Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Jst na plominki ne vidim nobenih problemov, Ališič bi reku, da jih brezkompromisno poknem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Jst na plominki ne vidim nobenih problemov, Ališič bi reku, da jih brezkompromisno poknem :P

 

In upal upaš,da te ni šel poizkušat ulovit in si kaj maredil...:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Kakšen dan sem pa tudi lahko prost. 

Pol pa babe glej ne pa promet. :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Frenk 67 pravi:

sam gledal al tud sankcijoniral?

pomoje so se sami sankcionirali za kakimi bolečinami .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami a ti jih pokneš in kako ti to uspe brez reskiranja?.Kaj ko za takim nimaš pojma kam se bo v ovinku postavil ali skranjo levo (drugi pas ) ok lahko ga pokneš po desni čeprav je prekršek ampak reskiraš ,da se bebo zapelje nazaj ali pa ga iz nasprotne smer prilepi kak  pa direkt v tebe ko tistemu jadniku v Splitu , če gre pa desno spet reskiraš, da se pikne ko vidi da je preblizu bankine in spet jeba ponavadi takega pustim pred mano in ko se z njegovim tempom vozim za njim ( po ravnini ni šans ,da ga prehitiš ker tip odpre kot da gre za motoGP) se prej ali slej se  naveliča zasledovalca ke ga non stop pikaš pa mi pokaže, da grem naprej najbolj varno verjami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, exclan pravi:

Dami a ti jih pokneš in kako ti to uspe brez reskiranja?.Kaj ko za takim nimaš pojma kam se bo v ovinku postavil ali skranjo levo (drugi pas ) ok lahko ga pokneš po desni čeprav je prekršek ampak reskiraš ,da se bebo zapelje nazaj ali pa ga iz nasprotne smer prilepi kak  pa direkt v tebe ko tistemu jadniku v Splitu , če gre pa desno spet reskiraš, da se pikne ko vidi da je preblizu bankine in spet jeba ponavadi takega pustim pred mano in ko se z njegovim tempom vozim za njim ( po ravnini ni šans ,da ga prehitiš ker tip odpre kot da gre za motoGP) se prej ali slej se  naveliča zasledovalca ke ga non stop pikaš pa mi pokaže, da grem naprej najbolj varno verjami.

pred 3 urami, exclan pravi:

 

stari, ko sem prebral tvoj prosti spis du konca nism več vedu, kaj si na začetku vprašu...kaj? :P

poknem, brez se sekirat, kaj pa drucga, ni časa z ubadanjem kaj bo in kaj ne bo počel, načeloma jih poskušam "brati" in zaenkrat se izide

 

dns sem čez polno poknil 3 avtičke (jebenti zgube turistične) pa eno počasnelo na skuterju...na skuterju je pa pisal:

POLICIJA

in na majici je tut imel tip napis

POLICIJA,

k sreči sem lih fajn poknu, tako de se je usral on, pa jaz  tudi ko sem ga vidu-

Sem pa mel filing, da kruza od kafane do kafane...nekam nezanesljivo je sanjal in vozil

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

received_589198228135028.jpeg

koliko mal je potrebno med, biti živ in cel, ter poškodovan ali celo mrtev...en mali pleh..in da tudi jaz sem se vozil po njemu, k sreči brez škode na mopedu.

Amapak naša država ma raje bodečo žico..da ne pridejo/oddidejo teroristi :(

boga mati kje živim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

koliko mal je potrebno med, biti živ in cel, ter poškodovan...en mali pleh.

Se strinjam.

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

in da tudi jaz sem se vozil po njemu, k sreči brez škode na mopedu.

a takolele b0225.gif

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Quest pravi:

Se strinjam.

a takolele b0225.gif

 

kole ne, podobno pa ja, na travci širine 30cm je moped zdrsnil do ograje, potem sem se še mal po ograjci zapeljal, nakar me je odbilo nazaj na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

kole ne, podobno pa ja, na travci širine 30cm je moped zdrsnil do ograje, potem sem se še mal po ograjci zapeljal, nakar me je odbilo nazaj na cesto.

Ne zaj.b.v.m. A si se obdržal na mopiju, na gumah, al si telebnu. Če si ostal na gumah ma carsko bi rekel.t2028.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Quest pravi:

Ne zaj.b.v.m. A si se obdržal na mopiju, na gumah, al si telebnu. Če si ostal na gumah ma carsko bi rekel.t2028.gif

ne šalim takoj nad klopcami na ridah sem bil mal predolg oziroma prepozen, takrat sem @nejcgsmahu, pol je pa že bil ovinkek. Kaj zdaj, ja nč, nagnit pa bo kar bo, in ker sem pozno nagnil so gume zapeljale po tistih 30cm travice, oprijem je bil = 0, zato je moped v nagibu zdrsnil do ograje in dalje po ograji (še vedno v nagibu in po guma) očitno se je pleh lepo ukrivil in me čez kake 2m nazaj odvrgel na cesto (tam kjer se zalomi ovinke v desno) mal sem porital in nato nagnil v desno. Sicer sem slišal neki grd zvok drsanja ampak sem podrsal s čevljem in krešom.

Na sliki so lepo vidne sledi gum (pa ne samo mojih) :P

2017_07_21_13_07_31_Planina_Google_Zemljevidi_Google_Chrome.jpg.e7807eedbd835d9d08c494b9c47e7ea6.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ne šalim takoj nad klopcami na ridah sem bil mal predolg oziroma prepozen, takrat sem @nejcgsmahu, pol je pa že bil ovinkek. Kaj zdaj, ja nč, nagnit pa bo kar bo, in ker sem pozno nagnil so gume zapeljale po tistih 30cm travice, oprijem je bil = 0, zato je moped v nagibu zdrsnil do ograje in dalje po ograji (še vedno v nagibu in po guma) očitno se je pleh lepo ukrivil in me čez kake 2m nazaj odvrgel na cesto (tam kjer se zalomi ovinke v desno) mal sem porital in nato nagnil v desno. Sicer sem slišal neki grd zvok drsanja ampak sem podrsal s čevljem in krešom.

Na sliki so lepo vidne sledi gum (pa ne samo mojih) :P

 

si hotu selfija narest :eek:

dugač pa ... šit hepents :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

ne šalim takoj nad klopcami na ridah sem bil mal predolg oziroma prepozen, takrat sem @nejcgsmahu, pol je pa že bil ovinkek. Kaj zdaj, ja nč, nagnit pa bo kar bo, in ker sem pozno nagnil so gume zapeljale po tistih 30cm travice, oprijem je bil = 0, zato je moped v nagibu zdrsnil do ograje in dalje po ograji (še vedno v nagibu in po guma) očitno se je pleh lepo ukrivil in me čez kake 2m nazaj odvrgel na cesto (tam kjer se zalomi ovinke v desno) mal sem porital in nato nagnil v desno. Sicer sem slišal neki grd zvok drsanja ampak sem podrsal s čevljem in krešom.

Na sliki so lepo vidne sledi gum (pa ne samo mojih) :P

2017_07_21_13_07_31_Planina_Google_Zemljevidi_Google_Chrome.jpg.e7807eedbd835d9d08c494b9c47e7ea6.jpg

 

čak, kva?! hočeš rečt, da si se pelu k Bode Miller po ograj pa nazaj na cesto?!

 

KTM al Kawa?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mladench pravi:

čak, kva?! hočeš rečt, da si se pelu k Bode Miller po ograj pa nazaj na cesto?!

 

KTM al Kawa?

tista velka Akrapovič nalepka na tvojem mopedu...a ni lepa...no spodaj je pa ena črtica od ograje :ras:

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je tooo. Sm odlepu pa vidu :D sm mislu, da kj na frišn zletu... 

Hmmm dejva tko kt un koledar decembra, k odpeš pa so čokoladice odspod... kaj je pa pod K&N nalepko? :hmm::D

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, mladench pravi:

A to je tooo. Sm odlepu pa vidu :D sm mislu, da kj na frišn zletu... 

Hmmm dejva tko kt un koledar decembra, k odpeš pa so čokoladice odspod... kaj je pa pod K&N nalepko? :hmm::D

ups..nč js kriu...to je pa kr blo (ena črtica spet) :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nauk zgodbe - ne kupuj polepljenega motorja ...:P  razen če se vidijo praske pa je pod eno nalepko lak kot nov..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

nauk zgodbe - ne kupuj polepljenega motorja ...:P  razen če se vidijo praske pa je pod eno nalepko lak kot nov..

nauk zgodbe, zase se brigi :P

tut ti si daš flajšter na rano :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/22/2017 at 11:31 AM, DAMI34 said:

nauk zgodbe, zase se brigi :P

tut ti si daš flajšter na rano :D

 

Še dobr, da nisi poflajštrau ograje :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 7. 2017 ob 11:31, DAMI34 pravi:

nauk zgodbe, zase se brigi :P

tut ti si daš flajšter na rano :D

 

jst ti nisem kriu če se praske vidjo na tvojih motorjih.. pr men se jih ne vid ..sam talep lak mal izstopa sem ter tja.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, thumper pravi:

jst ti nisem kriu če se praske vidjo na tvojih motorjih.. pr men se jih ne vid ..sam talep lak mal izstopa sem ter tja.. :P

pr men se nič ne vidi, je vedno nalepka čez :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!