Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ne da se. Dokaz so izpiti na sodišču. In to vsak teden. 

zahvaljujem se za tvoj prispevek, sigurno so za te izpite na sodišču krivi litrski sportaki, kajti z litrsko enduro in litrskim ST motorjem ne moreš izgubiti izpita, oziroma ne more le ta pristati na sodišču.

@SFUpam, da sem dovolj strokovno napisal :blush:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Ne da se. Dokaz so izpiti na sodišču. In to vsak teden. 

japaseda .. ampak, če nočjo je druga stvar ... vsak dan vidim kakšen maxiskuter po Dunajski, ki gre precej več kot 60 ... direkt za zgubit izpit ;) 

niso samo cestaki diujaki ... diujak je po difoltu, pa ne glede na raso, vero, spol, motoroznanstvo, ali če je smetiuc po forumu ... 

a sm dovolj strokovno izrazu svoje mnenje :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Ne da se. Dokaz so izpiti na sodišču. In to vsak teden. 

V 20 letih vožnje SS mopeda sem le enkrat padel v radar in še to 69kmh na koncu naselja...:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, sesir pravi:

V 20 letih vožnje SS mopeda sem le enkrat padel v radar in še to 69kmh na koncu naselja...:ras:

ja, sam takrat radarji več kot 180km/h niso zaznali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ja, sam takrat radarji več kot 180km/h niso zaznali :P

 

so ja .. ampak so bile tablice manjše, pa so prej padale dol :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

zahvaljujem se za tvoj prispevek, sigurno so za te izpite na sodišču krivi litrski sportaki, kajti z litrsko enduro in litrskim ST motorjem ne moreš izgubiti izpita, oziroma ne more le ta pristati na sodišču.

@SFUpam, da sem dovolj strokovno napisal :blush:

Seveda veš, kakšne motorje so vozili piloti brez licence. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/10/2017 ob 22:45, sesir pravi:

Boljše imeti motor,ki je sposoben iti in se ustaviti tudi 300...kot mopedek in z 50kmh čelno prehitevati...sigurno manj ogrožaš ostale četudi se kdaj po pravni ravnini pelješ 200

Na konkretnem primeru imaš prav. Tip je vstrelil 200 direkt s ceste. Od tu naprej definitivno nikoli ne bo nikogar več ogrožal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/11/2017 ob 16:16, Borutt pravi:

Yamahino litrsko raketo. 

 

Ni jamaha kriva, vseeno, daje mal potuhe. 

 

Topolc pri il bistrici? Katera stran? In kaj je mozak pocel? Ne sprasujem iz radovednosti. Zanima me, kaj je naredil narobe, da ne naredim cesa podobnega. Komot na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

ja, sam takrat radarji več kot 180km/h niso zaznali :P

 

250+ res niso zaznali...na trikratniku omejitve pa te ni bilo na sliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Seveda veš, kakšne motorje so vozili piloti brez licence. 

piloti brez licence, z upoštevanjem termina "piloti" lahko samo špekuliram, da so vozili zračna plovila, a za dotično vrsto zračnega niso imeli opravljene licence, oziroma je le ta potekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

 

Ni jamaha kriva, vseeno, daje mal potuhe. 

 

Topolc pri il bistrici? Katera stran? In kaj je mozak pocel? Ne sprasujem iz radovednosti. Zanima me, kaj je naredil narobe, da ne naredim cesa podobnega. Komot na zs.

Gas do daske mimo kolone. Vozilo nasproti in manever vračanja na svoj pas ter izstrelitev v desnem ovinku naravnost. Mimo menjalnice proti Topolcu. Desno od ogledala in levo od smernika (bel količek) je bil začetek poleta. 

https://www.google.si/maps/@45.5785488,14.2206732,3a,75y,304.91h,61.49t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_C2T9ArmWkQvRktK7dYG3w!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

pred 48 minutami, DAMI34 pravi:

piloti brez licence, z upoštevanjem termina "piloti" lahko samo špekuliram, da so vozili zračna plovila, a za dotično vrsto zračnega niso imeli opravljene licence, oziroma je le ta potekla.

Sodišče izreče prenehanje veljavnosti patentina za nizko letenje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Gas do daske mimo kolone. Vozilo nasproti in manever vračanja na svoj pas ter izstrelitev v desnem ovinku naravnost. Mimo menjalnice proti Topolcu. Desno od ogledala in levo od smernika (bel količek) je bil začetek poleta. 

https://www.google.si/maps/@45.5785488,14.2206732,3a,75y,304.91h,61.49t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_C2T9ArmWkQvRktK7dYG3w!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

Sodišče izreče prenehanje veljavnosti patentina za nizko letenje. 

ko je leteo je leteo, a ko leti prenisko treba da se uzdigne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi fajn, da se tako neumno pobijajo. Ker to je blo pac neumno. Pa v Mlinskem tudi, kaj se je decu motalo po glavi....jebiga. Z besedami velikega Grunfa,  tko letivrijedi, tko vrijedileti, tko ne leti, ne vrijedi.

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 7. 2017 ob 16:10, DAMI34 pravi:

jst mam teoretično 2 nekeda, pa tut 50 še nisem, me pa Borutt pozna...sam povem :P

@mauszna pa biti bližje statistiki. Ne vem pa kateri del voznikov je bolj podvžen situacijam, plešasti al tisti ki imajo še lase? :D

 

 

upam , da sem ven iz tahudega.. imam 2 nakeda , sem čez 50 ... pa upam , da me Borutt ne spozna - kot kaže statistika v procentih je tako poznanstvo smrtno nevarno..

maus se je že tolk skrču , da mu rata it pod vsemi situacijami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, sesir pravi:

V 20 letih vožnje SS mopeda sem le enkrat padel v radar in še to 69kmh na koncu naselja...:ras:

Jaz pa še nikol in upam, da se bo to nadaljevalo. To pa zato, ker se z SS raketo peljem točno tolk kolk mi prometni znak dovoli :dry:.

EDIT: Zdaj bom pa počas prodal, da ne usekam v kak radar. Lufta ni več velik :P.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, bikez pravi:

Jaz pa še nikol in upam, da se bo to nadaljevalo. To pa zato, ker se z SS raketo peljem točno tolk kolk mi prometni znak dovoli :dry:.

NEMOGOČE, ker so na MS dokazali, da se z SS ne da :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

NEMOGOČE, ker so na MS dokazali, da se z SS ne da :ras:

Da se, gre v 6. prestavi tudi 50km/h brez problema.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bikez pravi:

Da se, gre v 6. prestavi tudi 50km/h brez problema.

Pa,da nisi versys 650 z zlato verigo nabavil....pa še nisi dopolnil profila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Pa,da nisi versys 650 z zlato verigo nabavil....pa še nisi dopolnil profila...

600ccm stroj ne morem gledat. To se pelje k moped in ne sune!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bikez pravi:

600ccm stroj ne morem gledat. To se pelje k moped in ne sune!

Vprašaj snecija...mora biti 2 cilindraš in imeti super duper navor in krivuljo...

Kva pa ti veš ko imaš SS moped...:whistle:

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, bikez pravi:

600ccm stroj ne morem gledat. To se pelje k moped in ne sune!

Ce nimas vsaj jurja  med nogami nisi taparu dedc.....:jezik:

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

upam , da sem ven iz tahudega.. imam 2 nakeda , sem čez 50 ... pa upam , da me Borutt ne spozna - kot kaže statistika v procentih je tako poznanstvo smrtno nevarno..

maus se je že tolk skrču , da mu rata it pod vsemi situacijami..

statistika je kurba .. prikazuje se tisto, kar se želi s statistiko dokazat .... vem .. sem skor doktoriral iz statistike :P

iz zgoraj navedenega lahko trdim, da so se organi pregona začel spraulat na starejše in šibkejše obćane te države, saj se ta starostna skupina bliža koncu delovne dobe in pričetku obdobja zaslužene pokojnine, katere so pa že oraubal in ne bodo meli iz česa izplačevat ...

vladajoča elita al opozicija .. sam še odločit se moram .. ali je to za rušenje vlade, al pridobivanja volilcev opozicije za naslednje volitve 

:hmm: 

tko se zaćne teorija zarote .. sam, da vam povem ... iz tega sem pa skoraj magisterij naredu :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, dr.looney pravi:

Ce nimas vsaj jurja  med nogami nisi taparu dedc.....:jezik:

Jurja pa res ne nosim med nogami :blush:.

pred 3 urami, maus pravi:

tko se zaćne teorija zarote .. sam, da vam povem ... iz tega sem pa skoraj magisterij naredu :P

si al nisi :P ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!