Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ne tokrat je izjemoma po pravici in nesezacinalno povedu :P

 

natolcuješ :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

natolcuješ :huh: 

pa ne da si nasedu? :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pa ne da si nasedu? :(

 

DARS ne dela kolon .. daje možnost turistom k ogledu okolice .. kaj bi bilo, da bi se vsi 200 mim pelal in nč vidl naše lepote ... pa mišićasta telešćka, ki s krampi krampajo po cesto ... švabice vzdihujejo ko gledajo zagorela mišićasta busanska telešćka in vzdihujejo: ohhh .. šeeeeen gut... ih komnze bek mit majne frojndice ... bez my man :lol1: ...

štekate :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

uf...se opravičujem ker sem napačno prevedel novinarski senzacionalizem in nasedanje plavajočega bralca.

Torej povej mi kaj je v članku tako senzacionalnega in čemu ne smem nasesti?

Ker res ne bi rad da me nalažejo in da bi nasedel :fyou:

Se pravi imamo dokaze da so Norvežani najmanj kulturni, vsaj glede na višino kazni?? :blush:

ne tokrat je izjemoma po pravici in nesezacinalno povedu :P

 

Si prebral članek? Potem ti mora biti stvar jasna. Razen, če rad pljuvaš. 

O kakšnih Norvežanih ti sedaj pišeš? Si sploh prebral moj zapis ? Pisal sem o vozniški kulturi in statistiki poškodovanih in mrtvih. Tako, da ne smeti s svojim zavajanjem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Si prebral članek? Potem ti mora biti stvar jasna. Razen, če rad pljuvaš. 

O kakšnih Norvežanih ti sedaj pišeš? Si sploh prebral moj zapis ? Pisal sem o vozniški kulturi in statistiki poškodovanih in mrtvih. Tako, da ne smeti s svojim zavajanjem. 

si prebral članek, preden si ga označil za senzacionalističnega? In kdo je pljuval po njem? Naj te spomnim:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

si prebral članek, preden si ga označil za senzacionalističnega? In kdo je pljuval po njem? Naj te spomnim:

 

 

 

Zbriši vse. Ker drugače je samo tvoja resnica prava. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Zbriši vse. Ker drugače je samo tvoja resnica prava. 

od kje dalje?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse razen mene,.. edin moji posti so fajni, ane ane :P 

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

od kje dalje?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

vse razen mene,.. edin moji posti so fajni, ane ane :P 

 

tvoje bom dal v okvir :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Zbriši vse. Ker drugače je samo tvoja resnica prava. 

 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

od kje dalje?

 

ma tko nared da ne bo nč videl..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, thumper pravi:

 

ma tko nared da ne bo nč videl..

nakaj pa mu moram pustit za glodat, kako kostko :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

V Črni kroniki ponovno članki o samoizločanju. 

in slabih ograjah, pa izsiljevanju, nema šta nema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

in slabih ograjah, pa izsiljevanju, nema šta nema.

Očitno nisi prebral člankov. Samoizločanje je bilo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri samoizločanju je dobro to, da ni drugih žrtev. Razen morebitni sopotnik. 

Ampak, kdor kaže svoje mojstrovine in ostale idiotizme povezane s prehitro vožnjo, nepravilnim prehitevanjem, ..., s sopotnikom za seboj, je še večji idiot, kot je že. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Očitno nisi prebral člankov. Samoizločanje je bilo.  

očitno ne bereva iste črne kronike, ker tisto, ki jo jaz je v nji vse, od samoizločanja, neznanja, izsiljevanja, vožnje v vinjenem stanju, pobega policiji, pa da je Bavčar spet dal ugovor na...bla..bla..bla...

Lahko pa v jadransko magistralo poškiliš, boš tut videl izločanje @skalaprava-e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Pri samoizločanju je dobro to, da ni drugih žrtev. Razen morebitni sopotnik. 

Ampak, kdor kaže svoje mojstrovine in ostale idiotizme povezane s prehitro vožnjo, nepravilnim prehitevanjem, ..., s sopotnikom za seboj, je še večji idiot, kot je že. 

torej res me zanima, zakaj bi 55 letni moški, ki je bil neroden, nespreten, površen...in kar je plačal z življenjem, res me zanima po kaki tvoji logiki ga povezuješ z, pa te citiram:

Ampak, kdor kaže svoje mojstrovine in ostale idiotizme povezane s prehitro vožnjo, nepravilnim prehitevanjem, ..., s sopotnikom za seboj, je še večji idiot, kot je že.

konec citata.

Pa rečva še en stavek o samoizločanju COL-ČRNI VRH, kjer je umrla nedolžna sopotnica, pa bodi pošten in povej, koliko misliš, da se je tip preseraval na motorju?

Z ozirom da poznam ovinek in je zelo zajeban, še ti si pobrusil tačke, je precej večja verjetnost, da se je možak ustrašil, zablokiral prvo in legel, kot pa da je kazal mojstrovine na motorju.

Kot sam veš in bereš, je kar nekaj prometnih nesreč v zadnjem času povezanih predvsem z neznanjem, bolj kot s kazanjem mojstrovin.

Saj vem, spet boš napisal, da zavajam itd. bla, bla in bla, potem bom brisal, pol bomo mal spet jokali, komu brišem, jebiga, tak je laf..ampak da veš, podpiram napore in hvalim doprinos, ki ga nekateri dajete z organizacijami varne vožnje, ker ravno tega manjka marsikomu, ki po nepotrebnem leže po tleh.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

torej res me zanima, zakaj bi 55 letni moški, ki je bil neroden, nespreten, površen...in kar je plačal z življenjem, res me zanima po kaki tvoji logiki ga povezuješ z, pa te citiram:

Ampak, kdor kaže svoje mojstrovine in ostale idiotizme povezane s prehitro vožnjo, nepravilnim prehitevanjem, ..., s sopotnikom za seboj, je še večji idiot, kot je že.

Človek je iz nepreglednega levega ovinka šal prehitevat avtobus. Na vaški cesti ustrezne kvalitete in širine. Sfalil cestišče, šal na bankino in vsekal v kanal. Tam ni veliko prostora za napako. Kaj je mislil, je vedel samo on. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

Človek je iz nepreglednega levega ovinka šal prehitevat avtobus. Na vaški cesti ustrezne kvalitete in širine. Sfalil cestišče, šal na bankino in vsekal v kanal. Tam ni veliko prostora za napako. Kaj je mislil, je vedel samo on. 

preberi še 1x kaj si meni citiral in kaj sem jaz Boruttu citiral. Vsekakor pa dvomim, da je šlo za dokazovanje, presaravanje, objestnost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

Človek je iz nepreglednega levega ovinka šal prehitevat avtobus. Na vaški cesti ustrezne kvalitete in širine. Sfalil cestišče, šal na bankino in vsekal v kanal. Tam ni veliko prostora za napako. Kaj je mislil, je vedel samo on. 

 

nič ni mislil. 

 

ne mi zamerit, ampak kdor se spusti v prehitevanje brez analize in upoštevanja vseh okoliščin, pač zasluži Darwinovo nagrado.  Raje cel dan vozim za busom/tovornjakom kot se spravim prehitevat z 99,5% šanso. Če ne vem 100%, da pred busom/kombijem/kamjonom ni kolesarja, motokultivatorja, konjske uprege...če nisem 100% prepričan kje in kako se bom varno vrnil na svoj pas, ne prehitevam.

 

Grozno mi je brat, kako se letos tolčejo motoristi, ki jim mladosti norosti ne moremo očitat. In po večini, to naredijo sami. niso izsiljeni, zbiti in podobno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, DAMI34 pravi:

očitno ne bereva iste črne kronike, ker tisto, ki jo jaz je v nji vse, od samoizločanja, neznanja, izsiljevanja, vožnje v vinjenem stanju, pobega policiji, pa da je Bavčar spet dal ugovor na...bla..bla..bla...

Lahko pa v jadransko magistralo poškiliš, boš tut videl izločanje @skalaprava-e

Preberi Črna kronika 2017. Bo šlo ? 

Ker me pa že izzivaš, ti bom napisal, da Skalaprava ni poletel preko avtomobila. Je mogoče kriva njegova vožnja po omejitvi, katero je sam omenil ? Če bi imel "taprave inštruktorje", bi še sedaj vlekli meter do mesta pristanka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

torej res me zanima, zakaj bi 55 letni moški, ki je bil neroden, nespreten, površen...in kar je plačal z življenjem, res me zanima po kaki tvoji logiki ga povezuješ z, pa te citiram:

Ampak, kdor kaže svoje mojstrovine in ostale idiotizme povezane s prehitro vožnjo, nepravilnim prehitevanjem, ..., s sopotnikom za seboj, je še večji idiot, kot je že.

konec citata.

Pa rečva še en stavek o samoizločanju COL-ČRNI VRH, kjer je umrla nedolžna sopotnica, pa bodi pošten in povej, koliko misliš, da se je tip preseraval na motorju?

Z ozirom da poznam ovinek in je zelo zajeban, še ti si pobrusil tačke, je precej večja verjetnost, da se je možak ustrašil, zablokiral prvo in legel, kot pa da je kazal mojstrovine na motorju.

Kot sam veš in bereš, je kar nekaj prometnih nesreč v zadnjem času povezanih predvsem z neznanjem, bolj kot s kazanjem mojstrovin.

Saj vem, spet boš napisal, da zavajam itd. bla, bla in bla, potem bom brisal, pol bomo mal spet jokali, komu brišem, jebiga, tak je laf..ampak da veš, podpiram napore in hvalim doprinos, ki ga nekateri dajete z organizacijami varne vožnje, ker ravno tega manjka marsikomu, ki po nepotrebnem leže po tleh.

 

O čem sploh ti pišeš ? Ali samo nekaj nabijaš ? 

Če ti ni jasno, da je moj zapis letel na idiote, kateri s sopotnikom za seboj izkazujejo svojo omejenost, potem prosi nekoga, da ti razloži te moje zelo enostavne zapise. Pa ne jokaj spet, da te žalim. 

Kje sem omenil možakarja s ceste Col - Godovič ? Ne mešaj nekih različnih zadev oziroma različnih prometnih nesreč.

 

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

preberi še 1x kaj si meni citiral in kaj sem jaz Boruttu citiral. Vsekakor pa dvomim, da je šlo za dokazovanje, presaravanje, objestnost....

Ti si napisal, da je bil neroden, nespreten, površen, , ... Zato se sedaj ne vlači ven z nekimi zavajanji in nabijanji. Jskrablin ti je lepo napisal, kaj je bilo v tistem primeru. Ker je ugotovil, kar vsi vemo, da nisi prebral članek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

O čem sploh ti pišeš ? Ali samo nekaj nabijaš ? 

Če ti ni jasno, da je moj zapis letel na idiote, kateri s sopotnikom za seboj izkazujejo svojo omejenost, potem prosi nekoga, da ti razloži te moje zelo enostavne zapise. Pa ne jokaj spet, da te žalim. 

Kje sem omenil možakarja s ceste Col - Godovič ? Ne mešaj nekih različnih zadev oziroma različnih prometnih nesreč.

 

brisal sem ti zadnji stavek, ker nima moje delo moderatorja prav nobene zveze s tem kar pišem kot član MSja.

Tvoje pisanje je bilo moč tako razumeti, če ne si preberi še 1x.

S tvojo trditvijo se nisem strinjal in sem ti vljudno pojasnil, da se z njo ne strinjam in kako je po moje bilo. V nobenem primeru pa te nisem pozival, da se zbriši z MSja, ker imava različne poglede na promet in situacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Cartman pravi:

 

nič ni mislil. 

 

ne mi zamerit, ampak kdor se spusti v prehitevanje brez analize in upoštevanja vseh okoliščin, pač zasluži Darwinovo nagrado.  Raje cel dan vozim za busom/tovornjakom kot se spravim prehitevat z 99,5% šanso. Če ne vem 100%, da pred busom/kombijem/kamjonom ni kolesarja, motokultivatorja, konjske uprege...če nisem 100% prepričan kje in kako se bom varno vrnil na svoj pas, ne prehitevam.

 

Grozno mi je brat, kako se letos tolčejo motoristi, ki jim mladosti norosti ne moremo očitat. In po večini, to naredijo sami. niso izsiljeni, zbiti in podobno. 

Misliš, da bo radirka prebral in razumel ? Ker zaenkrat so po njegovem krivi vsi ostali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!