Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

drugič kupi motor samo v temeljni barvi pa ga pol lepiš.. :smoke:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

drugič kupi motor samo v temeljni barvi pa ga pol lepiš.. :smoke:

v bistvu ne gre tako enastavno. Ker če je samo temeljna barva, pol vsaka praska pride do žiuga, to pa boli :P

ps. dokler poškodbe saniramo samo z nalepkicami, je še dobro :D

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

:P

ps. dokler poškodbe saniramo samo z nalepkicami, je še dobro :D

 

 

To jz dopovedujem moji....Pravi,da je moj skuter totalni jajc,ker imam kr plastiko kjer počena polepljeno s salotejpom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

To jz dopovedujem moji....Pravi,da je moj skuter totalni jajc,ker imam kr plastiko kjer počena polepljeno s salotejpom

povej ji da si ga upgrejdow :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

povej ji da si ga upgrejdow :P

 

Pa to ji jz dopovedujem....pa pravi,da sem se z ninjo že umiril z temi fintami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 1x naj mi kdo nabija, kake so kazni pri nas /&/%&$%##$%& :dry:

Slovenija med državami z najvišjimi kaznimi v Evropi

http://novice.najdi.si/predogled/novica/b1ac1d9be0f59b81c574eb24d8623503/Avto-magazin/Avtomobilizem/Kazni-za-prehitro-vožnjo-v-Sloveniji

Le Estonija in Norveška sta hujši..ajd Norvežane razumem, majo do 10x (ajd vsaj5x) višje plače, Estoncem pa tko al tko ni pomoči. :P

Lopovi, sami lopovi pr nas!!!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo. Od vse zakonodaje so vrli novinarji našli par členov in ju primerjali z ostalo Evropo. 

In bravo tistemu, ki nasede takšnemu novinarskemu senzacionalizmu.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Bravo. Od vse zakonodaje so vrli novinarji našli par členov in ju primerjali z ostalo Evropo. 

In bravo tistemu, ki nasede takšnemu novinarskemu senzacionalizmu.  

to bo to, skoz sam neki nasedamo...al kaznim al prekrškom al radarjem al statistiki..samo nasedanje, jebiga.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

to bo to, skoz sam neki nasedamo...al kaznim al prekrškom al radarjem al statistiki..samo nasedanje, jebiga.

Od nečesa moram živeti :lol1::jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Borutt said:

Bravo. Od vse zakonodaje so vrli novinarji našli par členov in ju primerjali z ostalo Evropo. 

In bravo tistemu, ki nasede takšnemu novinarskemu senzacionalizmu.  

Imaš čisto na začetku link na članek s celotnim pregledom, ta je pa namenjen samo kaznim za hitrost. In te so (z nekja izjemami) res (pre)visoke. Veliko boljši efekt se doseže z manjšimi kaznimi, a veliko večjo možnostjo kaznovanja (torej več nadzora, tako v modrem kot fiksnih radarjev ipd).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene načeloma ne moti nihče , ki vozi izven naselja nekaj hitreje od omejitev , dokler ne ogroža drugih in sebe .. 

naselje se pa ve - če si hitrejši od 100 na uro si avtomatsko brez izpita - torej tudi če ga imaš v žepu za moje pojme ni veljaven.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/29/2017 at 2:25 PM, DAMI34 said:

še 1x naj mi kdo nabija, kake so kazni pri nas /&/%&$%##$%& :dry:

Slovenija med državami z najvišjimi kaznimi v Evropi

http://novice.najdi.si/predogled/novica/b1ac1d9be0f59b81c574eb24d8623503/Avto-magazin/Avtomobilizem/Kazni-za-prehitro-vožnjo-v-Sloveniji

Le Estonija in Norveška sta hujši..ajd Norvežane razumem, majo do 10x (ajd vsaj5x) višje plače, Estoncem pa tko al tko ni pomoči. :P

Lopovi, sami lopovi pr nas!!!

 

 

višina kazni je pogojena z vozniško kulturo.

višja kultura, nižje kazni!

mislim, da dodaten komentar ni potreben...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ELO pravi:

 

višina kazni je pogojena z vozniško kulturo.

višja kultura, nižje kazni!

mislim, da dodaten komentar ni potreben...

Se pravi Norvežani imajo zelo slabo vozniško kulturo...si bil kdaj izven Slovenije, kaj porečeš na Italijane, Turke, Romune...čisto resno vprašam od khe ideja, da je višina kazni pogojena z vozniško kulturo?

Višina kazni je pogojena s POŽREŠNOSTJO DRŽAVE IN NJENO NEMOČJO UREDITI ZADEVE BOLJE. 2 miljona nas je, to je eno predmestje Milana, na vsakega od nas pride vrliko več represivcev kot na enega italjana, ksr posledično pomeni, da smo že po defoltu bolj v strahu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si predstavljaš število žrtev na cestah pri nas, če bi bile kazni nižje za polovico?

ali če bi v naselju za prekoračitev 30-50 kmh plačal le 250 EUR, brez točk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, ELO pravi:

si predstavljaš število žrtev na cestah pri nas, če bi bile kazni nižje za polovico?

ali če bi v naselju za prekoračitev 30-50 kmh plačal le 250 EUR, brez točk?

še to je preveč .. 75 € z DDV za do 100% prekoračitev ... za do 200 % prekoračitev 125 € z DDV ... za 300 ali več % prekoraćitev hitrosti, bi pa lupu 250 € z DDV ..

in seveda ... kazn bi morala it v davčno olajšavo, mar ne :huh: 

mene volte za precednika.. sam kurc, ker čez 5 let ne bi meu več voliuceu :lol1: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, ELO pravi:

si predstavljaš število žrtev na cestah pri nas, če bi bile kazni nižje za polovico?

ali če bi v naselju za prekoračitev 30-50 kmh plačal le 250 EUR, brez točk?

ja, enako bi bilo, izsiljevanja, izleti s ceste, vožnja po levi, alkohol, ne bi bilo nič večje pa nič manjše, ker vse skupaj ni popolnoma v nobeni posredni ali vzročni povezavi z višino kazni. 

Povezava nastane šele, ko je kazen za vsako napako tako visoka, da si človek ne upa več kršit, pa še takrat se bodo dobili kršilci, in tudi takrat bodo še NESREČE, kar pomeni da je prišlo do nenamenske slabe situacije.

A misliš da je baba mene nalašč izsilila? Mogoče me je zaradi neznanja, mogoče jo je sonce oslepilo....in tu žal višina kazni popolnoma nič ne spremeni. Se pa moramo zavedati, da ker izviramo iz komunizma (že to je en način razmišljanja naših represivcev) je kontrola nad posameznikom neprimerno večja, kot v eni 60 miljonski državi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Se pravi Norvežani imajo zelo slabo vozniško kulturo...si bil kdaj izven Slovenije, kaj porečeš na Italijane, Turke, Romune...čisto resno vprašam od khe ideja, da je višina kazni pogojena z vozniško kulturo?

Višina kazni je pogojena s POŽREŠNOSTJO DRŽAVE IN NJENO NEMOČJO UREDITI ZADEVE BOLJE. 2 miljona nas je, to je eno predmestje Milana, na vsakega od nas pride vrliko več represivcev kot na enega italjana, ksr posledično pomeni, da smo že po defoltu bolj v strahu.

En dan upoštevaj predpise. Pa ostali tudi. Boš videl, da ni država požrešna, ampak je problem v glavah voznikov. 

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ja, enako bi bilo, izsiljevanja, izleti s ceste, vožnja po levi, alkohol, ne bi bilo nič večje pa nič manjše, ker vse skupaj ni popolnoma v nobeni posredni ali vzročni povezavi z višino kazni. 

Povezava nastane šele, ko je kazen za vsako napako tako visoka, da si človek ne upa več kršit, pa še takrat se bodo dobili kršilci, in tudi takrat bodo še NESREČE, kar pomeni da je prišlo do nenamenske slabe situacije.

A misliš da je baba mene nalašč izsilila? Mogoče me je zaradi neznanja, mogoče jo je sonce oslepilo....in tu žal višina kazni popolnoma nič ne spremeni. Se pa moramo zavedati, da ker izviramo iz komunizma (že to je en način razmišljanja naših represivcev) je kontrola nad posameznikom neprimerno večja, kot v eni 60 miljonski državi.

Vidiš, da si sam ugotovil, da je takšno stanje zaradi voznikov in ne zaradi malih zelenih možicev.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

En dan upoštevaj predpise. Pa ostali tudi. Boš videl, da ni država požrešna, ampak je problem v glavah voznikov. 

debata ni o kršitvah ampak o kaznih in vzročni povezav z mrtvimi ter poškodovanimi na cesti.

Drugače pa mamo toooooooliko predpisov, da se bo vedno kaj našlo za kaznovat, od nečesa morate živeti mar ne :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Drugače pa mamo toooooooliko predpisov, da se bo vedno kaj našlo za kaznovat, od nečesa morate živeti mar ne :P

 

pomoje bi se @Borutt strinjal, da se kazni zmanjšajo za polovico, ampak 10 % vsake pobrane kazni, bi morale pripast policaju, ki je kršitev ugotovil in sakncioniral, ne pa da se kazni zbirajo u eno mauho in potem se ta dnar zgubi :P 

s pohvalo morm pohvalt @Borutt - ta , ker je v nedeljo prisočil na pomoč vsem udeležencem v prometu in odstranil s ceste oviro, ki je ovirala promet in ustvarila nepregledno kolon vsaj 2 km preko rid..

:huh: 

 a na moj zgornji predlog se pa požvižgate :dry:

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

 

Vidiš, da si sam ugotovil, da je takšno stanje zaradi voznikov in ne zaradi malih zelenih možicev.

Ti pa še vedno nisi dokazal, da je citirani članek natolcevanje in laž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

debata ni o kršitvah ampak o kaznih in vzročni povezav z mrtvimi ter poškodovanimi na cesti.

Drugače pa mamo toooooooliko predpisov, da se bo vedno kaj našlo za kaznovat, od nečesa morate živeti mar ne :P

 

Vozniška kultura, miško. Ta glupa kultura ureja statistiko poškodovanih in mrtvih. Da ne pišem o zavestni objestni vožnji. 

In, ker so še vedno poškodovani in mrtvi, bi rekel, da je višina kazni vzpodbuda in ne omejitev. Ampak to velja za omejene v glavi. 

pred 12 minutami, maus pravi:

pomoje bi se @Borutt strinjal, da se kazni zmanjšajo za polovico, ampak 10 % vsake pobrane kazni, bi morale pripast policaju, ki je kršitev ugotovil in sakncioniral, ne pa da se kazni zbirajo u eno mauho in potem se ta dnar zgubi :P 

s pohvalo morm pohvalt @Borutt - ta , ker je v nedeljo prisočil na pomoč vsem udeležencem v prometu in odstranil s ceste oviro, ki je ovirala promet in ustvarila nepregledno kolon vsaj 2 km preko rid..

:huh: 

 a na moj zgornji predlog se pa požvižgate :dry:

 

Je lažje pljuvati. Menda pri tem opravilu ni potrebno razmišljati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

Ti pa še vedno nisi dokazal, da je citirani članek natolcevanje in laž.

Glej ti njega. Si spet začel z zavajanjem ? 

Napisal sem, da je tisti članek novinarski senzacionalizem. In, kot barka v plitvini, mu nasede pljuvajoči bralec.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Je lažje pljuvati. Menda pri tem opravilu ni potrebno razmišljati. 

ja sj .. sm te slišu k si občanu reku, da je DARS kriu za zastoje, ker pacajo po AC in da policija dela vse po reglcih ... namoču si poštene delauce DARS .. zavaju si :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

ja sj .. sm te slišu k si občanu reku, da je DARS kriu za zastoje, ker pacajo po AC in da policija dela vse po reglcih ... namoču si poštene delauce DARS .. zavaju si :lol1: 

Preveč slišiš :jezik:.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

Glej ti njega. Si spet začel z zavajanjem ? 

Napisal sem, da je tisti članek novinarski senzacionalizem. In, kot barka v plitvini, mu nasede pljuvajoči bralec.  

uf...se opravičujem ker sem napačno prevedel novinarski senzacionalizem in nasedanje plavajočega bralca.

Torej povej mi kaj je v članku tako senzacionalnega in čemu ne smem nasesti?

Ker res ne bi rad da me nalažejo in da bi nasedel :fyou:

pred 39 minutami, Borutt pravi:

Vozniška kultura, miško. Ta glupa kultura ureja statistiko poškodovanih in mrtvih. Da ne pišem o zavestni objestni vožnji. 

In, ker so še vedno poškodovani in mrtvi, bi rekel, da je višina kazni vzpodbuda in ne omejitev. Ampak to velja za omejene v glavi. 

 

Se pravi imamo dokaze da so Norvežani najmanj kulturni, vsaj glede na višino kazni?? :blush:

pred 35 minutami, maus pravi:

ja sj .. sm te slišu k si občanu reku, da je DARS kriu za zastoje, ker pacajo po AC in da policija dela vse po reglcih ... namoču si poštene delauce DARS .. zavaju si :lol1: 

ne tokrat je izjemoma po pravici in nesezacinalno povedu :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!