Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

 Da, izsiljevanje se redno dogaja,

standard v Ljubljani, verjetno tudi drugje ni nič drugače. Se mi pa to redno dogaja v avtu, na motorju začuda niti ne toliko, je pa res da vozim z njim bolj defenzivno. Dostikrat se mi zdi, da se folku preprosto ne da ustavit, pa čeprov vidijo da nekdo prihaja - počasi lezejo naprej, pogledajo levo desno, te vidjo pa vseeno zapeljejo, ker so preleni da bi stisnil sklopko pa prešaltal. Je čez vikend nekdo v skupini motoristi na FBju objavil posnetek kako se peljejo 4 v skupini, pa en z golfom ignorantsko zapelje na cesto kokr da ni nobenga. (če ima kdo zdejle dostop do FBja lahko objavi še povezavo do posnetka)

Bo treba nabavit en tank pa sam gazit :) 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, blazzarss pravi:

standard v Ljubljani, verjetno tudi drugje ni nič drugače. Se mi pa to redno dogaja v avtu, na motorju začuda niti ne toliko, je pa res da vozim z njim bolj defenzivno. Dostikrat se mi zdi, da se folku preprosto ne da ustavit, pa čeprov vidijo da nekdo prihaja - počasi lezejo naprej, pogledajo levo desno, te vidjo pa vseeno zapeljejo, ker so preleni da bi stisnil sklopko pa prešaltal. Je čez vikend nekdo v skupini motoristi na FBju objavil posnetek kako se peljejo 4 v skupini, pa en z golfom ignorantsko zapelje na cesto kokr da ni nobenga. (če ima kdo zdejle dostop do FBja lahko objavi še povezavo do posnetka)

Bo treba nabavit en tank pa sam gazit :) 

 

 

ne bo držalo, @Borutttrdi, da se to samo meni dogaja. :P

 

 

pred 7 minutami, ArcaneWater pravi:

Mislim da tole: 

 

a veš kak bo komentar "starega".

"je prletu ko norc" :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

 

a veš kak bo komentar "starega".

"je prletu ko norc" :D

 

sj je .. vsaj 300 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da cca 98% kandidatov, ki s loti opravljati izpit "B" kategorije opravi vse potrebno da ga ima. Tudi pri "A" kategoriji je podobno. Čeprav vsi ne bi smeli imeti dovoljenja za vožnjo. Marsikdo bi moral ža pri zdravniškem pregledu biti zavrnjen...ko vse to postaviš na cesto imaš kar precejšen odatotek voznikov, ki se ne zna "obnašati" v prometu. Ko dodaš še tiste nad cca 75 let je promet kar ena loterija.

 

Par min nazaj sem bil priča, ko je mama svojemu sinu plačala nove pnevmatike, na motorju, kljub temu, da se je že na prvi pogled videlo, da fant ni sposoben vožnje motornega kolesa!!! Lani je padel 1x ter letos že 1x. Kje je opravil zdravniško spričevalo, ne vem, ampak za na cesto ni primeren. To bo joka in stoka, ko bo enkrat preveč padel. Cesta ne bi smela biti za vse. Oziroma bi moralo biti, da je neko motorično preverjanje, ali CPP preverjanje vsakih cca 5-10 let, da bi vsaj vsi vedeli kaj je to krožišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok slovenskih planincev je pa že letos umrlo :huh: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, maus pravi:

kok slovenskih planincev je pa že letos umrlo :huh: 

kaj pa tok norijo po tistih hribih :blush: a ni to nevarno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

a veš kak bo komentar "starega".

"je prletu ko norc" :D

 

ja, pa mama iz bloka je potrdila da ga je slišala, ko je celo ulco pa tazadnji prevozu haha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 57 minutami, ArcaneWater pravi:

 

Mislim da tole: 

 

Tip za volanom ima zacementiran vrat, pa ga ne zna obrnit in pogledat. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, GO_Tomi pravi:

Ne dojemam, kakšno vezo ima to s čimerkoli ...
Ne. Podjetnik, ki se vozi domov ponoči. Z motorjem, seveda. Zato pravim iz izkušenj (če se navežem na prejšnji moj post), da so enaki občutki lahko različni pri različnih ljudeh.

ker organi delujejo na osnovi aksioma.

to pa ne bo šlo skozi.. si pa mogoče mislil "da so občutki lahko različni pri različnih ljudeh" .. ?

pred 6 urami, Borutt pravi:

Postrezi nam s statistiko. Ali boš ostal pri nabijanju, zavajanju in ostalih metodah izkrivljanja resnice? Verjetno bo to iz drugega stavka, ker edino to obvladaš. 

vsako leto je sigurno kakšno policijsko vozilo udeleženo v kakšni nesreči v kateri so krivi oni...če bi bili usposobljeni tega nebi bilo.

dokler se bo to dogajalo se lahko napiše samo , da so delno usposobljeni..kar pa je občutno premaloza nekoga , ki mora biti usposobljen za vožnjo izven okvirov ppredpisov. . verjetno ne znajo dobro predvidevat...

lahko pa postrežeš s podatki katero leto je bilo brez tega...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Tebi se pa ta izsiljevanja že kar dogajajo. Se veliko voziš ?

jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/4/2017 at 7:31 AM, Cartman said:

hehehe mene je pa nasmejalo. Poslednji mohikanec. 

 

Vem da je narobe, nevarno, neodgovorno in popolnoma nekulturno, ampak....mladost je norost. 17 let nazaj sm jih tud jez špičil. in še marsikdo s foruma, ki se danes zgraža. ko preslikam svoja leta....Če si imel motor ki gre 250 leta 2000, si pač vozil 250 kjerkoli se je dalo. Kdor trdi nasprotno, blefira. 

 Trdim nasprotno!! Mam motor ki gre 150, pa se po  ravninah ne peljem vec kot 110-115!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

 Trdim nasprotno!! Mam motor ki gre 150, pa se po  ravninah ne peljem vec kot 110-115!

pussi :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

pussi :P

 

Ja,pa tud pussy strajfn mam!! Tko da lohka dokazem svojo trditev. :)

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, thumper pravi:

ker organi delujejo na osnovi aksioma.

to pa ne bo šlo skozi.. si pa mogoče mislil "da so občutki lahko različni pri različnih ljudeh" .. ?

vsako leto je sigurno kakšno policijsko vozilo udeleženo v kakšni nesreči v kateri so krivi oni...če bi bili usposobljeni tega nebi bilo.

dokler se bo to dogajalo se lahko napiše samo , da so delno usposobljeni..kar pa je občutno premaloza nekoga , ki mora biti usposobljen za vožnjo izven okvirov ppredpisov. . verjetno ne znajo dobro predvidevat...

lahko pa postrežeš s podatki katero leto je bilo brez tega...

Zopet si se izkazal kot nakladač, kateri na veliko zavaja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Borutt said:

Zopet si se izkazal kot nakladač, kateri na veliko zavaja. 

 Dobr jih prepoznas, u nulo.. Poznas tale izrek: "It takes one, to know one"?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, thumper pravi:

ker organi delujejo na osnovi aksioma.

to pa ne bo šlo skozi.. si pa mogoče mislil "da so občutki lahko različni pri različnih ljudeh" .. ?

vsako leto je sigurno kakšno policijsko vozilo udeleženo v kakšni nesreči v kateri so krivi oni...če bi bili usposobljeni tega nebi bilo.

dokler se bo to dogajalo se lahko napiše samo , da so delno usposobljeni..kar pa je občutno premaloza nekoga , ki mora biti usposobljen za vožnjo izven okvirov ppredpisov. . verjetno ne znajo dobro predvidevat...

lahko pa postrežeš s podatki katero leto je bilo brez tega...

No to mene tudi moti!Njih se " sili" v kršenje predpisov brez usposablanj,treningov...

V Italiji v imajo takšna usposabljanja,pri nas pa divjajo z providu obvladajo pa ????!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, jvalant pravi:

 Trdim nasprotno!! Mam motor ki gre 150, pa se po  ravninah ne peljem vec kot 110-115!

Sem mel motor, ki je peljal 270, pa sem na Grobniku skozi ciljno komj do 240 prilezel :D

Na cesti pa nikoli nisem niti probal cez 160. Mogoce sem pussy, ampak ziv pussy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne morem verjet, po mojem bo kmal ob službo, bogokletno govori.... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, IZTOK pravi:

 

Na cesti pa nikoli nisem niti probal cez 160. Mogoce sem pussy, ampak ziv pussy.

Če bi priletel v radar bi bil norec,ki je vozil oz divjal po regionalki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ne bo držalo, @Borutttrdi, da se to samo meni dogaja. :P

 

 

a veš kak bo komentar "starega".

"je prletu ko norc" :D

 

Ja itak,da je prletu k norc, če ma repsolko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, IZTOK pravi:

Sem mel motor, ki je peljal 270, pa sem na Grobniku skozi ciljno komj do 240 prilezel :D

Na cesti pa nikoli nisem niti probal cez 160. Mogoce sem pussy, ampak ziv pussy.

mel si jajca od motorja :P

če bi hotel šponat sem v 7 sekundah preko 200 tako z SXom, kot z GTjem....ampak bolj je vprašanje, a ima smisel?

Vsaka R1 jo hitro šibne preko  200 pa še kter moped

 

pred 1 minuto, ProdriveR pravi:

Ja itak,da je prletu k norc, če ma repsolko :)

tisti so posebej objestni, tako za njimi pa lastniki ZX10R in še posebej RR. pravzaprav, več ko ma RRov, bolj je objesten :D

lp

Sneci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

 

Vsaka R1 jo hitro šibne preko  200 pa še kter moped

 

Vsi SS 1000 kubični 4valnji od 2004 naprej gredo po števcu že v drugi prestavi preko 200kmh

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!