Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Pravkar, Snecer pravi:

Pred dvema tednoma si se peljal s ctxom v Bosno?

Ne jaz...logično!

Prijatelji so šli z tomosi v bosno..ctx,e90...edina okvara ena svečka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne ti, kaj bi naj bilo logično?

No, pol je bil moj defekten, ko je bilo hladno se je dalo normalno vozit, poleti po pol ure pa se je pregrel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

točno tako, bistvo je čimveč drseti brez kaj zadeti. to je dejansko glavna točka preživetja.

In če vemo, da je trk neizogiben, bo telo letelo tja kamor gledamo, kamor usmerimo glavo. Z ozirom, da se čas pred trkom zelo raztegne (možgani delajo z nadpovprečno hitrostjo) imamo kar nekaj "opcij" in kar je vsaj po mojem mišljenju fajn, je to da si človek vedno znova in znava dopoveduje, da ne sme nikamor zadeti, da se mora izogniti oviram, preskočiti, zaviti, drseti.. meni je pomagalo, saj sem se zadnji trenutek pravilno odločil in usmeril moped v najnižji dela avta, pol pa wiiii čez :P

 

 

Fizika cvek, nezadostno. Se vidimo na popravcih. 

 

 

Kam ti gledas je fiziki/vektorjem cist nepomembno. Mene recimo je zagnalo na streho od avta, strl sem vetrobransko steklo, pomeckal streho, tam ocitno oddal energijo in padel na tla pred soferjeva vrata. Na noge. Brez kostoloma. Dajvuju se ni dalo odpret vrat. Verjetno je su u kocko. Zabuljen sem bil v prednje kolo, kamor sem trescil. Razmisljam, da me je zavrtelo okrog belance, saj sem jo v trenutku pred pokom zagrabil z vso mocjo, zvita sta bila oba klipona, ni blo videt da bi blo od padca. 

 

O opremi. Takrat sem bil oblecen usnjeno jakno dainese brez scitnikov, navadne kavbojke in Dr.Martens cevlje. Ne bullerje. Cevlje. Got lucky. Bolela roka, bolela noga, nobenih zdravstvenih posledic. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Cartman pravi:

 

Fizika cvek, nezadostno. Se vidimo na popravcih. 

 

fizika 5 vedno (no 2x 4) :P

Z ozirom, da sem nekaj časa atletiko treniral, pa skakal v vodo, skakal s padalom, kar glava počne trup sledi (100% preverjeno v praksi), seveda je pa pri trku še marsikater drug dejavnik, od pozicije telesa, teže telesa, moči mišic.....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Cartman pravi:

 

Kam ti gledas je fiziki/vektorjem cist nepomembno. Mene recimo je zagnalo na streho od avta, strl sem vetrobransko steklo, pomeckal streho, tam ocitno oddal energijo in padel na tla pred soferjeva vrata. Na noge. Brez kostoloma. Dajvuju se ni dalo odpret vrat. Verjetno je su u kocko. Zabuljen sem bil v prednje kolo, kamor sem trescil. Razmisljam, da me je zavrtelo okrog belance, saj sem jo v trenutku pred pokom zagrabil z vso mocjo, zvita sta bila oba klipona, ni blo videt da bi blo od padca. 

 

 

točno tako, gledal si dol in zato naredil salto, sicer bi poletel naravnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

fizika 5 vedno (no 2x 4) :P

Z ozirom, da sem nekaj časa atletiko treniral, pa skakal v vodo, kar glava počne trup sledi, seveda je pa pri trku še marsikater drug dejavnik, od pozicije telesa, teže telesa, moči mišic.....

 

Si pac prepisoval in plonkal. Konc debate. 

 

Ce si ti v pogonu, pogled usmerja, med voznjo, ja. Ko pride do nepredvidenega dodatka energije, si pa vektorje narisi, in glej kamor hoces. Letel bos tocno tja, kamor pokaze sestevek vektorjev. 

 

U glavnem ne verjami sam sebi, da s pogledom dolocis smer leta. 

 

Jez nisem letel naprej, nism brutalno priletel ob tla, torej je bil salto bols kot prelet!?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Cartman pravi:

Si pac prepisoval in plonkal. Konc debate. 

 

Ce si ti v pogonu, pogled usmerja, med voznjo, ja. Ko pride do nepredvidenega dodatka energije, si pa vektorje narisi, in glej kamor hoces. Letel bos tocno tja, kamor pokaze sestevek vektorjev. 

lej zmagu si...ker tok se mi pa res ne da nabijat.

ps. letel boš tja kot kažejo vektorji je normalno, ampak kako boš letel je pa v večini glava merodajna..pa še marsikaj drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je letenje tuje, bom letel ko velika vreca krompirja. Nocem trescit, zato vozim vedmo pocasnej. 

 

Pa spet, ucer dopoldan, cist u izi proti planini, gledam omejitev pod viaduktom,  70, ajd, grem 90, kar naenkat pingvini, zozenje na en pas. Nasproti avto?? Pociljam med dva pingvina na parking pribremzam, se zberem,  in odpelem dalje. Folk me gleda, jaz se cudim, Ona za mano se cudi kaj je to blo...delavec je stal pred semaforckom, in ga zakril. Ko smo se vracali so blecpostavlene trikotne table za semafor in omejitev 50. Pac, previdn je treba bit nonstop, predvsem na domacih poznanih cestah se ne smemo pustit avtomatizmu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

Zakaj ne ti, kaj bi naj bilo logično?

No, pol je bil moj defekten, ko je bilo hladno se je dalo normalno vozit, poleti po pol ure pa se je pregrel. 

Sicer sem naredil vse teste in obržal izpite..nočem pa vozit drugega kot skuter,pa še to le do trgovine!Nikakor in za nič pa se ne bi zdaj peljal tako daleč!

Sanjam o mp3....a bo spet le za do trgovine!

Neki je blo narobe 100%...v pubertetniških časih smo tudi na Uršljo goro šli z njim...smo pa res stali in pili in smejali vmes...si kupil rabljenega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, bikez pravi:

polna luna in vročina ni noben izgovor ... roke polomt :mad:

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

k te airbag nokautira in dobiš plave uće .... nikoli ni ostau ceu .. edin glavo ti ohrani nerazbito .. edim mau te ošamuti :P

tko js gledam na to .. sicer pa .. takšni smo človečki .. najprej ko padeš si misli, glaun, da sem jaz živ .. potem ko si živ, si rečeš .. ja pizda no ... vso opremo sm uniču ... če še to ni hudo si potem rešeš ... joj .. ceu motor je spraskan in razbit ... plasitka stran štrli .... nikol ni prau :P

men je glaun, da si ti ceu in da me ne blokiraš :lol1:

ABS @DAMI34 -> moderator, ki nas bremza, ampak ne blokira... Jeee!!! :panic:

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo spomni, kaj sem danes napisal v temi Zaščita motorja in voznika ? Ni bilo 100 km/h, ampak 200 km/h. Ja, res je, še eden je šel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, GoBobi pravi:

ABS @DAMI34 -> moderator, ki nas bremza, ampak ne blokira... Jeee!!! :panic:

Ajd!

itak nč ne razumem, važno da dokler tu klobasate, pomeni:

da ste celi :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Borutt pravi:

Se kdo spomni, kaj sem danes napisal v temi Zaščita motorja in voznika ? Ni bilo 100 km/h, ampak 200 km/h. Ja, res je, še eden je šel. 

Kdaj? Kje?

Ampak zadnje dni jih gre pa res veliko na drugi svet. :(

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, gretzky pravi:

Kdaj? Kje?

Ampak zadnje dni jih gre pa res veliko na drugi svet. :(

pa ne grejo 200km/h...gre se za napake, zamišljenost..brezveznost...tip kresne zadaj stoječ avto, pa ga odbije na levo, pa ga čeh povozi (Kobarid)

al pa neznanje, ovinek od Cola proti Črnemu vrhu se še dodatno zalomi, šofer zmrzne, stisne prednjo zavoro, zdrsi par metrov do ograje in se udari, sopotnica obleži z zlomljenim tilnikom :(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

po 50. je za razmislit, če telo in čutila še zmorejo

ja, to sm jst @pik1že lani povedu, pa nč ne upošteva :D

ps. a veš zakaj so morali nekaj drugega namesto hitrosti napisat, ker so mel akcijo ravno en teden nazaj :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DinDiin pravi:

 Kva kej Zlendr  prav? :lol1:

da je vručina problem, pa starost, pred 14 dnevi je bila pa hitrost..pa da 2V 650ccm inline butne...:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Snecer pravi:

po 50. je za razmislit, če telo in čutila še zmorejo

...torej ko boš star 50...boš prodal motor in vrnu izpit, ter skočil v prepad.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, dr.looney pravi:

...torej ko boš star 50...boš prodal motor in vrnu izpit, ter skočil v prepad.....:lol1:

zakaj bi ga prodal? saj lahko ostane pri hiši pa ga še kdo vozi. vsekakor pa je treba videt, sicer pa meni ni poanta vožnja z motorjem, ampak destinacija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!