Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 23 minutami, bikez pravi:

 

si al nisi :P ?

Glede na to,da dela na Darsu...kva misliš...učitelje je imel vrhunske...zdaj že sodelavce...:cool:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dobil odgovor...zakaj za skuter 50 ne rabiš plačevati cestnine...ja tuk lukenj je na cesti,skuter pa ima preslabo amortizacijo al kaj!?včeraj zapeljal v luknjo in odtrgalo šravfe izpuha....no do doma sem pa le imel najglasnejšo mopi na vasi:smoke:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, dr.looney pravi:

Ce nimas vsaj jurja  med nogami nisi taparu dedc.....:jezik:

Huh, moja EXC kobilica ima lih za en špricer kubature. Se bom moral v Jožico preimenovati :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snecer said:

Divjak z GSA na naši AC.

20017580_825864414246808_5341266651686102957_o.jpg

To je pospesil zato da je pokazal kako hitro se vozi volvo s prekratko razdaljo..zelel je dokazati nekaj...tako kot ti na Jadranki :D:D..sam da on nikogor ne ogroza :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Snecer pravi:

Divjak z GSA na naši AC.

20017580_825864414246808_5341266651686102957_o.jpg

jaz vidim par avtov, ki majo vinjeto samo za levi vozni pas :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, ukica pravi:

To je pospesil zato da je pokazal kako hitro se vozi volvo s prekratko razdaljo..zelel je dokazati nekaj...tako kot ti na Jadranki :D:D..sam da on nikogor ne ogroza :) 

saj to je naš "ljubimec" na fotki :) so ga jezili hitrejši avtomobili na levi

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

saj to je naš "ljubimec" na fotki :) so ga jezili hitrejši avtomobili na levi

greš na desno, pa sam gas :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabijalci,pogrešam glavnega  nabijalca tu,pa ne da dela ......

IMG_20170716_132550.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

jaz vidim par avtov, ki majo vinjeto samo za levi vozni pas :P

 

Nisi opazil, da motorist nima čelade? Poglej senco, kjer se vidijo ušesa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

Divjak z GSA na naši AC.

20017580_825864414246808_5341266651686102957_o.jpg

Divjak???

Rečmo da 144 pol 10% nekje laže stevec in malo tolerance...pa na motorju...ne vem no...

Jz sem veliko službeno potoval po tujini z avtom....vedno temoomat na 140 oz po navigaciji 133...bmw okoli 140 audi okoli 145...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

Rečmo da 144 pol 10% nekje laže stevec in malo tolerance...pa na motorju...ne vem no...

To je kar točen podatek, ker je iz navigacije in ne števca, ki po defaultu lažejo v plus.

Pri mojem Garmin 136 km/h na števcu 130 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Quest pravi:

 

Pri mojem Garmin 136 km/h na števcu 130 km/h.

:eek::eek::eek: sprobal čuda avtov,kombijev,motorjev a kaj takega nikoli,res nikoli doživel...na čem pa je ta čudežni proti zakonit števec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje in tudi drugih. Števci v vozilih prikazujejo ponavadi več. Lahko imaš druge izkušnje. Moja opažanja so kot sem navedel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Quest pravi:

Moje izkušnje in tudi drugih. Števci v vozilih prikazujejo ponavadi več. Lahko imaš druge izkušnje. Moja opažanja so kot sem navedel. 

1. 1 Vsa vozila morajo biti opremljena z opremo za merjenje hitrosti. To ni potrebno za vozila, ki so serijsko opremljena s tahografi, katerih konstrukcijske značilnosti in vgradnja izpolnjujejo določbe Pravilnika o meroslovnih zahtevah za nadzorne naprave in kontrolo dela voznika in gibanja vozila v cestnem prometu (Uradni list RS, št. 61/98).

2.4 izraz "merilnik hitrosti" pomeni tisti del opreme za merjenje hitrosti, ki vozniku v vsakem danem trenutku pokaže hitrost vozila.

4.3.5 vozilo se preskuša pri naslednjih treh hitrostih: 40, 80 in 120 km/h oziroma pri 80 % največje hitrosti, kot jo je določil proizvajalec, če je ta manjša od 150 km/h;

4.4 Prikazana hitrost ne sme biti nikoli manjša od dejanske hitrosti. Pri hitrostih, ki so določene za preskus v točki 4.3.5, in med temi hitrostmi mora obstajati med hitrostjo, prikazano na skali merilnika hitrosti (V1), in dejansko hitrostjo (V2) naslednje razmerje: ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

4.4 Prikazana hitrost ne sme biti nikoli manjša od dejanske hitrosti. 

Prikazana hitrost na števcu ne sme biti manjša kot kaže prometni znak :P 

Tko bi morali v zakon napisat :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

:eek::eek::eek: sprobal čuda avtov,kombijev,motorjev a kaj takega nikoli,res nikoli doživel...na čem pa je ta čudežni proti zakonit števec?

 

1 hour ago, Quest said:

Pri mojem Garmin 136 km/h na števcu 130 km/h.

gledam Questov stavek pa se mu samo čudim. Ker nima ne repa ne glave, vejic pa je zmanjkalo ze zdavnaj, ga lahko beremo različno:

Garmin kaze 136km/h, ko je na motorjevem  števcu 130 km/h.

Garmin kaze 130km/h, ko je na motorjevem  števcu 136 km/h.

Garmin gre 136km/h, motor pa 130 km/h. (lahko da meče Garmin-a z motorja, v smeri vožnje).

Se dobro, da ne meri drugih podatkov, ker potem bi dobili: Temperatura olja je 170°C, Garmin pa kaze pospešek 7.81 m/s2

p.s. :fredyjecar: predvidevam, da je bil samo precej površen pri zapisu

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Quest pravi:

To je kar točen podatek, ker je iz navigacije in ne števca, ki po defaultu lažejo v plus.

Pri mojem Garmin 136 km/h na števcu 130 km/h.

 

pred 2 urami, sesir pravi:

:eek::eek::eek: sprobal čuda avtov,kombijev,motorjev a kaj takega nikoli,res nikoli doživel...na čem pa je ta čudežni proti zakonit števec?

 

pred eno uro, Quest pravi:

Moje izkušnje in tudi drugih. Števci v vozilih prikazujejo ponavadi več. Lahko imaš druge izkušnje. Moja opažanja so kot sem navedel. 

¿????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, nejc74 pravi:

gledam Questov stavek pa se mu samo čudim. Ker nima ne repa ne glave, vejic pa je zmanjkalo ze zdavnaj, ga lahko beremo različno:

Se opravičujem. Tipkal na telefonu in je vejic zmanjkalo.

Pa bom še jaz tebe popravil, da bom bolj papeški od papeža.

Kakšen Č, Ž, Š uporabi, bo bolj berljivo.:)

Garmin prikazuje 136km/h, ko je na motorjevem  števcu 130 km/h. To sem mislil povedati, če nisi razumel.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem te razumel  :), Ž-jev mi OSX na nemški tipkovnici zal ne izpisuje, Č in Š pa, vidim, da sem vsaj enega pozabil. Se sramujem, ampak tako pač je pri meni. Sem pa poskušal vse skupaj ohranit v humorni noti, upam da se je to začutilo. :004

 

Popravljeno . Popravil nejc74
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!