Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

ne veš .. ker naj bi bile prave jih pa ne moreš zanikat .. 

tukaj recimo piše , da je policija v l.2015 delala manj kot v l.2014 , porabila par miljonov več in imela več zaposlenih ..

http://84.39.218.201/MANDAT14/VLADNAGRADIVA.NSF/18a6b9887c33a0bdc12570e50034eb54/50f34fe888d6d2d9c1257fcb00351812/$FILE/LetnoPorocilo2015_popravljeno_mali_s.pdf

ja ..statistika je ena čudna reč..sploh če je objavljena javno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BIF pravi:

Vprašanje za administratorja teme.

Kam ste premaknili moj post od včeraj popoldan v tej temi?

če napišem, da bom brisal, potem od takrat dalje brišem, če ni v zvezi z jadranko ali temo brišem če ne vem kam premakniti.

To ni opravičilo, ampak pojasnilo :P

 

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Posnetek je čudežno izginil , pa čeprav je bil posnet na Jadranki in je bil topic ! 

Mogoče kakšna razlaga moderatorjev ??

tule ga imaš.

za tiste pa ki ne znajo na jutubu poiskat Snecerja ali Damija ali še kakega objestneža, pa žal ni pomoči :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, IZTOK pravi:

Prvo vprasanje, kaj je kolona? Tri vozila, vec kot tri, koliko? In drugo, da se kolone ne prehiteva je jasno, ampak posamicna vozila v koloni pa je dovoljeno, ali kako? Ker napisano je dvoumno.

Sedaj ti bo vse jasno.

84) »kolona« je niz od najmanje tri vozila, osim bicikla, traktora, radnog stroja i zaprežnog vozila, koja su zaustavljena na cesti ili se kreću istom prometnom trakom u istom smjeru, pri čemu su brzina kretanja vozila i postupci vozača međusobno uvjetovani i između kojih ne može bez ometanja ući drugo vozilo,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Rogerg pravi:

Sm kr mal u šoku ko sm vidu snecerjev posnetek... tip je sam  pravi objestnez, kot on rad reče, pol pa skoz govori cez druge kako vozjo..

To da si snemu nekoga ki dela prekrske in zarad tega tud sam tvegal... je pa no coment...

Tko bi loh snemu pol vsakic ko gres na furo, jih je velik...

Nc vec ti ne vrjamem da si zgledn voznik... ni cudn da je tolk norcev na cest če pa še taki ki tolk zagovarjajo predpise tkole vozjo... jeej jej snecer 

če je tako pri snecerju si ne morem predstavljati , kaj delajo policisti na cesti katerim je to "celo dovoljeno" (v resnici jim ni samo vzamejo si lažje) ..  

aksiom? 

če pogledamo kako je vse skupaj - v par različnih temah - napisano in potem to obrnemo pod pravilnim kotom se pokaže , da so angelčki divjaki in težki kršilci prometnih predpisov , mi norci / budale / divjaki pa veliko manj.. da o plavušah ne zgubljamo besed..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, thumper pravi:

ne veš .. ker naj bi bile prave jih pa ne moreš zanikat .. 

tukaj recimo piše , da je policija v l.2015 delala manj kot v l.2014 , porabila par miljonov več in imela več zaposlenih ..

http://84.39.218.201/MANDAT14/VLADNAGRADIVA.NSF/18a6b9887c33a0bdc12570e50034eb54/50f34fe888d6d2d9c1257fcb00351812/$FILE/LetnoPorocilo2015_popravljeno_mali_s.pdf

ja ..statistika je ena čudna reč..sploh če je objavljena javno.

Nabijaš in zavajaš. Spet. Ker začel si o nekih strašnih prometnih nesrečah policistov, nadaljeval pa z nekim poročilom o delu policije. 

Posreduj podatke o prometnih nesrečah policistov. Predvsem tistih z motornimi kolesi. Kajti, na naši postaji imamo 20 motorjev in 50 prometnih nesreč, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Sedaj ti bo vse jasno.

84) »kolona« je niz od najmanje tri vozila, osim bicikla, traktora, radnog stroja i zaprežnog vozila, koja su zaustavljena na cesti ili se kreću istom prometnom trakom u istom smjeru, pri čemu su brzina kretanja vozila i postupci vozača međusobno uvjetovani i između kojih ne može bez ometanja ući drugo vozilo,

trije avti , ki se premikajo s 30 na uro so kolona .. kolone ne smeš prehiteti.

10 traktorjev s prikolicami , ki se premikajo s 30 na uro niso kolona ..nekolono lahko prehitiš.. :OK:

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Nabijaš in zavajaš. Spet. Ker začel si o nekih strašnih prometnih nesrečah policistov, nadaljeval pa z nekim poročilom o delu policije. 

Posreduj podatke o prometnih nesrečah policistov. Predvsem tistih z motornimi kolesi. Kajti, na naši postaji imamo 20 motorjev in 50 prometnih nesreč, kajne. 

povej s katere postaje si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

če je tako pri snecerju si ne morem predstavljati , kaj delajo policisti na cesti katerim je to "celo dovoljeno" (v resnici jim ni samo vzamejo si lažje) ..  

aksiom? 

če pogledamo kako je vse skupaj - v par različnih temah - napisano in potem to obrnemo pod pravilnim kotom se pokaže , da so angelčki divjaki in težki kršilci prometnih predpisov , mi norci / budale / divjaki pa veliko manj.. da o plavušah ne zgubljamo besed..

Si fouš? 

pred 3 minutami, thumper pravi:

trije avti , ki se premikajo s 30 na uro so kolona .. kolone ne smeš prehiteti.

10 traktorjev s prikolicami , ki se premikajo s 30 na uro niso kolona ..nekolono lahko prehitiš.. :OK:

povej s katere postaje si.

Zelo si sposoben. Zato pa sprašuješ. Nabijaj in zavajaj dalje, ker edino to obvladaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Si fouš? 

niti ne ..neumnih potez še sebi nisem fouš.. je pa to ena stvar bližje temu , da policija deluje na principu aksioma - ali prevedeno v pogovorni jezik po principu nezapisane svete pravice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr vemo  kdo zavaja, ko maha z knjigico  zakonov, ki  si jo  sam  po  svoje razlaga, seveda  sebi v  prid. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

niti ne ..neumnih potez še sebi nisem fouš.. je pa to ena stvar bližje temu , da policija deluje na principu aksioma - ali prevedeno v pogovorni jezik po principu nezapisane svete pravice..

Odstrani zamašek. 

pred 3 minutami, DinDiin pravi:

Dobr vemo  kdo zavaja, ko maha z knjigico  zakonov, ki  si jo  sam  po  svoje razlaga, seveda  sebi v  prid. 

Saj veš, da boš moral to argumentirati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Si fouš. 

JZ mislim,da je tu problem,ker taki ko smo JZ nismo fauš!!Gluh fouš bi jim mogu biti,kako se lahko brezplačno usposablja jo,trenirajo,se učijo pa še plačani zato!Tako bi moralo biti in ne kot je sedaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

JZ mislim,da je tu problem,ker taki ko smo JZ nismo fauš!!Gluh fouš bi jim mogu biti,kako se lahko brezplačno usposablja jo,trenirajo,se učijo pa še plačani zato!Tako bi moralo biti in ne kot je sedaj!

Razmišljaj izven okvirjev, da boš razumel moj zapis.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, thumper pravi:

trije avti , ki se premikajo s 30 na uro so kolona .. kolone ne smeš prehiteti.

10 traktorjev s prikolicami , ki se premikajo s 30 na uro niso kolona ..nekolono lahko prehitiš.. :OK:

povej s katere postaje si.

Jap, predpisi pac, od policista pa je potem odvisno, kako bo stvari videl. Jaz osebno ne vidim neke nevarnosti, ce prehitis tri avtomobile, ki vozijo npr 40, dovoljeno pa je 90. Seveda ne bom potegnil v enem kot norec, da mi potem ta srednji zapre pot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, IZTOK pravi:

Jap, predpisi pac, od policista pa je potem odvisno, kako bo stvari videl. Jaz osebno ne vidim neke nevarnosti, ce prehitis tri avtomobile, ki vozijo npr 40, dovoljeno pa je 90. Seveda ne bom potegnil v enem kot norec, da mi potem ta srednji zapre pot...

v tem je srž problema .. ker nekateri trdijo , da se je potrebno držati natisnjene črke zakona.. ko pa se tega držiš ga pa po svoje raztolmačijo .. ne ni v redu tako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, IZTOK pravi:

Jap, predpisi pac, od policista pa je potem odvisno, kako bo stvari videl. Jaz osebno ne vidim neke nevarnosti, ce prehitis tri avtomobile, ki vozijo npr 40, dovoljeno pa je 90. Seveda ne bom potegnil v enem kot norec, da mi potem ta srednji zapre pot...

Sam se stoječi oz premikajočo kolono po enega po svojem pasu obvozil...videl policaja a ker lahko sem!Policaj videl kako JZ zelo počasi prehitevam kolono in kljub pritožbi se je verjelo policaji in so se mi vsedli na račun!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Posreduj podatke o prometnih nesrečah policistov. Predvsem tistih z motornimi kolesi. Kajti, na naši postaji imamo 20 motorjev in 50 prometnih nesreč, kajne. 

 

pred eno uro, thumper pravi:

tpovej s katere postaje si.

no daj že povej ..ti pa lahko psredujem samo podatke za l.2009 ker se to pač našel.. ti bom pa zraven napisal koliko km ste prevozili in koliko šihtou ste bili na motorjih l.2009 .. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

 

no daj že povej ..ti pa lahko psredujem samo podatke za l.2009 ker se to pač našel.. ti bom pa zraven napisal koliko km ste prevozili in koliko šihtou ste bili na motorjih l.2009 .. 

Mislim,da je večkrat rekel Postojna....mogoče motim...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2009 PPP Postojna:

motorjev -12 , opremljenih policistov - 19 , usposobljenih policisto-motoristov - 18 , aktivnih policistov motoristov 18 ..

18 policistov je z 9 motorji prevozilo skupno 24087km.v povprečju je policist motorist opravil 14 služb (verjetno šihtov ?) z motorjem (motornim kolesom)..

2009 PU Postojna :

motornih koles - 12

prometnih nesreč - 4

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, IZTOK pravi:

Jap, predpisi pac, od policista pa je potem odvisno, kako bo stvari videl. Jaz osebno ne vidim neke nevarnosti, ce prehitis tri avtomobile, ki vozijo npr 40, dovoljeno pa je 90. Seveda ne bom potegnil v enem kot norec, da mi potem ta srednji zapre pot...

Počasna vožnja mimo ustavljene kolone ni noben problem. Problem nastane, ko se najde bedak in zaj... vse skupaj. In ta bedak je lahko tudi policist, ker komplicira, kjer ni potrebno. Naj gredo motoristi počasi mimo, da se ne kuhajo. 

pred 12 minutami, thumper pravi:

2009 PPP Postojna:

motorjev -12 , opremljenih policistov - 19 , usposobljenih policisto-motoristov - 18 , aktivnih policistov motoristov 18 ..

18 policistov je z 9 motorji prevozilo skupno 24087km.v povprečju je policist motorist opravil 14 služb (verjetno šihtov ?) z motorjem (motornim kolesom)..

2009 PU Postojna :

motornih koles - 12

prometnih nesreč - 4

Kje si ti našel, da smo bili motoristi udeleženi v štirih prometnih nesrečah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Počasna vožnja mimo ustavljene kolone ni noben problem. Problem nastane, ko se najde bedak in zaj... vse skupaj. In ta bedak je lahko tudi policist, ker komplicira, kjer ni potrebno. Naj gredo motoristi počasi mimo, da se ne kuhajo. 

Še večji problem,ker se UFO sodnik kasneje strinja z policistov in ti prisoli kazen!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Nabijaš in zavajaš. Spet. Ker začel si o nekih strašnih prometnih nesrečah policistov, nadaljeval pa z nekim poročilom o delu policije. 

Posreduj podatke o prometnih nesrečah policistov. Predvsem tistih z motornimi kolesi. Kajti, na naši postaji imamo 20 motorjev in 50 prometnih nesreč, kajne. 

Tudi tiste nesreče , ki jih povzročite so zavite v meglo ........vrana vrani ne nizkljuje oči .......pa ti dokaži ,da to ni res . 

Ni Pa Thumper govoril o nobenih strašnih nesrečah , to je zrastlo na tvojem vrtu zavajanj , nabijanj in manipulacij z besedami ter povedmi ............sam kot sem že povedal ovce te ne spregledajo , ostali se ti sam še režimo .......

In ja vem , nisem sposoben razumet , nabijam in zavajam ...:lol1:

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

če napišem, da bom brisal, potem od takrat dalje brišem, če ni v zvezi z jadranko ali temo brišem če ne vem kam premakniti.

To ni opravičilo, ampak pojasnilo :P

 

tule ga imaš.

za tiste pa ki ne znajo na jutubu poiskat Snecerja ali Damija ali še kakega objestneža, pa žal ni pomoči :P

 

Zakaj si ga premaknil iz teme Jadranska Magistrala ? Posnetek se navezuje na skrite pasi Jadranskih objestnežev ...to ni nabijanje , posnetek je pristen ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Si fouš? 

Zelo si sposoben. Zato pa sprašuješ. Nabijaj in zavajaj dalje, ker edino to obvladaš. 

Res argumentirana pojasnila , ko ti kdo pokaže ogledalo se začne s tvojimi podcenjujočimi izjavami .......

pred eno uro, Borutt pravi:

Razmišljaj izven okvirjev, da boš razumel moj zapis.  

Kaj ko bi ti kdaj to poskusil ..............ali nisi sposoben , kot znaš sam to lepo napisat .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, thumper pravi:

v tem je srž problema .. ker nekateri trdijo , da se je potrebno držati natisnjene črke zakona.. ko pa se tega držiš ga pa po svoje raztolmačijo .. ne ni v redu tako..

Zakon ne znajo raztolmačit še tisti , ki so ga podprli in napisali , večkrat dokazano .......tudi večkrat videno na TV , ko so jih spraševali za kaj so v parlamentu glasovali jih je mogoče vedelo 50% , ostali so tam da glasujejo po naročilu in ne po vesti in za ljudi . A preteklo bo še nekaj vode ,da naš dežurni spregleda  ,kot Esmeralda :lol1:

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Počasna vožnja mimo ustavljene kolone ni noben problem. Problem nastane, ko se najde bedak in zaj... vse skupaj. In ta bedak je lahko tudi policist, ker komplicira, kjer ni potrebno. Naj gredo motoristi počasi mimo, da se ne kuhajo. 

Kje si ti našel, da smo bili motoristi udeleženi v štirih prometnih nesrečah?

Zakaj pa tako skrivaš pa ne poveš , sej vedno veš za celo Slovenijo kaj se dogaja ,samo ti , če drug kaj omeni je itak takoj označen za nabijača ..............dej nam konkretno odgovori na konkretno vprašanje , to ti nekak ne gre , google pa limanje hepanih členov in zakonov tu pa si zmagovalec .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Kmet2 pravi:

 

Zakaj si ga premaknil iz teme Jadranska Magistrala ? Posnetek se navezuje na skrite pasi Jadranskih objestnežev ...to ni nabijanje , posnetek je pristen ! 

zato ker se je čvekalo na dolgo in široko in res ni več v povezavi z jadranko, boš že preživel. Po mojem ti je itak vseeno kje nabijaš mar ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

zato ker se je čvekalo na dolgo in široko in res ni več v povezavi z jadranko, boš že preživel. Po mojem ti je itak vseeno kje nabijaš mar ne :P

 

Ni mi vseno :cry: najrajši nabijam na svoji , pol pa polahku naprej :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!