj ve ,samo ne more preko sebe ......pusti ga ,da se mal pomiri ,sej pol obrne ploščo :lol1:

napisal je da je prekršek, da je neumnost, če če če če.... se nadaljuje!  :lol1: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Vprašaj svoje koleno :hmm:.

 

sam tist ni bila vožnja ob črti, ampak je bila vožnja skozi znak :P

 

pred 13 urami, solorider pravi:

Spet si napačno predstavljaš. Vožnja ob črti v levem ali pa v desnem ovinku je neumnost in ogrožanje sebe in ostalih oziroma prekršek. Vendar morajo biti izpolnjeni določeni pogoji, da gre za ogrožanje ali za prekršek. Da bi do tega prišlo, si pa verjetno ne želiš. Da bom pa še bolj natančen; ti nisi storil prekršek, ampak samo neumnost. Zaenkrat. 

Daj se sedaj odloči kaj je, ker nisem dosti  pameten. Do čega bi moralo priti, vožnja po črti, čez črto.....???? Prosim za nas bedake!!!

Ja, na senco si pozabu, če gre senca čez črto je pogojni prekršek, ker prehiteva čez polno črto :P

 

pred eno uro, solorider pravi:

Borutt razumem in tudi vem, da ni nobeden prekršek. Napisal si bedarijo, to pa razumem. Od črte do črte ni prekršek je mogoče nevarno, če če če.....

njemu se zdi nevarno, sploh če gleda na video posnetku :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

sam tist ni bila vožnja ob črti, ampak je bila vožnja skozi znak :P

 

Ja, na senco si pozabu, če gre senca čez črto je pogojni prekršek, ker prehiteva čez polno črto :P

 

njemu se zdi nevarno, sploh če gleda na video posnetku :P

 

Saj mene je za znak skrbelo :lol1:.

Senca je neprilagojena :ras:.

Večino posnetka sem mižal :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Saj mene je za znak skrbelo :lol1:. pa za ograjo.

Senca je neprilagojena :ras:. pol se pa na senco huduj :D

Večino posnetka sem trepetal :P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Saj mene je za znak skrbelo :lol1:.

Senca je neprilagojena :ras:.

Večino posnetka sem mižal :lol1:.

Potem pa strokovna razlaga zakaj je nekaj bilo smrtno nevarno , ogrožujoče za drugoe v prometu in hude neumnosti , če vsi tako povezujejo in rešujejo iz izkušenj v policiji se ne čudim stanju v policiji in na cesti .....:lol1:sem ti že napisal ....pravi detektiv :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Potem pa strokovna razlaga zakaj je nekaj bilo smrtno nevarno , ogrožujoče za drugoe v prometu in hude neumnosti , če vsi tako povezujejo in rešujejo iz izkušenj v policiji se ne čudim stanju v policiji in na cesti .....:lol1:sem ti že napisal ....pravi detektiv :OK:

Lej ti pojasnim, senca gre ćez črto, prileti v nasprotvozeč avto in se poškoduje. Pol pa moraš po svetu hoditi brez sence in to boli. Na plan pridejo čustva, skrbi in želja po samomoru. Zato pazite da vam senca ne ude.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Potem pa strokovna razlaga zakaj je nekaj bilo smrtno nevarno , ogrožujoče za drugoe v prometu in hude neumnosti , če vsi tako povezujejo in rešujejo iz izkušenj v policiji se ne čudim stanju v policiji in na cesti .....:lol1:sem ti že napisal ....pravi detektiv :OK:

Obleči se in gasa proti Postojni :jezik:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Obleči se in gasa proti Postojni :jezik:.

Lj-postojna rabim 18min........ti se pa kar zrihtej ,da te ne čakamo :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Lj-postojna rabim 18min........ti se pa kar zrihtej ,da te ne čakamo :lol1:

sj objestnež, ne pozabi na bombončke

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Lj-postojna rabim 18min........ti se pa kar zrihtej ,da te ne čakamo :lol1:

Že računam povprečno hitrost :lol1::jezik:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!