Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 8 minutami, blazzarss pravi:

Uff tole je pa zihr en hud SS motor na posneku, baje samo oni tko vozjo :doze: un ovink od 13 sekund naprej ga zmaga

Poznam veliko voznikov SS motorja a nobeden med njimi NI tako umsko omejen,da če vidi,da voznik pred njim zelo prehiteva,da bi on sel kljub temu,da voznik pred njim ne prehiteva avta,ki ga ima še pred seboj...vsak VE da un spredaj več vidi!Le zelo,zelo umsko omejen človek se zadaj odloči za prehitevanje...pač,da imaš tako potrebo po škarjah in ogrožanju vseh moraš biti debil!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No snecer zdej si ga pa slišu :lol1:me zanima , koliko kazni bi lahko @Borutt naštel na tem posnetku  in koliko bi to prišlo v evrih .....zgrožen sem nad takšno vožnjo , razočaral si me :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

kolk si kaj čakal na meji?

Ta nova čakanja na meji s Hr. Motorji stoječe kolone (uradno) nebi smeli prehitevat. Je pri organih kaj razumevanja v smislu, da uro ali več stat v koloni, na soncu, v obleki, pa pod šlemom ni glih prav prijetno. Bolje, da se jih naprej spusti, pa bojo v nadaljevanju vožnje manj znervirani, bolj zbrani... Tako nekako bi si jaz to razlagal, če bi bil v taki situaciji na 2 kolesih. Če pa bi bil v 4 kolesniku, bi se tistim z dvemi umaknil, da grejo naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, izibajker pravi:

Ta nova čakanja na meji s Hr. Motorji stoječe kolone (uradno) nebi smeli prehitevat. Je pri organih kaj razumevanja v smislu, da uro ali več stat v koloni, na soncu, v obleki, pa pod šlemom ni glih prav prijetno. Bolje, da se jih naprej spusti, pa bojo v nadaljevanju vožnje manj znervirani, bolj zbrani... Tako nekako bi si jaz to razlagal, če bi bil v taki situaciji na 2 kolesih. Če pa bi bil v 4 kolesniku, bi se tistim z dvemi umaknil, da grejo naprej...

Danes ni noben kompliciral na meji... motorji so šli mimo kolone. Jaz sem malo afne guncal, pa 'autoštopal' par motoristov, ker smo pač stali in ni bilo kaj bolj pametnega za počet..  Edino en pregret voznik v koloni se je nekaj razburjal. Slovenski omejenec na 'nujni' poti na Hrvaško pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, thumper pravi:

splošna statistika pravi , da se vsako leto zgodi vsaj ena nesreča v kateri je udeleženo policijsko vozilo. kdo je kriv pri splošni statistiki nsploh ima veze ..

bistvo je v neusposobljenosti voznikov policijskih vozil da bi same nesreče preprečili.. 

predvidevanje . preprečevanje .... prilagoditev hitrosti pa ostale stvari ..

ti in tvoji morate dokazati in dokazovati..če ne moreš zanikati mojih zapisov ostnejo resnični do takrat , ko boš to zmogel..

do takrat velja , da policij deluje na sistemu aksimorona.. ..včasih tudi brez osovine..

:lol1:Sedaj pa še poišči število vozil in število prevoženih kilometrov. :lol1:

pred 14 urami, thumper pravi:

Torej, demantirati in dokazati moraš ti. Si že našel dokaze ali imaš še vedno prazne hlače ?

Očitno ne razumeš samega sebe. Ti si nekaj trdil, kar nisi mogel dokazati oziroma argumentirati. Pač nabijaš v veselje ostalih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

No snecer zdej si ga pa slišu :lol1:me zanima , koliko kazni bi lahko @Borutt naštel na tem posnetku  in koliko bi to prišlo v evrih .....zgrožen sem nad takšno vožnjo , razočaral si me :)

Sem še kar v šoku od gledanja posnetka. Zato še kakšen dan ali dva počakaj, da pridem k sebi in seštejem vse kazni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Borutt pravi:

:lol1:Sedaj pa še poišči število vozil in število prevoženih kilometrov. :lol1:

Očitno ne razumeš samega sebe. Ti si nekaj trdil, kar nisi mogel dokazati oziroma argumentirati. Pač nabijaš v veselje ostalih. 

ti lahko dokažeš da obstaja eno leto ko ni bilo udeleženo nobeno policijsko vozilo v prometni nesreči? ne moreš.. torej so udeleženi in niso dovolj usposobljeni , da bi predvideli in preprečili... premalo izobraženi za opravljanje svojega poklica.. 

za l.2009 - 237 policistov , 720223km , 35 nesreč .

"v povprečju je policist motorist prevozil 20577km, ko je prišlo do prometne nesreče." 

stfu ...

nabijam te v veselje ostalih..

 

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

74) »pretjecanje« je prolaženje vozilom pokraj drugog vozila koje se kreće u istom smjeru,

75) »obilaženje« je prolaženje vozilom pokraj zaustavljenog ili parkiranog vozila ili drugog objekta koji se nalazi na prometnoj traci kojom se vozilo kreće,

(1) Vozač ne smije vozilom početi pretjecati ili obilaziti:

1) kolonu vozila,

2) ako je vozač koji se kreće iza njega počeo pretjecati,

3) ako je vozač koji je ispred njega na istoj prometnoj traci dao znak da namjerava preteći ili obići vozilo koje je ispred njegova vozila, ili obići drugu zapreku na cesti,

4) ako prometna traka kojom namjerava pretjecati nije slobodna na dovoljnoj udaljenosti tako da bi, vodeći računa o razlici između brzine kretanja svojeg vozila za vrijeme pretjecanja i brzine kretanja vozila drugih sudionika u prometu koje namjerava preteći, pretjecanjem ugrozio sigurnost prometa ili omeo promet iz suprotnog smjera,

5) ako nakon pretjecanja ili obilaženja ne bi ponovno mogao zauzeti položaj na prometnoj traci kojom se kretao prije pretjecanja ili obilaženja i to bez ometanja ili ugrožavanja ostalih sudionika u prometu, osim kad se za pretjecanje ili obilaženje koristi prometnom trakom koja je zabranjena za promet vozila iz suprotnog smjera,

6) prometnom trakom koja je namijenjena zaustavljanju vozila u nuždi.

(2) Vozač koji pretječe ili obilazi dužan je svoje vozilo držati na potrebnoj udaljenosti od vozila koje pretječe ili obilazi, tako da ga ne ometa niti ugrožava u prometu.

(3) Novčanom kaznom u iznosu od 3.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji otpočne ili obavi pretjecanje ili obilaženje suprotno odredbama stavka 1. ovoga članka.

(4) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji pri pretjecanju ili obilaženju ne drži svoje vozilo na potrebnoj udaljenosti od vozila koje pretječe ili obilazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, thumper pravi:

ti lahko dokažeš da obstaja eno leto ko ni bilo udeleženo nobeno policijsko vozilo v prometni nesreči? ne moreš.. torej so udeleženi in niso dovolj usposobljeni , da bi predvideli in preprečili... premalo izobraženi za opravljanje svojega poklica.. 

za l.2009 - 237 policistov , 720223km , 35 nesreč .

"v povprečju je policist motorist prevozil 20577km, ko je prišlo do prometne nesreče." 

stfu ...

nabijam te v veselje ostalih..

 

Je doza popustila ? Ker edino tako si lahko razlagam tvoje izpade nabijanja in zavajanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

ker edino tako si lahko razlagam tvoje izpade nabijanja in zavajanja. 

So podatki točni ali ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

So podatki točni ali ne??

naj bi bili ..razen če ni podlaga aksiom..

l.2006 : PU Mb - motornih koles - 17 , prometnih nesreč - 14 ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, BIF pravi:

Vprašanje za administratorja teme.

Kam ste premaknili moj post od včeraj popoldan v tej temi?

Če si kaj napisal o objestni vožnji in prehitevanjih v škarje in čez polno črto so zbrisali...ker je kao žaljenje...a en debil se ob dejanjih posname in javno objavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm kr mal u šoku ko sm vidu snecerjev posnetek... tip je sam  pravi objestnez, kot on rad reče, pol pa skoz govori cez druge kako vozjo..

To da si snemu nekoga ki dela prekrske in zarad tega tud sam tvegal... je pa no coment...

Tko bi loh snemu pol vsakic ko gres na furo, jih je velik...

Nc vec ti ne vrjamem da si zgledn voznik... ni cudn da je tolk norcev na cest če pa še taki ki tolk zagovarjajo predpise tkole vozjo... jeej jej snecer 

 

 

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, sesir pravi:

Če si kaj napisal o objestni vožnji in prehitevanjih v škarje in čez polno črto so zbrisali...ker je kao žaljenje...a en debil se ob dejanjih posname in javno objavi!

Napisal sem le kratek povzetek objav na tem forumu (največ jih je bilo v tej temi). Kot kaže je torej komentiranje dovoljeno le posvečenim.  Tudi prav. Samo toliko da se ve kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

74) »pretjecanje« je prolaženje vozilom pokraj drugog vozila koje se kreće u istom smjeru,

75) »obilaženje« je prolaženje vozilom pokraj zaustavljenog ili parkiranog vozila ili drugog objekta koji se nalazi na prometnoj traci kojom se vozilo kreće,

(1) Vozač ne smije vozilom početi pretjecati ili obilaziti:

1) kolonu vozila,

2) ako je vozač koji se kreće iza njega počeo pretjecati,

3) ako je vozač koji je ispred njega na istoj prometnoj traci dao znak da namjerava preteći ili obići vozilo koje je ispred njegova vozila, ili obići drugu zapreku na cesti,

4) ako prometna traka kojom namjerava pretjecati nije slobodna na dovoljnoj udaljenosti tako da bi, vodeći računa o razlici između brzine kretanja svojeg vozila za vrijeme pretjecanja i brzine kretanja vozila drugih sudionika u prometu koje namjerava preteći, pretjecanjem ugrozio sigurnost prometa ili omeo promet iz suprotnog smjera,

5) ako nakon pretjecanja ili obilaženja ne bi ponovno mogao zauzeti položaj na prometnoj traci kojom se kretao prije pretjecanja ili obilaženja i to bez ometanja ili ugrožavanja ostalih sudionika u prometu, osim kad se za pretjecanje ili obilaženje koristi prometnom trakom koja je zabranjena za promet vozila iz suprotnog smjera,

6) prometnom trakom koja je namijenjena zaustavljanju vozila u nuždi.

(2) Vozač koji pretječe ili obilazi dužan je svoje vozilo držati na potrebnoj udaljenosti od vozila koje pretječe ili obilazi, tako da ga ne ometa niti ugrožava u prometu.

(3) Novčanom kaznom u iznosu od 3.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji otpočne ili obavi pretjecanje ili obilaženje suprotno odredbama stavka 1. ovoga članka.

(4) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji pri pretjecanju ili obilaženju ne drži svoje vozilo na potrebnoj udaljenosti od vozila koje pretječe ili obilazi.

Prvo vprasanje, kaj je kolona? Tri vozila, vec kot tri, koliko? In drugo, da se kolone ne prehiteva je jasno, ampak posamicna vozila v koloni pa je dovoljeno, ali kako? Ker napisano je dvoumno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 4. 2017 ob 8:29, Kmet2 pravi:

Snecer , ugasn se , drugače bom obesil kakšen tvoj izdelek  objestne vožnje , ki sem ga našel na spletu :D

Posnetek je čudežno izginil , pa čeprav je bil posnet na Jadranki in je bil topic ! 

Mogoče kakšna razlaga moderatorjev ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Posnetek je čudežno izginil , pa čeprav je bil posnet na Jadranki in je bil topic ! 

Mogoče kakšna razlaga moderatorjev ??

Prvo briši - potem glej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Posnetek je čudežno izginil , pa čeprav je bil posnet na Jadranki in je bil topic ! 

Mogoče kakšna razlaga moderatorjev ??

Bo v zvezi s tem lahko tisti komentiral, ki je posnetek zbrisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Posnetek je čudežno izginil , pa čeprav je bil posnet na Jadranki in je bil topic ! 

Mogoče kakšna razlaga moderatorjev ??

In to celo posnetek,ki ga je en objestnež ponosno javno objavil na youtube!

Se pravi željen ogledov in komentarjev!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

In to celo posnetek,ki ga je en objestnež ponosno javno objavil na youtube!

Ni edini te vrste ......;) ma Snecer še na zalogi poučnega materiala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, sesir pravi:

In to celo posnetek,ki ga je en objestnež ponosno javno objavil na youtube!

Tisti posnetek, kjer dva voznika motorjev prehitevata kolono, katera vozi 47 km/h?

Po moje se ne bi noben motorist peljal zadaj :cool:...ali se morda kdo bi? :hmm:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!